Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Frond Side napisał:

No ładnie się chłopaki gromadzą a modów robić nie ma komu :P

Były poprawki po modach:song:

Też się liczy, żeby mod był w 100% zaliczony:lol1:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

To ten... :song:

 

20200824_190303_copy_2304x1296.jpg

20200824_185118_copy_2304x1296.jpg

20200817_154620_copy_1036x1842.jpg

20200817_174904_copy_648x1152.jpg

Opublikowano
  • Autor

Przed...

 

20200612_195123_copy_1152x648.jpg

I po...

 

20200825_170426_copy_2304x1296.jpg

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Dokładka od Leona Cupry? Zderzak na +. :) 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, george napisał:

Dokładka od Leona Cupry? Zderzak na +. :) 

Tak przy okazji odrazu wpadła:lol1:

Opublikowano
  • Autor

Kratka środkowa z twojego projektu:wink4:

Dół s-line, a góra została moja:lol1:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Autko śmiga...

Oprócz serwisu, kilka rzeczy idzie do przodu...

@kamil-vag komponuje lampy dlamnie. Już w sumie jeden kpl. zrobił, ale niestety był za bardzo za***isty.. :wink: 

Dziś przodzik troszkę zyskał dzięki podpowiedzi @R4xx :decayed:

received_968230527315186.jpeg

Pisałem troche z Kamilem i doszliśmy do wniosku, żeby 'przyciemnić' chłodnice. Bardzo prześwitywały przez ten grill...

 

received_201776348225755.jpeg

Więc, chlodniczki zostały delikatnie potraktowane szprajem:glupek2:

Spray czarny mat dwie cienkie warstwy i pomogło...

20210429_133632.jpg

20210429_134356.jpg

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Słów mi brak, pięknie :thumbup:

Ja chłodnicę miałem do wymiany i od razu wpadła czarna. Faktycznie zdecydowanie lepiej to wygląda. Jak wrażenia z rzeźbienia dolnej kratki? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, R4xx napisał:

Słów mi brak, pięknie :thumbup:

Ja chłodnicę miałem do wymiany i od razu wpadła czarna. Faktycznie zdecydowanie lepiej to wygląda. Jak wrażenia z rzeźbienia dolnej kratki? :tongue4:

Dzięki :hi:

Dolną kratkę rezałem już w zeszłym roku.  Nie było źle, choć przyciąłem kilka mm za dużo:facepalm: i tak na dole nie jest ideolo... ale i tak efekt jest :naughty:

Opublikowano

Przyjemny ten plaster, chyba też się zdecyduje ? lampy już bliżej niż dalej, będzie ładniej i duża lepsza widoczność zapewne ?

Opublikowano
1 minutę temu, Adam87 napisał:

Dzięki :hi:

Dolną kratkę rezałem już w zeszłym roku.  Nie było źle, choć przyciąłem kilka mm za dużo:facepalm: i tak na dole nie jest ideolo... ale i tak efekt jest :naughty:

To teraz moja kolej. Gratki kozackiego frontu :thumbup:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, kamil-vag napisał:

Przyjemny ten plaster, chyba też się zdecyduje ? lampy już bliżej niż dalej, będzie ładniej i duża lepsza widoczność zapewne ?

No czekam na nie teraz i jeszcze coś wleci... ale to jak będzie na miejscu...

2 minuty temu, R4xx napisał:

To teraz moja kolej. Gratki kozackiego frontu :thumbup:

Taki front jak u Ciebie :whistling:

Opublikowano

Adaś daj tą kratkę na czarno bo nie pasuje ten chrom. Ale ryj jest kosa. 

 

I juz sam nie wiem on jest czarny czy chrom bo jakoś nie po kolei te zdjęcia :-). 

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano
58 minut temu, kamil-vag napisał:

Marcin, tam już jest wszystko czorne :P

 

Właściciel też? ? 

Opublikowano
  • Autor

@MARCIN607 ostatnia fota.

 

received_968230527315186.jpeg

Opublikowano
48 minut temu, Adam87 napisał:

@MARCIN607 ostatnia fota.

 

received_968230527315186.jpeg

Całość bardzo dobrze wygląda. Napis quattro i splitter też fajnie się komponują. :naughty:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, R4xx napisał:

Całość bardzo dobrze wygląda. Napis quattro i splitter też fajnie się komponują. :naughty:

Dzięki :hi:

 

Do wyglądu takiego ryjka dążyłem:wink:

Opublikowano

Jeszcze żarówy w kierunkach w chrom  . :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.