Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nice . :banan:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, george napisał:

345/300?

Troszke mniej:wink4:

320/288 :cool1:

Godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Nice . :banan:

Dzienks:guma:

Opublikowano

Dobrze siadły, kolorek ??

Opublikowano

Co tam Erwin będzie działał przy pięknej norweszce? 

Opublikowano
  • Autor

Nie za dużo teraz:wink4:

Mam już tempomat. Moim VCDS nie mogłem przełączyć świateł ze skandynawskich na EU. Wole sam włączać i wył światła :guma: nie doszedłem dlaczego na fisie nie pokazuje mi otwartych drzwi od kierowcy... okazał się styk w zamku. 

I jeszcze próbowaliśmy zrobić CLH ale nie dało rady. Jak jest wszystko podpięte i odblokowane to na zegarach pokazuje się błąd czujnika światła... nie mam takiego więc:co:

Klima zrobiona :heat:

Jutro jeszcze sobie zmienię termostat i można jechać do norwegii:wink4:

20200612_195120_copy_1152x648.jpg

20200612_195434_copy_1152x648.jpg

20200612_195038_copy_1152x648_1.jpg

Opublikowano

Adam to widzę się dogadaliśmy, Ty masz bixenony z tego co widzę a nie xenony, więc do ręcznej regulacji musisz włożyć silniczki z Passata jak coś ? ale to dobrze, bo teraz tylko soczewki z B8 FL wrzucić i się cieszyć dobrym światłem ?

Bo jeśli masz tam fabryczne soczewki to raczej na bank są wypalone i to nie świeci jak trzeba... 

Opublikowano

Tak sobie przeglądnąłem temat od dechy do dechy i muszę przyznać fajna furmanka :)

rozumiem że w norwegi zakupiłeś? gdzie szukać po internetach jakieś ogłoszenia o furki i części? podpowiesz coś?

Może bym tu coś ciekawego upolował u wikingów :)

 

Opublikowano
  • Autor

Szczerze Kamil to niewiem co to dokładnie:co:narazie zostawiam tak jak jest. Choć faktycznie w porównaniu do B7 lub Pawła B6  to te wogule nie świecą. A odkąd jestem w PL to nie wyskoczył błąd poziomowania. U norasów tylko:lol1:

20200612_210829_copy_1152x648.jpg

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Tak sobie przeglądnąłem temat od dechy do dechy i muszę przyznać fajna furmanka :)

rozumiem że w norwegi zakupiłeś? gdzie szukać po internetach jakieś ogłoszenia o furki i części? podpowiesz coś?

Może bym tu coś ciekawego upolował u wikingów :)

 

Dzięki Mati:wink4:

Tak, kupiłem w Norwegii bo za długo nie wolno jeździć samochodem na polskich blachach. Niby można to jakoś obejść, ale ja niemam czasu ani ochoty się bawić w takie coś. 

W zasadzie jedyna strona jaką znam to FINN.no Tam znajdziesz samochody i części i chyba wszystko co tylko chcesz. Nawet ogłoszenia o pracę:lol1:

coś konkretnego będzie szukane czy narazie tylko rozeznanie???

Opublikowano

Dzięki Adam za info. Nie to bardziej chyba z nudów coś chcę popatrzeć :) Nie planuję zmieniać auta, może jakieś części da się trafić ale tak jak mówię bardziej z nudów, a że chwilowo siędzę w norwegi i nic nie robię po za siedzeniem w hotelu, to popatrzę co tu mają :)

Opublikowano
  • Autor

Tak wyszło, że już jestem w norwegii. 

Jeszcze do tego 10 dni kwarantanny:facepalm:. Także mam czas na szukanie czegoś do obu autek:JC_fan:

 

20200616_203018_copy_1152x648.jpg

20200614_193346_copy_1152x648.jpg

Opublikowano

A ja myślałem ze mnie odwiedzisz :P

No nic, może następnym razem hehe

 

Opublikowano

Obie audiczki super, felgi w a4 po prostu cudo :)

Opublikowano

Fajne audiczki, nie ma lipy :thumbup:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

A ja myślałem ze mnie odwiedzisz :P

No nic, może następnym razem hehe

 

A no widzisz...nie tylko Ciebie nie odwiedziłem :whistling:

Następnym razem napewno podlecę, bo zrobimy coś z tymi lampami moimi.. bo jak jechałem to błąd się świecił prawie cały czas. No i lipnie świecą w nocy. 

Godzinę temu, Olgierd93 napisał:

Obie audiczki super, felgi w a4 po prostu cudo :)

 

Godzinę temu, Tkoczu_ napisał:

Fajne audiczki, nie ma lipy :thumbup:

Dzięki Panowie:hi:

Opublikowano

Właśnie miałem pisać do Ciebie o jakiś spot na weekendzie :decayed: szybko wybyłeś albo ten czas tak zleciał..

Opublikowano

No My mieliśmy spot dwa razy z Adamem ? 2 - osobowy ?

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, karol1981 napisał:

Właśnie miałem pisać do Ciebie o jakiś spot na weekendzie :decayed: szybko wybyłeś albo ten czas tak zleciał..

Karolku, czas tak leci...

Niby 2 tyg byłem a zleciało jak 2 dni.. tu jakieś sprawy, coś przy samochodach... i już... cza wracać:facepalm: 

Będę w sierpniu raczej na 3 tyg to się zgadamy. Bo teraz miałem załatwień z działką a w sierpniu już spokój :wink4:

 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Gremlin0209 napisał:

No My mieliśmy spot dwa razy z Adamem ? 2 - osobowy ?

U mnie na podwórku:decayed:

Opublikowano
19 godzin temu, Adam87 napisał:

U mnie na podwórku:decayed:

No ładnie się chłopaki gromadzą a modów robić nie ma komu :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.