Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"


Hincó

Rekomendowane odpowiedzi

Dodano: 11-04-2007, 23:49 ]

Ah, no i te neoniki są raczej różowe.. i jak to rozwiazać.. :/

ale przeciez sa czerwone tez zerknijcie na te male zdjecia z kolorami

proponuje jeszcze raz robimy liste kto ile chce szt. wplacamy kase i zamawiamy znaczki bo jak cos to zejdzie nam do swiat bozego narodzenia i bedziemy mieli male prezety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby efekt jako tako wyszedł, diody musza być jedna przy drugiej, a nie w takich odległościach. Tak się nic nie uzyska. Poza tym raczej muszą byc te malutkie - jak w telefonach komorkowyc,h a nie takie duze.

Idac na latwizne powstanie wiejski tuning i nic wiecej.

Tutaj magiki robili "Angel Eyes" za pomocą ciekawej techniki. Może spróbujecie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Przypatruję się dyskusji o świecącym znaczku i jestem pełen uznania dla determinacji i pomysłowości kolegów. Gratki!

Osobiście uważam, że najlepszym rozwiązaniem byłoby pójść w stronę neonek albo.... rozproszyć światło odpowiednio GRUBSZYM znaczkiem z matową plexi u podstawy. I tak wiekszość schowałoby się w komorze silnika ZA atrapą, a jedynie część "wystawałaby" na zewnątrz :) Coś jak o-ringi w beemkach może, co? Jestem tylko teoretykiem, bo wcale nie mam znaczka ale.... Ruscy kiedyś podświetlali wskazówki i cyfry w zegarach samolotów malując je farbą zawierającą radioaktywny rad i scyntylator, jarzyły się świetnie miłym jednolitym światłem bez żadnego poboru energii, niezawodne i.... będą się tak jarzyć jeszcze przez parę tysięcy lat... ;)

Wyobraźcie sobie.... znaczek OOOO, który dotrwa czasów "I, Robot" i dłużej.....

:D:D:D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wiekszość schowałoby się w komorze silnika ZA atrapą, a jedynie część "wystawałaby" na zewnątrz :) Coś jak o-ringi w beemkach może, co?

Pozdrawiam

Ej zaraz zaraz, my mówimy o znaczku sprzodu? :lol:

myslałem że dodatkowy stop jest z tyłu :P|

Chyba że masz R8 z centralnym silnikiem ;>

Co do koloru neonu..

http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/18/1833/183387/18338772/183387722

wydaje m sie że sam neon jest różowy, chyba że to wina aparatu ;)

Na jeden CCCO wejdzie jakieś 65cm neonu ;)

Tylko pod neon inny projekt już trzeba taki bez 'przegród' w tej części na rowek ;)

Musi być jeden szablon, bo kilku robić nie ma sensu, jak bede miał konkretna cene 1 sztuki to wszystkim kto wyraził zainteresowanie w tym temacie znaczkiem wysyłam pm że zamawiamy sama wycięta plekse , myśle ze w tydzień zrobi się liste a potem zamówienie no i czas dla naszej kochanej poczty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pod neon inny projekt już trzeba taki bez 'przegród' w tej części na rowek ;)

a tych przegrod nie mozna jakos podciac?

W swoim musze spróbowac tak zrobić jak neony zamówie, wykonalne, ale można od razu zamówić bez przegród tylko że znaczek bedzie sie składał z 9 elementów [;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że znaczek bedzie sie składał z 9 elementów [;

mi sie wydje ze jakos da sie rade pozbyc tych przegrod moze nie do konca jakos delikatnie przewiercic malym wiertelkiem czy cos takiego

ja proponuje robic liste na te co sa i jakos damy rade z tym podswietleniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że znaczek bedzie sie składał z 9 elementów [;

mi sie wydje ze jakos da sie rade pozbyc tych przegrod moze nie do konca jakos delikatnie przewiercic malym wiertelkiem czy cos takiego

ja proponuje robic liste na te co sa i jakos damy rade z tym podswietleniem

Da sie;)

wazne żeby nie wycinaś a spiłować, ja jakiś milimetr tego spiłowałem szlifierką, tylko że mam tarcze 230 nówke, a małego bosha nie miałem pod ręka więc da sie :)

Czekam na wycene ;)

Mój kosztował 20pln, ale to jeden sztuken był.. ; ]

Jeżeli dostałeś link do posta oznacza to że masz cos wspólnego z tym tetmatem..

Cena za znaczek który będzie prawiony względem tego co ja dostałem (bedzie idealnie spasowany) wynosi 17zł.

Przesyłka to ok 4-5z plus koperta bąblekowa (taka bamboocha ;) ) chyba koło 3-4 zł kosztuje.

Warstwa na rowek ma grubosć 5mm(troche za mało na diody, ale gdy im się obetnie 'kapturki' chowają się w znaczku), 'pokrywka' 3mm. Zwykłe przeźroczyste pleksi.

Musi zebrać się przynajmniej 8 osób.

Lista w pierwszym poście (prosze wysyłać PM najlepiej jeżeli ktoś jest zainteresowany plus ewentualne pytania.)

Czekam do 22 kwietnia-wcześniej agencja nie ma możliwosci nic wyciąć.

Jeżeli ktoś czuje siena siłach to niech sobie zamówimy i podświetlenie sam zrobi, jak nie to ja po maturze zrobie pare sztuk (jeżeli opcja neonu wypali) albo ktoś z forum bedzie to robił ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie 1 szyuka jak mi sie nie bedzie podobało to najwyzej wyrzuce:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym wziął 1 ale gotowy do montażu bo u mnie z czasem i zapałem do zrobienia sobie samemu podświetlenia jest cienko. Wem,że ide na łatwizne. Poczekam na całość. Pomysł jest genialny. Gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym wziął 1 ale gotowy do montażu bo u mnie z czasem i zapałem do zrobienia sobie samemu podświetlenia jest cienko. Wem,że ide na łatwizne. Poczekam na całość. Pomysł jest genialny. Gratuluje

Tobie i innym z podobnym problemem pozostaje czekać na gotowce ;)

Jeżeli bedzie to wykonalne to napewno sam wystrugam pare końcem maja.. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie naszło pytanie..

Świecący ale tak leciutko znaczek :audi: na front grillu jest legalny ? ;>

[ Dodano: 12-04-2007, 21:16 ]

arkolek, pierwszy (w sumie drugi) zamierzam wkleić na 'swoje' auto :P Więc mam nadzieje że juzten 2gi bedzie pełnosprawny ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie naszło pytanie..

Świecący ale tak leciutko znaczek :audi: na front grillu jest legalny ? ;>

no wlasnie z tym moze byc problem dlatego na przod nie biore...

Pozatym z przodu jest większy ;)

Chyba wtedy to juz wygląda choinkowato..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przód sie nie opłaca bo jak to zwykle na drogach bywa ludzie widzą nasze tyły :a4fan: i na pewno cały czas świecący na przodzie znaczek jest nie za bardzo legalny, znając życie panowie w mundurkach mogą sie czepiać a szczególnie nocą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przód sie nie opłaca bo jak to zwykle na drogach bywa ludzie widzą nasze tyły :a4fan: i na pewno cały czas świecący na przodzie znaczek jest nie za bardzo legalny, znając życie panowie w mundurkach mogą sie czepiać a szczególnie nocą
Mam nadzieje że do dziwnego kształtu dodatkowego stopu nie bedą mieli wątów.. :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...