Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daily car B6 AVANT [AVF, QUATTRO, S-LINE]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
31 minut temu, dekiel 13 napisał:

Jeszcze żarówy w kierunkach w chrom  . :thumbup1:

Czekałem, aż to napiszesz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Co do lamp, to @kamil-vag już działa:wink:

Kamil, wrzuć coś z montażu lamp:whistling:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

No robią się ?

Dzisiaj jeszcze coś tam podłubię przy nich może pod wieczór z elektryką, na dniach wkleję klosze i będą do odebrania ?

received_312724656892447.jpeg

?

Opublikowano

Jakby co mogę za kuriera robić :-) 

Opublikowano

Adam, to kolejna fotka mam nadzieję, że już u Ciebie na aucie ?

IMG_20210504_165928.jpg

Gówno widać przez te odbijające się klosze ?

Opublikowano

No  żarówy w kierunkach srebrne , to rozumiem.   :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, kamil-vag napisał:

Adam, to kolejna fotka mam nadzieję, że już u Ciebie na aucie ?

IMG_20210504_165928.jpg

Gówno widać przez te odbijające się klosze ?

Jasne:wink: w piatek w miedzyczasie zamontuję:whistling:

11 minut temu, dekiel 13 napisał:

No  żarówy w kierunkach srebrne , to rozumiem.   :thumbup1:

Na to czekałeś:wink: ???

Opublikowano
7 minut temu, Adam87 napisał:

 

Na to czekałeś:wink: ???

Ja noyaktig.  B)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Licznik kolor wpadł...

Jeszcze wpadnie kiera s-line z B7 i radyjko android a'la rnse..

20210517_110328.jpg

Opublikowano

licznik w kolorze zmienia naprawdę dużo :) od razu młodsze auto.

Jak by co mam klimatronik pod 2din z grzanymi stołkami (końcówka AD) w niezłym stanie, jakieś drobne ślady gdybyś chciał to PW :)

Opublikowano
  • Autor
Teraz, MaTeo85 napisał:

licznik w kolorze zmienia naprawdę dużo :) od razu młodsze auto.

Jak by co mam klimatronik pod 2din z grzanymi stołkami (końcówka AD) w niezłym stanie, jakieś drobne ślady gdybyś chciał to PW :)

Masz go w NO czy PL?

Opublikowano

w PL, ja w NO siedzę tylko tymczasowo z jedną walizką :) Jutro kończe kwarantanne :)

Opublikowano
  • Autor

Ja znowu wyjeżdżam w czwartek i też kwarantanna. To pozmieniam i podepnę radyjko na wolnym. Z nudów można podziałać.

Opublikowano

Jak masz możliwość dłubać przy aucie to luksusowo, 7 dni można się bawić :) Ja niestety siedzę i się nudzę w hotelu, czasem jakiś spacer po okolicy i tyle. Na jutro na szczęście mam lot na platformę, w pracy czas szybciej leci...

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, MaTeo85 napisał:

Jak masz możliwość dłubać przy aucie to luksusowo, 7 dni można się bawić :) Ja niestety siedzę i się nudzę w hotelu, czasem jakiś spacer po okolicy i tyle. Na jutro na szczęście mam lot na platformę, w pracy czas szybciej leci...

A nie 10 dni??? Wyjeżdżam w czwartek żeby odyebać 10 dni i 1 czerwca do pracy:eusathink:

 

36 minut temu, kamil-vag napisał:

A co z reflektorami ? Wpadną teraz czy już w NO ?

Wieczorkiem dziś się biorę za nie. Żarówki mam wszystkie, które poleciłeś..:naughty:

 

20210517_153021.jpg

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
1 minutę temu, Adam87 napisał:

A nie 10 dni??? Wyjeżdżam w czwartek żeby odyebać 10 dni i 1 czerwca do pracy:eusathink:

W 7 dobie od przyjazdu musisz zrobić test i tak, jeśli wyjdzie negatyw to koniec kwarantanny.

Opublikowano

zresztą jak będziesz robił zgłoszenie przez stronę na wjazd to zaznacz że chcesz kontakt w języku polskim, zadzwonią do Ciebie i po polsku wszystko wyjaśnią co, gdzie i kiedy trzeba zrobić.

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Wieczorkiem dziś się biorę za nie. Żarówki mam wszystkie, które poleciłeś..:naughty:

To zdaje relacje jak świecą i jak odczucia po zmianie ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kamil-vag napisał:

To zdaje relacje jak świecą i jak odczucia po zmianie ?

Narazie kierownice ogarniam:naughty: z Twoja pomocą... 

Odezwę się zaraz bo muszę jeszcze program zainstalować najpierw:glupek2:

20210517_193059.jpg

Edytowane przez Adam87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.