Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moja Audi Standardzik :D do modyfikacji


GranuL

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak, to jest moja audi praktycznie nie modyfikowana. Dopiero zaczynam się w to bawić i przyznam się, że trochę planów mam aczkolwiek wszystko z czasem i powoli bo kasa na ulicy nie leży ;D

Na dzień dzisiejszy zabieram się do roboty i kupiłem:

-grill sportowy aczkolwiek nie pasuje zbytnio gdyż cyngiel od klapy nie wyskakuje i muszę to dopasować jakoś :mysli:

-chromowane ramki pod rejestracje i tu mój błąd bo nie wiedziałem o tej stronie jeszcze parę dni wcześniej a tak bym kupiłbym z logo strony :no:

-Tuba wzmak radio itp... zająłem się car audio w pierwszej kolejce no i teraz czas na resztę bardziej kosztowną.

Plany:

-Lampy przód tył do wymiany

-Polerka

-Stożek, strumienica końcówka wydechu

-Ramki w zegary

-Progi coś ala S-line

-No i na końcu najdrozsze FELGI tylko nie wiem jakie nie znam się na tym :naughty:

bynajmniej takie by nie tzreba było uglebiac auta itp...

-tylna klapa na gładko -jak narazie jetem na etapie zdejmowania literek wszelakich :hi:

-jak sie uda to może inne fotele po za tym auto wewnątrz wysprzątane i nie ma co kombinować żeby czasem wiochy nie narobić :cool1:

Auto jest z roku 96 ma w sobie klimatronik i to w sumie na tyle co go wyróżnia bo reszta to standard :naughty:

No może to nie jest wypasione auto o wielkich osiągach ale w regulaminie jest napisane, że każdy fan i posiadacz A4 się liczy więc WITAM WAS! SERDECZNIE!

e09b5d497919e41b.jpg2181c5c872a29594.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie sie lakierek prezencji na fotkach, silniczek taki sobie :gwizdanie:

hak precz, no a dalej polift na przod jakies fajne kolo moze lekki gleunek :good: zreszta przyleci rafalekx i pozamiata :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna Audiczka szkoda tylko że 1.6 ale całkiem sympatycznie wygląda. Dodaj jeszcze więcej fotek i z wnętrza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobię więcej fotek i dodam. Cieszę się, że wam się lakier podoba mi też ;D Silnik właśnie słaby :( myślę o strumiennicy i stożku :) a wnętrze nic specjalnego ale dodam również fotosy. Wnętrza nie będe modyfikować najwyżej fotele na skórzane i nic po za tym staram się dba o czystość i to mi starczy. Lampy miałem takie już w aucie. Co do lamp to jak sie uda to za 2miechy wymienię wszystkie ;D Jak już mówiłem powoli do celu. Hak mi potrzebny do celów transportowych taką mam pracę ;D no niestety. Jestem podatny na wasze opinie co do modyfikacji i dziękuję za nie z góry ;P

Tu jedno zdjęcie zanim mi ukradli kołpaki :polew:

e925c094a2df287dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja bym sobie darował stożki i strumiennice no bo POCO

zmień na przodzie lampy na depo soczewka, do tego HID, z grillem bym nic nie robił bo masz kolorek taki "po środku" więc ani jak pomalujesz ramkę na czarno, ani jak zmienisz na jakiś "tuningowany" np. kamei to nic to nie da a jedynie zepsuje

ja bym zrobił tak:

- przód lampy depo soczewka bez ringów

- xenon Hid

- gleba - 30/-35 coś takiego

- alu 17'' no ewentualnie 16'' ale to będzie za małe

- na klapie zostawić tylko znaczek OOOO

- ewentualnie dla poprawy wyglądu końcówka wydechu podwójna, NIE CAŁY TŁUMIK

i tyle, będziesz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnika nie ruszaj.

ja bym zrobil tak:

przod lampy valeo po lifcie

tyl bym zostawil lub kupil diodowe takie jak ma mcm ... lub dal po II lifcie

do tego wymienil fotele na skorzane lub kubelkowe takie jak byly w s4

wymienil kiere na 3ramienna

pomalowal dokladki w kolor nadwozia

posadzil o 30-40mm

i kupil 17-18 calowa felge

[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 18:36_________________________________________________progow nie zmieniaj ... chyba ze kupisz progi z s4 oraz zderzaki z s4

reszta progow to wiocha

tak samo jak strumienica i stozek do 1.6

i tak samo jak srebrne ramki

to moje zdanie ;)

powodzenia w modyfikacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna Audiczka. Ładny kolor :> :naughty:. Podoba mi się. Taka jasna zieleń :>. Tylko szkoda, że 1.6. To nie jedzie tylko się toczy :tongue4::decayed::naughty::angry::disgust::kwasny::wallbash::thumbdown:. Kolega ma 1.6 i kilka razy z nim jechałem i powiem zero frajdy z jazdy :disgust::thumbdown::confused4: ;( :no::(. Ciekawy pomysł na pokazywania wnętrza Audi... :kox::naughty::decayed::tongue4: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu silnika nie rusza mówią ludziska mi, że to pare kucy więcej :blink: więc jak to jest z tym?

Co do lamp to Valeo mi się nie podobają , ja mam na oku takie :

http://www.moto.allegro.pl/item582062182_reflektor_nowy_audi_a4_ringi_angel_eyes_tuning_wwa.html#gallery

http://www.moto.allegro.pl/item576041092_lampy_tylne_nowe_audi_a4_95_00_led_red_white_diody.html#gallery

Grill zmieniony jakby co to zawsze mogę starszego wstawić ;D Literki z klapy znikną i zostanie samo logo OOOO

I Chce Alusy duże wstawi aczkolwiek takie bym nie musiał gleby montowa bo u mnie nie da się na glebie jeździć.

c57eb2ae52479566med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj troche na forum to dwoiesz sie dlaczego valeo a nie ringi ( sonary )

;]

albo kup ringi i potem bedzie zalowal tak jak z ramkami .... bo poznasz ich wszystkie wady na sobie

najpierw poczytaj potem kupuj jak cos ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto ladne;) pakuj ori 17-18 i lampy poliftowe, albo zostaw te co masz.

ringi zostaw w spokoju... zalatuja M-Pałerem. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...