Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Allroad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, Malacz330 napisał:

Z okolicy? jakiś czas temu pisaliśmy na msg o tych akebono, ale tych swoich jeszcze nie opędzlowalem ?

Właśnie coś mi się kojarzyło. Ile za nie chcesz?

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Wandej napisał:

Właśnie coś mi się kojarzyło. Ile za nie chcesz?

1900 za cały komplet, nie mogę tu na forum ogłoszeń jeszcze wrzucać, wisza na olx

Edytowane przez Malacz330

Opublikowano
  • Autor

Dzisiejszy mały modzik:banan:

20200527_165143.jpg

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Nom i to jest to :kox: ile zeszles od serii ? Dystans dorzuciłeś inny czy zostajesz przy 5mm ? 
Będę obserwował ?

Opublikowano

Bajera :cool1:

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Norbas napisał:

Nom i to jest to :kox: ile zeszles od serii ? Dystans dorzuciłeś inny czy zostajesz przy 5mm ? 
Będę obserwował ?

Od serii zszedlem jakieś 7 cm, dystans raczej zostaje 5mm, wolę go trochę mniej A żeby nic nie przycieralo, przód muszę skręcić około cm jeszcze w dol, i będzie bajka:decayed:

Opublikowano

Srogo to na tej drodze wygląda :kox: Ja bym przemyślał jeszcze sprawę dokładki przód i tył co jest seryjnie żeby w czarne piano zapodać, i możliwe że większe końcówki bym zapodał :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, szafa napisał:

Srogo to na tej drodze wygląda :kox: Ja bym przemyślał jeszcze sprawę dokładki przód i tył co jest seryjnie żeby w czarne piano zapodać, i możliwe że większe końcówki bym zapodał :thumbup1:

Były rozkminki na temat malowania tych dokladek po przemyśleniach zostały ori A żeby nie zatracić już całkiem jak to ktoś wcześniej napisał "ducha" allroada, z kolei końcówki według mnie są spoko, większe bym dał gdyby był jakiś układ wydechowy co by robił robote:wink:

Opublikowano

Jest kozak:thumbup1:

Opublikowano

Cześć,

piękny allroad i mody ze smakiem :thumbup1: gratuluję furki

Opublikowano
W dniu 4.06.2020 o 07:12, Malacz330 napisał:

Od serii zszedlem jakieś 7 cm, dystans raczej zostaje 5mm, wolę go trochę mniej A żeby nic nie przycieralo, przód muszę skręcić około cm jeszcze w dol, i będzie bajka:decayed:

Ty wziales dedykowany pod Olka czy pod zwykle a4 ? Dużo dawałeś za zestaw ? 

Opublikowano
  • Autor

Dedykowany do Allroada HR

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 23.05.2020 o 11:43, Malacz330 napisał:

Hej? więc po wielkich bojach i przeżyciach, "projekt" zostal prawie ukonczony, a oto efekty? jeszcze wleci lotka od RS4 i koniec?

20200523_114012.jpg

20200523_113922.jpg

20200523_113933.jpg

Przód i tył masz taki sam setup - 10J, Et 35, dystans 5 mm?
 

Opublikowano
  • Autor

Tak przód i tył jest taki sam, jednak jeśli chcesz iść w porządne heble na przód to coś pokombinuj bo przy takim setupie wchodzą tylko o S4?

Opublikowano
  • Autor

Heble od S4, dzisiaj mam do odebrania z ASO blaszki, więc będzie fotka dla porównania z bkaszkami, niestety przy tych felgach nie ma co myśleć o Akebono itd.

20200810_125159.jpg

Opublikowano
  • Autor

I taka fotka na szybko??

20200807_140419.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o dalsze plany,? tylna lotka RS4 i się biorę za silnik, myślę że na przyszły rok będzie 4 z przodu ?

Opublikowano
W dniu 10.08.2020 o 12:58, Malacz330 napisał:

Heble od S4, dzisiaj mam do odebrania z ASO blaszki, więc będzie fotka dla porównania z bkaszkami, niestety przy tych felgach nie ma co myśleć o Akebono itd.

20200810_125159.jpg

Panie. Czemu się nie przypomniałeś z tymi blaszkami.... Auto kozak :)

Opublikowano
  • Autor

Blaszki już na swoim miejscu

 

Ma ktoś może namiar na daszek RS .org? W ASO cena powala...  A znaleźć jakąś uzywke graniczny z cudem, chyba że nie tylko ja poluje ?

20200812_060005.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.