Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Tarcze na swap na 312mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nadają się, ale lepiej kup sobie jakieś markowe gładkie w podobnej cenie.

Opublikowano

a czemu te sa niedobre...?

Opublikowano

Sporo osób bardzo pozytywnie wypowiada się o produktach Mikody. Tarcze gładkie są podobno bardzo dobre jakościowo, o nacinanych i nawiercanych nie słyszałem-czytałem jak dotąd zbyt wiele.

Trzeba by zaryzykowac i przetestowac (cena jest bardziej niż atrakcyjna).

Osobiście kupiłem gładkie Zimmerman'y (nawiercane według niektórych opini po pewnym przebiegu zaczynają pękac przy otworach). W tym temacie znajdziesz sporo informacji o tarczach Zimmerman'a i nie tylko: http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=39219&st=120

Pozdr

Opublikowano

Rozmiar jest O.K., co do jakości - nie bardzo wiadomo. Myślę jednak, że za te pieniądze warto zaryzykować.

Oczywiście musisz mieć większe jarzma. Seryjnie masz 288mmm?

Opublikowano

ok dzikei za rady zamowilem te tarcze... jak zaloze i dotra sie to potem przetestuje... wiec dam znac jak sie sprawuja.. :)[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 22:55_________________________________________________swap hamulców zrobiony, tacze mikody 312mm, wymieniony płyn hamulcowy ATE,

pierwsze wrazenia z wiekszych tarcz sa pozytywne... jak sie dotra to bedzie super :)

Każdemu polecam taki swap.

Opublikowano

Tarcze nawiercane, czy gładkie?

Opublikowano

nawiercane i nacinane....

Opublikowano

Tak jak pisałem wyżej, tarcze gładkie są podobno (podobno, bo sam nigdy nie miałem, ale czytałem sporo pozytywnych opinii) bdb jakościowo, a nawiercane to się właśnie okaże :)

Pozdr i życzę bezproblemowej eksploatacji!

Opublikowano

pierwsze wrazenia z wiekszych tarcz sa pozytywne... jak sie dotra to bedzie super

Jak już dotrzesz zestaw, to daj znać jak wygląda np. 2-krotne hamowanie 150-200>50 km/h :naughty:

Chodzi o zachowanie tarcz po rozgrzaniu - nie biją?

Opublikowano

pierwsze hamowanie z ok. 150 do ok. 80km/h wyszlo pozytywnie... drugie z ok. 100km/h do 0 tez ok tarcze nie bija... wiec chyba jest wszystko ok...

Opublikowano

Miałem nadzieję na większe obciążenie cieplne. No ale dobra, daj znać gdyby wystąpiły a nimi jakieś kłopoty.

Opublikowano

jezdzac po miescie (warszawie) ciezko sie rozpedzic do 150... wiecej jest hamowan z 100, 80 km/h wiec opisuje jak jest...

Opublikowano

Wiem, dlatego najlepiej sprawdzać heble w trasie. Wyprzedzanie i jazda gaz-hamulec skutecznie rozgrzewa... :naughty:

Opublikowano

A nie hucza ci przy ostrzejszym hamowaniu ,ja mam EBC nacinane i nawiercane i przy ostrzejszym hamowaniu dziwnie hucza troszke to denerwujace i teraz kupuje tylko gladkie

Opublikowano

bez przesady nie jest tak zle.... wiekszy halas robia dziury w asfalcie niz tarcze...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ok dzikei za rady zamowilem te tarcze... jak zaloze i dotra sie to potem przetestuje... wiec dam znac jak sie sprawuja.. :)[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 22:55_________________________________________________swap hamulców zrobiony, tacze mikody 312mm, wymieniony płyn hamulcowy ATE,

pierwsze wrazenia z wiekszych tarcz sa pozytywne... jak sie dotra to bedzie super :)

Każdemu polecam taki swap.

Jakie koła.

Zmieści się to w felgi 15", czy trzeba 16" zakładać?

Opublikowano

hmm 15" to chyba niekoniecznie... 16 to tak jesli chesz kupic 16" to moge sprzedac swoje...

Opublikowano

ok dzikei za rady zamowilem te tarcze... jak zaloze i dotra sie to potem przetestuje... wiec dam znac jak sie sprawuja.. :)[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 22:55_________________________________________________swap hamulców zrobiony, tacze mikody 312mm, wymieniony płyn hamulcowy ATE,

pierwsze wrazenia z wiekszych tarcz sa pozytywne... jak sie dotra to bedzie super :)

Każdemu polecam taki swap.

Jakie koła.

Zmieści się to w felgi 15", czy trzeba 16" zakładać?

Trzeba 16-tki.

Niby tylko 24mm więcej, ale różnica jest spora (zarówno wizualna, jak i w skuteczności).

57a41f8690df3287m.jpg

Pozdr

Opublikowano

Staniek

jakiej firmy kupiłeś przewody w stalowym oplocie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.