Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Yag3

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Yag3 odpowiedział(a) na babka321 temat w Audi A4 B6/B7
    jeśli jest możliwość to także potrzebuję namiar na regenerację Adasm112, jeśli możesz podpowiedzieć gdzie szukać tej firmy od regeneracji wahaczy do b6 tki z góry thx pozdrawiam
  2. U mnie także był ten sam problem więc po wyminie zawiechy przyszła kolej na amorki i co okazało się że bisteiny to generowały i to nowe po rozgrzaniu zmniejszał się stuk
  3. to w ka dać końcu co kupić głupi jestem zupełnie, master sport wytrzymał mi 20 tyś znowu dół stuka ile więc trzeba dać za komplet lema i jak najprościej go rozpoznać?
  4. Cześć Piotr i co Ci pomogło w naprawie tych wycieraczek? Pozdro.
  5. Ja osobiście zalewam Mxxusa Av i jest ok
  6. A czy kolor brązowy nie oznacza np płynu o kolorze żółtym czyli np. Maxxus VG?
  7. ja mam przejechane nacałym kpl MS około 22 tyś i kilometrów i jedna jak i dróga strona "puka" myślałem że dłużej wytrzymają lecz klapa oczywista padła "góra" co do końcówek Ms - a ta na nie nie ma gwarancji i jeżeli nie padnie gumowy amortyzator to są OK ale u mnie obie trzeba było wywalić guma w jednym się urwała po 500 km bardzo interesujące odczucie [br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 23:28_________________________________________________hihihih sory za DRÓGA
  8. ten typ tak ma niestety! gdyby filtr przeciw pyłkowy był w kabinie nie było by tego problemu jak jest na zewnątrz to jak już ma odrobinę "nalatane" to po prostu jest wilgotny jak pada i to cały problem, tu dali ciał przy konstrukcji.
  9. polecam KYB też je montowałem są ok. http://www.kyb-europe.com/kyb-poland/shocks-excel-g.html a to mała informacja polecam.
  10. Potwierdzam iż najistotniejsze są OWU ubezpieczenia czasami warto zapłacić parę setek więcej i mieć święty spokój. Masz trochę czasu to musisz trochę pochodzić i się popytać. Odradzam wizyty u multi agentów i directy gdyż w pierwszym przypadku sprzedadzą Ci to z czego mają wyższą prowizje a w drugim kupujesz "kota w worku" PAMIETAJ to jest Twój interes więc go dopilnuj. Pozdrawiam Yag3
  11. Ja zrobiłem na nich 30000,są ok ale końcówki o kant ... rozwalić szlag je trafia na połączeniu gumowym gwintu a końcówki i to jest słaby punkt tych końcówek. Pierwszą wymieniłem po 5 tyś km a druga właśnie siada i dokładnie tak samo. Na końcu końcówki montowanej do wachacza nawet nie drgnie tylko tama wewnątrz na gumowym "amortyzatorku". Wachacze tak końcówkie NIE.
  12. Witam! Jeśli chodzi o odpowiedzialność to jest również zderzenia z osobami i zwierzętami, lecz nie ma zderzeń z przedmiotami np. najedziesz na drzewo lub kamień i płacą za wszystkie szkody powyżej 500 zł czyli 495 zł nie zapłacą. Natomiast gdy chodzi o udział własny to jest w wysokości 20% nie mniej niż 500 złotych w każdej szkodzie. Oczywiście zarabia się na zniżki w bezszkodowym przebiegu, co można w czasie późniejszym przenieść do pełnego ac.Yag3
  13. szczecinek witam wszystkich użytkowników audi jestem nowy wiec wybaczcie błędy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.