Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Gdzie najlepiej wykupić ubezpieczenie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w maju konczy mi sie ubezpieczenie w link 4 i chcialbym zmienic na jakies inne, chodzi mi o caly pakiet. Nasluchalem sie troche ze z link4 jak cos sie stanie- nie daj Boze to sa problemu z wyplaceniem kasy i wogule dlugo sie czeka. Dlatego zastanawiam sie nad zmiana ubezpieczyciela bo w linku aukto zostalo tez bardzo skromnie wycenione, najmiej ze wszystkich ubezpieczalni. Ktore ubezpieczalnie mozecie śmiało polecic i sa juz przez was sprawdzone. Z gory wielkie dzieki za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku pakietu w CU Direct jest o parę ładnych stówek niższy od LINK4.

Na szczęście nie miałem konieczności nic likwidować, więc w tej kwestii się nie wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w Uniqa i co prawda jeszcze nie miałem okazji korzystać z ubezpieczenia i obym nie musiał, ale sporo moich znajmomych ma tam auta ubezpieczone i w razie co - nigdy nikomu nie robili problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hestia, mtu, ptu...ale generalnie nie ma reguły.

Wszystko zależy od "parametrów" ubezpieczonego, pojazdu i oferty ubezpieczenia (OWU).

A tanio nie znaczy w tej kwestii dobrze, niestety nawet dla ubezpieczenia OC

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam iż najistotniejsze są OWU ubezpieczenia czasami warto zapłacić parę setek więcej i mieć święty spokój. Masz trochę czasu to musisz trochę pochodzić i się popytać. Odradzam wizyty u multi agentów i directy gdyż w pierwszym przypadku sprzedadzą Ci to z czego mają wyższą prowizje a w drugim kupujesz "kota w worku" PAMIETAJ to jest Twój interes więc go dopilnuj. Pozdrawiam Yag3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam wizyty u multi agentów i directy gdyż w pierwszym przypadku sprzedadzą Ci to z czego mają wyższą prowizje a w drugim kupujesz "kota w worku"...

Nie zgodzę się z opinią ad. multiagenta, gdyż z uwagi na dużą konkurencję i chęć zdobycia zaufania klienta oferuje to co dobre i nie za drogie, a prowizje są bardzo zbliżone. Druga sprawa, to kto ma czas biegać od agenta do agenta :)

Ad. direct to już dłuższa historia...

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam iż najistotniejsze są OWU ubezpieczenia czasami warto zapłacić parę setek więcej i mieć święty spokój. Masz trochę czasu to musisz trochę pochodzić i się popytać. Odradzam wizyty u multi agentów i directy gdyż w pierwszym przypadku sprzedadzą Ci to z czego mają wyższą prowizje a w drugim kupujesz "kota w worku" PAMIETAJ to jest Twój interes więc go dopilnuj. Pozdrawiam Yag3

ja tez się nie zgodze... sam jestem agentem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam HDI (kiedyś TU Samopomoc). W porównaniu do PZU wyszło 800 zł taniej na pakiecie. Przy likwidowaniu szkody z AC wszystko załatwione w 4 dni (rzeczoznawca, ASO AUDI, odbiór na gotowo). Podpisałem tylko kwity w HDI i w ASO. Reszta mnie nie interesowała. Szybko bez problemów i dobre ceny za pakiet. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Ja mam ubezpieczenie w PZM.Polecam Ci wizytę w CUK (Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych) na ul.Al.Ken-lewa strona w kierunku Tesco.Kompetentnie zostałem obsłużony,kobietka wydrukowała 15 towarzystw ubezpieczeniowych i poleciła odpowiednie po cenach i po opinii:) Dodam,że mam 60% zniżek,brałem full opcje i na rok wyszło niecałe 1800 zeta.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Ja mam ubezpieczenie w PZM.Polecam Ci wizytę w CUK (Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych) na ul.Al.Ken-lewa strona w kierunku Tesco.Kompetentnie zostałem obsłużony,kobietka wydrukowała 15 towarzystw ubezpieczeniowych i poleciła odpowiednie po cenach i po opinii:) Dodam,że mam 60% zniżek,brałem full opcje i na rok wyszło niecałe 1800 zeta.

Pozdrawiam.

Dla porównania:

Zniżka 50% na OC + 10% na AC + pełny pakiet + zniżka za ubezpiecznie mieszkania + jakaś tam dodatkowa zniżka za ładne oczy :naughty: = 1385 w CU Direct (samochód nie jest zarejestrowany w Wawie, ale też mazowieckie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Edmondo:

To faktycznie troszki taniej,aczkolwiek u mnie zniżka tylko na OC,poza tym rejestracja na Warszawę.I z tego co wiem to w niektórych towarzystwach wypytują o różne szczegóły(np.gdzie parkuję,halogeny,alarm itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, szczegóły grają dużą rolę - drugi samochód mam np. w AXA (Almera '96), bo było ponad stówkę taniej na OC.

A za Audi na tych samych warunkach LINK4 krzyknął mi ok. 2000 :thumbdown:

Po prostu trzeba naprawdę wszystkie ubezpieczenia przejrzeć i wtedy można wyrwać dobrą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem świeżo po likwidacji szkody z AC w AXA. Złego słowa nie powiem. W 6 tygodni od zgłoszenia wypadku dostałem pieniądze. Dodatkowo znaleźli kupca na wrak samochodu za bardzo rozsądną cenę. Kupiec podjechał, umowa spisana, $ wypłacone, wrak na lawetę i ok :good:

Obecną niunię również mam zamiar ubezpieczyć w AXA.

Pozdr. :hi:

mihu_wpr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 tygodni (30dni + ew. 14dni) to max termin na likwidację szkody :) Tym bardziej AC...

Ale cieszymy się, że jesteś zadowolony :)

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

juz sam niewiem co myslec o axa,tez mi konczy sie ubezpieczenie za miesiac w cu direct zadzwonilem do nich i wysszla mi skladka 2108 zl dziwne bo rok wczesniej byla ponirzej 2000 zl zadzwonilem tez do axa a tam mi powiedziel niecle 1200 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...