Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kierownica ogarnięta. Z Kamilem do 23 walczyliśmy online:glupek2: dzięki :hi:

No i od Kamila również są lampki:wub:

 

20210519_184114.jpg

Opublikowano

Lampiony od Kamila robią mega wrażenie, jak by były prosto z fabryki :)

Opublikowano

Przód teraz mistrzostwo ? ?

Poobserwuj tylko czy mocno nie parują, bo z tymi bixami mimo moich starań i tak jest różnie ? 

Opublikowano
  • Autor
57 minut temu, MaTeo85 napisał:

Lampiony od Kamila robią mega wrażenie, jak by były prosto z fabryki :)

Fabryka tak nie zrobi:grin:

11 minut temu, kamil-vag napisał:

Przód teraz mistrzostwo ? ?

Poobserwuj tylko czy mocno nie parują, bo z tymi bixami mimo moich starań i tak jest różnie ? 

Na początku napewno zaparują i całe lato pewnie będą dochodziły do siebie:whistling:

Opublikowano
W dniu 17.05.2021 o 15:33, MaTeo85 napisał:

W 7 dobie od przyjazdu musisz zrobić test i tak, jeśli wyjdzie negatyw to koniec kwarantanny.

Potwierdzam, ale ściągają 5 tysi od razu . Potem jak bedziesz 8 dni to za dwa oddadzą.

Opublikowano
2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Poobserwuj tylko czy mocno nie parują, bo z tymi bixami mimo moich starań i tak jest różnie ? 

Mówiłeś, że knujesz przez lato usprawnienie tej kwestii.  :kox:

Opublikowano

Już kilka elementów zrobiłem u Adama na próbę, 3 otwory pod regulacją, pełne obudowy regulacji i oblepienie ich ładnie sznurem butylowym, oczywiście nowe oringi... Także tym miejscem naprawdę woda bd miała ciężko się dostawać... Zostaje jeszcze możliwość, że jakoś idzie przez dekle albo po prostu te lampy mają zjebaną cyrkulację powietrza i nie rozwiąże się tego w 100%...

Adam zaklej jeszcze otwory w błotnikach jak już ustawiłeś lampy, bo to tym otworem woda się pcha na regulację od góry...

Opublikowano
2 minuty temu, kamil-vag napisał:

Zostaje jeszcze możliwość, że jakoś idzie przez dekle albo po prostu te lampy mają zjebaną cyrkulację powietrza i nie rozwiąże się tego w 100%...

Cały dekiel nie powinien puścić. 

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, kamil-vag napisał:

Już kilka elementów zrobiłem u Adama na próbę, 3 otwory pod regulacją, pełne obudowy regulacji i oblepienie ich ładnie sznurem butylowym, oczywiście nowe oringi... Także tym miejscem naprawdę woda bd miała ciężko się dostawać... Zostaje jeszcze możliwość, że jakoś idzie przez dekle albo po prostu te lampy mają zjebaną cyrkulację powietrza i nie rozwiąże się tego w 100%...

Adam zaklej jeszcze otwory w błotnikach jak już ustawiłeś lampy, bo to tym otworem woda się pcha na regulację od góry...

Zakleję i zobaczymy czy zadziała.. w norwegii deszczowo jest przez większość lata, także będzie okazja do sprawdzenia..

Opublikowano
W dniu 19.05.2021 o 23:17, george napisał:

Cały dekiel nie powinien puścić. 

Wystarczy ze się wygnie i już zaczyna woda do środka lapmy wchodzić. Dlatego podstawa to wywalić ori przetwornice i dać inne by nie naprężały dekielka.

Opublikowano
39 minut temu, pila24 napisał:

Dlatego podstawa to wywalić ori przetwornice i dać inne by nie naprężały dekielka.

Chciałem dać Adamowi D3S Osrama no ale wybrał ori  rozwiązanie na Valeo ?

Opublikowano
6 minut temu, kamil-vag napisał:

Chciałem dać Adamowi D3S Osrama no ale wybrał ori  rozwiązanie na Valeo ?

Błędy młodości ?

Opublikowano
Godzinę temu, pila24 napisał:

Wystarczy ze się wygnie i już zaczyna woda do środka lapmy wchodzić. Dlatego podstawa to wywalić ori przetwornice i dać inne by nie naprężały dekielka

Same profity z tytułu D3S, skoro nie naprężają dekli, palniki kosztują połowę no i same przetwornice są tańsze. 

Opublikowano
  • Autor

Radyjko założone.. 

Idealnie nie pasuje, bo jest tak jakby za wysokie o ok. 1mm. Nie wysuwają się cup holder i wizytownik, a esp nie odbija..

Będę chyba ramkę pilniczkiem traktował:naughty:

 

20210525_193216.jpg

Opublikowano

ja szlifowałem 1-2mm zatrzaski w radiu, żeby nie szpecić frontu i wszystkie przyciski cup holder elegancko działają 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Czarek99 napisał:

ja szlifowałem 1-2mm zatrzaski w radiu, żeby nie szpecić frontu i wszystkie przyciski cup holder elegancko działają 

Możesz coś wiecej podpowiedzieć o tej operacji?

Opublikowano
25 minut temu, Adam87 napisał:

Możesz coś wiecej podpowiedzieć o tej operacji?

Wspomnialem o zaczepach na ktorych radio sie blokuje i utrzymuje swoja pozycje wysokosc itd da sie je odkrecic. Wystarczy je troche przyszlifowac aby radio sie lekko opuscilo cale i tyle nie trzeba szlifowac plastiku.    Edit.  Wydaje mi sie, że szlifowalem ta blaszke z jednej i drugiej strony aby radio sie opuscilo i nie blokowalo przyciskow

_20210528_193510.JPG

Edytowane przez Czarek99

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Czarek99 napisał:

Wspomnialem o zaczepach na ktorych radio sie blokuje i utrzymuje swoja pozycje wysokosc itd da sie je odkrecic. Wystarczy je troche przyszlifowac aby radio sie lekko opuscilo cale i tyle nie trzeba szlifowac plastiku.    Edit.  Wydaje mi sie, że szlifowalem ta blaszke z jednej i drugiej strony aby radio sie opuscilo i nie blokowalo przyciskow

_20210528_193510.JPG

Teraz już wiem:thumbup:

Jutro działam.

Opublikowano
W dniu 3.05.2021 o 14:55, kamil-vag napisał:

No robią się ?

Dzisiaj jeszcze coś tam podłubię przy nich może pod wieczór z elektryką, na dniach wkleję klosze i będą do odebrania ?

received_312724656892447.jpeg

?

PAnie jak zes rozkleil bixa?

Opublikowano

Kuźwa ni hu hu nie pasuje mi to radio do a4. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.