Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zamontował już ktoś te znaczki z klubu ? :shocked:

Opublikowano

juz niedlugo i bedziemy mieli a co?

bo chciałbym to zobaczyć, może nawet w realu :afro:

Opublikowano
  • Autor

oczywiście ten klej do poprawki, musze jego nadmiar zdjać ;P

Ale chyba jeden znaczek leci do kosza bo neon rozświecił sie na rózowo chyba przez klej :/ Chyba rozpuścił/zareagował z izolajćą neonu..:/

Ja niemal napewno jak bede miał czas założe to ale za szybe tylną(sedan). Ojciec wraca w niedziele więc myśle że sie zgodzi i przekona starszą ; ]

Ja bede malował dla sportu znaczki z boku ;P

Pudełko na to ustrojstwo zrobie pewnie z pleksy albo czegoś innego łatwe go w obróbce ; ]

Opublikowano

ja to bede pewnie bede mial na tylniej klapie wiec musze miec takie zrobione na "perfeto" :P

Opublikowano
  • Autor

ja to bede pewnie bede mial na tylniej klapie wiec musze miec takie zrobione na "perfeto" :P

Powodzenia! :tongue:

Ja już dwa zrobiłem i nawet myśle że 3 niie spiełniłby moich wymagań ;P

Opublikowano

skory z tyłu mam na ukonczeniu to może teraz przód łatwiej wieksze kółka

Opublikowano

ma ktos jakies fotki z efektem na samochodzie ?

Opublikowano

JESLI to bedzie dzialac to ja tez chce :quattro:

Opublikowano
  • Autor

JESLI to bedzie dzialac to ja tez chce :quattro:

Mam gotowca do dopieszczenia tylko bo poprzedni przyszły własciciel przestraszył sie prowadzenia kabli przez klape ;P

Opublikowano
  • Autor

Hincó jak tam projekt?

D.pa, uwaliło mnie w łóżku już prawie tydzień, i jeszcze nie wracam do pełni sił, angina+komplikacje i ma sie to 40* i śmierć w oczach :/

Miałem zabierać się do zrobienia własnie na gotowo znaczka ale nie wyszło.. zobaczymy..

BTW, inni-co brali sam znaczek-może oni coś mają?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czyżby temat podświetlanych znaczków umarł...?

Opublikowano
  • Autor

został wstrzymany, przynajmniej u mnie, a co z resztą? przecież sporo tego powysyłałem.. :|

Ja jak sie zajme to sie zajmę raczej całkiem później, bo w sumie nie wiem czy nawet nie zepsułem go niedawno :P

Tylko co z reszta? :gwizdanie:

Opublikowano

hinco a ja tam cosik dla mnie? co prawda nie spieszy sie bo dzis wyezdzam i za miesiac wracam wiec wtedy fajnie by bylo jak byc cos zmontowal :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hinco a ja tam cosik dla mnie? co prawda nie spieszy sie bo dzis wyezdzam i za miesiac wracam wiec wtedy fajnie by bylo jak byc cos zmontowal :wink4:

Znaczy gotowy?

Hym.. zalezy od tgo ile czasu bede miał, tez w miedzy czasie wyjeżdżam na tydzień, a potem nie wiem czy do uk nie zawitam bo trzeba dorobić ;)

Ale bede o tym myślał.. znaczek leży cały czas na biurku więc moze nie zapomne :P

Btw, znaczek przeszedł pare testów, do zamrażarki, jak rozmarzł to na maske samochodu(grzej sie frappe!), pooglądałem i widać że nic mu nie jest... :dance:

Opublikowano

ja to narazie olałęm bo jak by sie nakleiło taki znaczek na klape to by była straszna wiocha. trzeba go umieścić w klapie dlatego umieszcze go może w przyszłości kiedyś. :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

ja to narazie olałęm bo jak by sie nakleiło taki znaczek na klape to by była straszna wiocha. trzeba go umieścić w klapie dlatego umieszcze go może w przyszłości kiedyś. :przebiegly:

JEst jeszcze możliwość dania go za szybe-taka forma przejściowa :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.