Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZDJĘCIA Z BUKOWINY


boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TrueOgre

TrueOgre a Mnie nie macie na filmiku na podjezdzie ? :gwizdanie:

mam jeszcze dwa filmiki ale króciótkie nie chciało mi się wrzucać, looknę czy Cię tam nie ma :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Ja to ladnie wjechalem :naughty: luknij tam i wrzuc jak bede :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier***e... ale kox jak Musashi wjezdzał i tekst Mirona "w poroninie też jest fajnie" i "Ty nie musisz mieć Quattro , Ty masz w piź..." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: chcesz drożdzówkę? :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pierdollem , ze 3 razy juz to ogladałem i płaczę ze smiechu :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze dwa filmiki ale króciótkie nie chciało mi się wrzucać, looknę czy Cię tam nie ma :decayed:

Wrzucaj nie wstydź się :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba już z 6 razy :decayed:

Ja tak samo, w kolko ogladam i wciaz placze ze smiechu :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh :) a my beemką wjechaliśmy bez problemu :tongue4: i to wcale nie było XD, hehe :):polew:

bo nie było X w E36 :naughty:

Trzeniu -miales nikomu nie mówic, heh :gwizdanie:

ale super imprezka :) prawie jak u nas na zlotach hihi, zartuje - rewelacja i super organizacja :good::)

no i moje XD wrociło całe i zdrowe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba już z 6 razy :decayed:

Ja tak samo, w kolko ogladam i wciaz placze ze smiechu :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

żepyś tylko nie popuścił :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienię ośkę na Q lub kupię zestaw kolcy !!!!

źle nie było ale widać ,że Trzeniek na siłkę się puścił , bo jak za lusterko łapał to odrazu ,żeś do przodu ciągnął :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienię ośkę na Q lub kupię zestaw kolcy !!!!

źle nie było ale widać ,że Trzeniek na siłkę się puścił , bo jak za lusterko łapał to odrazu ,żeś do przodu ciągnął :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miron tez sie ze smiechu poskladalem na koniec dnia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiki kox, piekna szydera poszla z podjazdu Musashiego :gwizdanie: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier***e... ale kox jak Musashi wjezdzał i tekst Mirona "w poroninie też jest fajnie" i "Ty nie musisz mieć Quattro , Ty masz w piź..." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: chcesz drożdzówkę? :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pierdollem , ze 3 razy juz to ogladałem i płaczę ze smiechu :polew: :polew: :polew: :polew:

ciesze sie ogromnie, ze moja osoba wzbudza tyle emocji.... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooooo sie qwa uśmiałem , hyhyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosik takiego wymodziłem... Troszku mi nie wyszedł jeden fragment, ale sie poprawi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko ten fragment jest boski, popłakałem się :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik z podjazdu super, :kox: jak cały czas była taka atmosfera to umarłbym ze śmiechu. Ahh żal że nie byłem. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...