Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 2.0 klekot quattro


kabe

Rekomendowane odpowiedzi

Auto przepiękne ale jak dla mnie zmiana felg na minus do wyglądu. SPF fajnie się komponowały:jerk: hebel konkret. Tył starczy 330mm na wentylowanej tarczy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył raczej wrzucam z S4 (330mm o ile się nie mylę) ale czekam na niespodziewany przypływ gotówki :whistling: co do felgi to wiadomo- kwestia gustu, narazie ori zostawiłem sobie na zimę bo w tym sezonie coś mnie potenteges i kupiłem nowe zimówki (bardzo się przydały w mieście :decayed: ) ale mam wrażenie, że min 25mm dystansu będę potrzebował żeby kopyto się zmieściło. Dzisiaj samochód będzie miał spa także jutro wrzucę normalne foty jak pogoda pozwoli :cool1:

A no i na chwilę obecną przewody są zwykłe, z tego co słyszałem w b8 są tak pozawijane, że oplot strzela, ktoś przerabiał temat i może potwierdzić?

Edytowane przez kabe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kabe napisał:

tył raczej wrzucam z S4 (330mm o ile się nie mylę) ale czekam na niespodziewany przypływ gotówki :whistling: co do felgi to wiadomo- kwestia gustu, narazie ori zostawiłem sobie na zimę bo w tym sezonie coś mnie potenteges i kupiłem nowe zimówki (bardzo się przydały w mieście :decayed: ) ale mam wrażenie, że min 25mm dystansu będę potrzebował żeby kopyto się zmieściło. Dzisiaj samochód będzie miał spa także jutro wrzucę normalne foty jak pogoda pozwoli :cool1:

A no i na chwilę obecną przewody są zwykłe, z tego co słyszałem w b8 są tak pozawijane, że oplot strzela, ktoś przerabiał temat i może potwierdzić?

Na pewno Dev miał taki przypadek. Nie ryzykuj. Jak chesz to daj nowe gumowe. Z tyłu możesz założyć oplot

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wandej napisał:

Na pewno Dev miał taki przypadek. Nie ryzykuj. Jak chesz to daj nowe gumowe. Z tyłu możesz założyć oplot

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hebel konkret :) ogólnie auto za nie wygląda ten kolor miazga :)

Jak chcesz mam tył w dobrej kasie. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mało czasu ale udało się ogarnął parę zdjęć i delikatne spa :decayed:
Jest jeszcze mega dużo pracy ale już powoli zaczyna mi się to wszystko podobać :kox:
Tak wiem, śruby nie siedzą w uj ale nie miałem czasu malować a zamawiałem dłuższe iż gdyż bez dystansu kopytko się nie mieściło a z dystansem te które miałem wchodziły na jakieś 7-8mm to tak trochę przymało :kox:
DSC_8785.jpg

DSC_8770.jpg

DSC_8772.jpg

IMG_1186.JPG

Edytowane przez kabe
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacnie wyglądające wozidło B) pogratulować tylko... zazdraszczam hebli :P nooo i gwintu :naughty:

Grill i felga robią robotę :thumbup1:

iiiii pyk do obserwowanych ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...