Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nowy sposób na montaż CB


Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiązanie ciekawe ale to nie zmienia faktu że wciąż trzeba znaleźć miejsce żeby zainstalować radio. Nie wiem jak w B7 ale w B5 to ciężko z takim miejscem, chociaż z takim rozwiązaniem można by to pod siedzenie w sumie wrzucić, no i ten rażący niebieski wyświetlacz napewno nie w takim miejscu jak to jest zasugerowane na zdjęciach żeby cały czas po gałach dawało. Ale ogólnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie kicha ,,,,, przecież nie ważne gdzie masz panel czy radio, ważne żeby dostęp do gruchy był wygodny i głośniczek odsłonięty a nie wiadomo czy to cuś z aukcji to nie jakis szumofon

ktoś juz zapodał taki pomysł wykonał go chyba w b7 a ja zrobiłem to w b5 :

-bierzecie polecane radio preident, uniden

-montujecie z lewej strony przy kierownicy w tym małym schowku

-przedłużacie kable od gruszki bardzo łatwo przeciągacie go gdzie wam sie podoba na prawą strone kiery żeby sie wygodnie obsługiwało

-głośniczek, kable słupkiem i pod podsufitką to panelu oświelenia na srodku na górze

-tam go montujecie nie ważne jak byleby sie trzymał i tak bedzie go słychać bardzo dobrze

-efekt jest taki że nie widac żadnych kabli radyjko jest schowane dostęp do gruchy idealny i głośniczek w odpowiednim miejscu

polecam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA U SIEBIE W W B6 MAM TU RADYJKO ZAMONTOWANE A WŁAŚCIWIE WCIŚNIĘTE I JEST CACY (UNIDEN PRO 520 XL)

65f0c5625cb11d74.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak samo, tzn w schowku, weszło idealnie, tylko glośnik mam na półeczce pod podłokietnikiem. głośnik z zestawu głośnomówiącego nokii wchodzi idealnie na taśmie dwustronnej... działa ponad dwa lata... a grucha wychodzi przez otwór w schowku i jest wciśnięta między tunel środkowy a fotel pasażera... nie miałem zacięcia do wiercenia dziur w tapicerce na uchwyt po gruchę :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie miałem zacięcia do wiercenia dziur w tapicerce na uchwyt po gruchę :no:

2 małe dziureczki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to radyjko to kupa moim zdaniem, a za tą kasę można kupić za***isty zestaw :gwizdanie:

w B5 radyjko mam zamontowane w tej półeczce co antonio i jest :kox: a grucha dynda przełożona przez kolumnę kierownicy :)

[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 18:35_________________________________________________...a właśnie też mam Unidena 520 PRO XL i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również to radyjko z aukcji kicha :thumbdown:

Nie da się go schować za bardzo bo: głośnik i grucha :gwizdanie:

Ktoś idzie z myśleniem w dobrym kierunku, ale musi to jeszcze dopracować :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio , ktoś kiedyś pisał o zmasakrowanych kolanach przy dzwonie. Miniejsce dobre, ale ....te kolana nie dają mi spokoju :no:.

Pozdrawia

SZYCHA

Nie myśl o takich strasznych rzeczach :no:

kiedyś uczestniczyłem w wypadku jako pasażer i też moje kolana ucierpiały nawet panewka w biodrze mi pekła, więc na uderzenia wynikające w wypadku nie ma rady :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda jak wieś ....tak jak ma zrobione Kuredu to dla mnie jest klasa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne to radyjko ale ciekawe rozwiązanie...

ja mam unidena PRO 520 XL i zamontowałem go na półeczce nad nogami od kierowcy. (ładnie się mieści łącznie z gruszka... wiec mnie bardzo pasuje.... dostęp do zmiany kanału również poprawny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda jak wieś ....tak jak ma zrobione Kuredu to dla mnie jest klasa :good:

A jak ma :?: w schowku :?:

Mnie się bardziej podoba tak jak ma Hercuś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ma Hercuś ?

Hercuś ma po lewej stronie w tym schowku i dodatkowo głośnik od cb zamontowany w lampkach w podsufitce, zaś gruszka przedłużona tak że ma ją koło lewarka.

Osobiście nie widziałem, ale gdzieś tak opisywał i mi się podoba to rozwiązanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...