Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"


Hincó

Rekomendowane odpowiedzi

MARTiiii, jaki znaczek? Jeszcze nie zmaterializował sie, dopiero koło środy agencja raczy ruszyć gluteus maximus :/ Jeżeli chodzi Ci o ten z 1 foty to to jest rysunek :P

Murzyn, spoko, jak ogarnę.. bo jeżeli sie nie uda i poczta ma jakąś dłuzszą przerwe świąteczną to moze troche potrwać..

Mad_MAX, tez o tym myśle.. Dlatego czekam na propozycje, pomysły i wogóle jakiekolwiek sugestie żeby to ładnie wyglądało.. jutro dokupie diód płaskich i 'normalnych' i chyba zrobie dwie wersje ;) Tylko nie wiem czy jak się położy diody płaskie na płasko ;) będą świecić wszędzie czy jak.. ?

[ Dodano: 30-03-2007, 17:27 ]

A tak wogóle jak jutro czas pozwoli i kupie diody to polutuje diody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mają być znaczki wycięte i mam nadzieje że i wysłane jak nie bedzie za późno wycinane, a o reszte to moze przez święta pomyśle i możliwe że zrobie :)

Priorytet przez święta to napisać prace na mature z polaka w końcu bo mnie kur.ica chwyta jak musze jeszcze o tym myśleć ... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to cos pozno sie prace pisze ja juz mam zrobiona :smile: Sory za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to cos pozno sie prace pisze ja juz mam zrobiona :smile: Sory za OT

Kujon :P

Chciałbym cokolwiek do matury powtórzyć, ale nauka nie jest dla mnie :/

Jutro powinny sie wyciąć bo gadałem z kolega, i postara sie wysłać paczke do mnie ale nie obiecuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy jeszcze zaokrąglić i cud miód malina :twisted:

hehe ale z tym moze być ciężko.. sie zobaczy.. pozatym czym to zrobić? przecież nie szlifierką :P

Poczta oczywisce da d.py i znaczki przyjdą najwcześniej po świętach i wtedy bede powazniej działał, narazie skompletowałem elektronike i moze bede sobie w wolnym czasie któego mało mam lutował [;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, bez podświetlenia to ładnie wygląda, ale jak ja to zepsuje podświetleniem to juznie bedzie pewnie takie cacy ;)

Dwa szybkie pytanka: czym zalać diody? klej na gorąco czy sylikon ?

Jaki kolorek lakieru zastosować ? :P Musze cały złożony znaczek pomalować, i papierem ściernym wodnym grubym albo zwykłym zmatowić zdzierając i lakier powierzchnie któa ma świecić, to wszystko po to żeby światło nie rozchodziło się na boki.. kolor aluminium czy czarny mat/połysk w sprayu? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylikon przeźroczysty to naprawde potęga, potrafi ostro trzymać ; ] do tego płaskie powierzchnie,, no i chyba dość doprze przeleci przez sylikon światło..

A klejem nie widze za bardzo tego bo niby jak.. nie mam pistoletu i nie da rade.. a trzeba dokładnie żeby woda nie wlewała sie.. no i po kropelce kropelki w kątach choć jeszcze sie dopytam bo coś mi sie wydaje że do pleksy to kropelki i inne cyjanopany sie nie nadają..

Samo zalewanie diód to już sam nie wiem.. jedynie klej na gorąco jest troche matowy a sylikon baardziej przejrzysty tylko sylikon znowóż tak nie obleje z każdej strony diód.. eh..

Kolor farbki.. moze chrom? :D tak jak ori (ale(taki z drobinkami jakby alu :D ) ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...