-
Regeneracja Wahaczy
jeśli jest możliwość to także potrzebuję namiar na regenerację Adasm112, jeśli możesz podpowiedzieć gdzie szukać tej firmy od regeneracji wahaczy do b6 tki z góry thx pozdrawiam
-
[B5 AFN] Po wymianie wachaczy nadal stuka,pomocy !!!!!!!!!!!
U mnie także był ten sam problem więc po wyminie zawiechy przyszła kolej na amorki i co okazało się że bisteiny to generowały i to nowe po rozgrzaniu zmniejszał się stuk
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
to w ka dać końcu co kupić głupi jestem zupełnie, master sport wytrzymał mi 20 tyś znowu dół stuka ile więc trzeba dać za komplet lema i jak najprościej go rozpoznać?
-
[B5 AFN] Nie działaja wycieraczki
Cześć Piotr i co Ci pomogło w naprawie tych wycieraczek? Pozdro.
-
[B5 AKN] Kilka słów o wymianie płynu układu wspomagania
Ja osobiście zalewam Mxxusa Av i jest ok
-
[B5 ADP] Płyn do wspomagania - wymienić całkowicie czy tylko dolać?
A czy kolor brązowy nie oznacza np płynu o kolorze żółtym czyli np. Maxxus VG?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja mam przejechane nacałym kpl MS około 22 tyś i kilometrów i jedna jak i dróga strona "puka" myślałem że dłużej wytrzymają lecz klapa oczywista padła "góra" co do końcówek Ms - a ta na nie nie ma gwarancji i jeżeli nie padnie gumowy amortyzator to są OK ale u mnie obie trzeba było wywalić guma w jednym się urwała po 500 km bardzo interesujące odczucie [br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 23:28_________________________________________________hihihih sory za DRÓGA
-
[B5 AFN] Mocne parowanie szyb podczas deszczu
ten typ tak ma niestety! gdyby filtr przeciw pyłkowy był w kabinie nie było by tego problemu jak jest na zewnątrz to jak już ma odrobinę "nalatane" to po prostu jest wilgotny jak pada i to cały problem, tu dali ciał przy konstrukcji.
-
[B6 AWX] Jakie amortyzatory ?
polecam KYB też je montowałem są ok. http://www.kyb-europe.com/kyb-poland/shocks-excel-g.html a to mała informacja polecam.
-
Alianz straszy windykacją - pomóżcie mi znaleźć odpowiedni paragraf
arielka Ty masz coś wspólnego z ubezpieczalnią?
-
[ALL] Gdzie najlepiej wykupić ubezpieczenie ?
Potwierdzam iż najistotniejsze są OWU ubezpieczenia czasami warto zapłacić parę setek więcej i mieć święty spokój. Masz trochę czasu to musisz trochę pochodzić i się popytać. Odradzam wizyty u multi agentów i directy gdyż w pierwszym przypadku sprzedadzą Ci to z czego mają wyższą prowizje a w drugim kupujesz "kota w worku" PAMIETAJ to jest Twój interes więc go dopilnuj. Pozdrawiam Yag3
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja zrobiłem na nich 30000,są ok ale końcówki o kant ... rozwalić szlag je trafia na połączeniu gumowym gwintu a końcówki i to jest słaby punkt tych końcówek. Pierwszą wymieniłem po 5 tyś km a druga właśnie siada i dokładnie tak samo. Na końcu końcówki montowanej do wachacza nawet nie drgnie tylko tama wewnątrz na gumowym "amortyzatorku". Wachacze tak końcówkie NIE.
-
Obliczenie składki za minicasco w PZU ?
Witam! Jeśli chodzi o odpowiedzialność to jest również zderzenia z osobami i zwierzętami, lecz nie ma zderzeń z przedmiotami np. najedziesz na drzewo lub kamień i płacą za wszystkie szkody powyżej 500 zł czyli 495 zł nie zapłacą. Natomiast gdy chodzi o udział własny to jest w wysokości 20% nie mniej niż 500 złotych w każdej szkodzie. Oczywiście zarabia się na zniżki w bezszkodowym przebiegu, co można w czasie późniejszym przenieść do pełnego ac.Yag3
-
Nowicjusz - wątek powitalny
szczecinek witam wszystkich użytkowników audi jestem nowy wiec wybaczcie błędy.
Yag3
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta