Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koronawirus


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie korony dające wiele do myślenia jest to, że z sieci znika wiele wypracowań czy filmów takich jak wywiad Marcina Wieczorka z Piotrem Schrammem, gdzie mocno punktuje i obnaża sytuację całej tej pandemii.

Wirus jest, nie neguję tego ale jest wiele innych chorób, gdzie więcej ludzi na nie umiera, a tutaj na siłę wmawia się ludziom, że ta korona jest najstraszniejsza na świecie i inne choroby już nie istnieją...

Kochajmy teorie spiskowe bo tak szybko od nas odchodzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, pila24 napisał:

Jak tam? Gotowi na 4 falę?

 

Nie wiem co ludzie widzą w oglądaniu tego jegomościa? To jakiś autorytet czy jak? Bo jak dla mnie to taki Seba z pod bloku, który zastanawia się kogo dzisiaj skroić?

Pomijam rację czy nie rację, ale naprawdę ktoś obejrzał te jego wystąpienia do końca? Ja nie daje rady już w pierwszej minucie.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest autorytetem, jest jak wielu innych Youtuberem i tyle. Każdy ma własny rozum i swoje zdanie. Fakt jest to co powiedział, szczepionka nie ma działania sterylizującego, czyli to że jesteś szczepiony, nie oznacza, że nie przenosisz i nie zarażasz innych, pomimo tego, że sam nie zachorujesz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Muskel1 napisał:

Nie jest autorytetem, jest jak wielu innych Youtuberem i tyle. Każdy ma własny rozum i swoje zdanie. Fakt jest to co powiedział, szczepionka nie ma działania sterylizującego, czyli to że jesteś szczepiony, nie oznacza, że nie przenosisz i nie zarażasz innych, pomimo tego, że sam nie zachorujesz. 

 

Nie wiem co powiedział bo jak pisałem nie wytrwałem nawet minuty słuchania, zastanawia mnie jedno że wśród jakiś tam osób które mam w znajomych, to ten gość pojawia się w 90 % u ludzi u których nie doszukiwał bym się zbyt wielu szarych komórek... Nie chcę tu jakoś nikogo obrażać, ale raczej pozwala mi sklasyfikować treści tego YouTubera.

To że na sam temat wirusa, pandemii itp. jest masa dziwnych, nieprawdziwych i sprzecznych informacji i dezinformacji to fakt i tego nie podważam. Zauważyć chcę tylko że nie występują tylko w naszym kraju, a bywam trochę w świecie bliższym i tym odległym. I uwierzcie że to co się dzieje w niektórych krajach to jest dopiero ciężkie do przyswojenia. U nas fale epidemii będą tak długo jak "elyta" będzie mogła ugrać na tym coś dla siebie...

Teraz obstawiam że na szali stoją wybory w Rzeszowie, a wszystko będzie zależało od sondaży, jak będą pomyślne dla władzy, to zaczną wygaszać 3 falę, jak nie bardzo to wyskoczy z kapelusza 4 fala i będzie można wybory przenieść na inny termin, a w między czasie wyszukać jakieś afery zasłaniające. Gdyby zrobili obostrzenia tylko dla Rzeszowa było by jasne o co chodzi, więc dla tuszowania obostrzenia będą dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też go specjalnie nie oglądam i nie śledzę (tyle tylko, gdy ktoś mi go podeśle). Nie mniej jednak  jego sarkazm i wulgaryzm są niekiedy zabawne. 

Pandemia stała się niestety dla wielu sposobem zarobku na cudzym nieszczęściu. W Niemczech wyszła kilka tygodni temu afera z maseczkami na jaw. Kilku polityków pobrało dobre  łapówki od firm produkujących lub zaopatrujących w maski, w zamian za podpisanie z nimi umów kupna masek. I to z pewnością jest tylko to, co wyszło na jaw. Kto wie jakie przekręty jeszcze zrobili. Nie przyczynia się to do darzenia zaufaniem. Nie dziwne więc, że ludzie podchodzą sceptycznie do decyzji rządzących. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MaTeo85 napisał:

Pomijam rację czy nie rację, ale naprawdę ktoś obejrzał te jego wystąpienia do końca? Ja nie daje rady już w pierwszej minucie.

Nie każdy musi go strawić,przekazuje informacje w bardzo specyficzny sposób. Ale może dzięki temu trafia do tej bardziej podatnej ciemnej masy z mniejszą ilością szarych komórek,która to jak zombie gapi się w tv i wyczekuje co kolejnej konferencji rządzących pajaców którzy robią ten teatrzyk?

Ludzie już nie myślą samodzielnie,liczy się to co powiedzą w mediach. Zmanipulowani i zastraszeni godzą się na wszystko,i skończy się to tragicznie. Nowe rządy nadchodzą,rządy korporacji które będą na swój sposób kreowały nowy porządek.

Jakiś czas temu w radiu trafiłem na ciekawą rozmowę z byłym posłem PIS, Bogdanem Pękiem-warto posłuchać co ma do przekazania,i to jest wiedza znana dla elit i polityków.

Bogdan Pęk.m4a

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki tylko sprawia wrażenie takiego 'seby' ale ma łeb i go używa. Mówi w specyficzny sposób żeby trafić do tych mądrzejszych inaczej, a Ci, co tej głowy używają zrozumieją drugi przekaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...