Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 2.0 TFSI QUATTRO| 327KM | IC WAGNER | PURPLE AMETHYST SATIN | audi_p4rple_ |


Misiek671

Rekomendowane odpowiedzi

Nadchodzi nowy sezon, więc potrzebne są zmiany....

Nowe heble przód Akebono 6-tłok 350mm na nawiercanych tarczach Zimmermana :kox::wub:

 

IMG_4141.jpg

IMG_4150.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale wrzuć jakieś bardziej agresywne koło, bo z przodu jest petarda, tył również, a z boku no nie porywa...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, szafa napisał:

Wszystko fajnie ale wrzuć jakieś bardziej agresywne koło, bo z przodu jest petarda, tył również, a z boku no nie porywa...

Wszytko w swoim czasie na razie musi być jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Cie grillują z tymi felgami:facepalm::)

fajnie "urządzone" auto, na pewno się wyróżnia

pytanie: czy ten czarny kolor na felgach jest matowy czy połysk? bo "koniczynka" rozumiem, że polerowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, pit07 napisał:

ale Cie grillują z tymi felgami:facepalm::)

fajnie "urządzone" auto, na pewno się wyróżnia

pytanie: czy ten czarny kolor na felgach jest matowy czy połysk? bo "koniczynka" rozumiem, że polerowana

Wiadomo nigdy wszystkim nie dogodzi ale mało mnie to obchodzi a co do koloru to kiedyś się błyszczał ten czarny a teraz to już nie koniecznie tak sobie wymyślił poprzedni właściciel i jak to było zrobione to tak do końca nie wiem pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Misiek671 napisał:

Wiadomo nigdy wszystkim nie dogodzi ale mało mnie to obchodzi 

Bo tu takie przekonanie panuje, masz wrzucić 255 20" (i ledwo co się toczyć) a jak nie to nie jesteś gość:decayed:. Popieram Twoje podejście do sprawy:thumbup1: zostaw jak jest bo felga jest ładna i pasuje do auta.

  • Pomoc techniczna 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Muskel1 napisał:

Bo tu takie przekonanie panuje, masz wrzucić 255 20" (i ledwo co się toczyć) a jak nie to nie jesteś gość:decayed:. Popieram Twoje podejście do sprawy:thumbup1: zostaw jak jest bo felga jest ładna i pasuje do auta.

Dzięki kolego za bardzo mądrą wypowiedź chyba mamy podobny tok myślenia:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że mamy tylko takie problemy jak wygląd felgi :D

fajnie, że jest taki wybór i każdy może realizować swoją wizję i ogranicza nas tylko budżet

a 100 lat temu wszyscy bysmy jeździli jednakowymi czarnymi Fordami T :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Muskel1 napisał:

Bo tu takie przekonanie panuje, masz wrzucić 255 20" (i ledwo co się toczyć) a jak nie to nie jesteś gość:decayed:. Popieram Twoje podejście do sprawy:thumbup1: zostaw jak jest bo felga jest ładna i pasuje do auta.

Popieram :) felga jak najbardziej pasuje do auta :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Michu1996 napisał:

Popieram :) felga jak najbardziej pasuje do auta :thumbup1:

Pozwolę sobie mieć odmienne zdanie. Są ludzie, których takie koniczynki czy kwiatuszki nie ruszają, a wręcz przeciwnie. Sorry, ale to jest moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać. Poza tym auto petarda.:thumbup1:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vvalery napisał:

Pozwolę sobie mieć odmienne zdanie. Są ludzie, których takie koniczynki czy kwiatuszki nie ruszają, a wręcz przeciwnie. Sorry, ale to jest moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać. Poza tym auto petarda.:thumbup1:

Mam zdanie podobne . Felga bardzo ładna , ale jak jest w oryginale . Miałem taką , żona ma w swoim . Nieraz malujemy felgi i wyglądają lepiej niż oryginał , ale ta ewidentnie zmieniła wygląd  :wink: . 

Powtórzę się - auto bardzo ładne . Kolor , czarne dodatki - super .

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie trochę nachalne to frezowanie CNC przy ładnym zacisku i tarczy. Ja bym prysnął w piano i pasito bo felga sama w sobie ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2022 o 10:47, vvalery napisał:

Pozwolę sobie mieć odmienne zdanie. Są ludzie, których takie koniczynki czy kwiatuszki nie ruszają, a wręcz przeciwnie. Sorry, ale to jest moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać. Poza tym auto petarda.:thumbup1:

Jasne , jednym się podoba , innym nie. Ktoś zakłada 19” ktoś 20”, kwestia gustu ;)

W jednym się zgadzamy , auto petarda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Michu1996 napisał:

Jasne , jednym się podoba , innym nie. Ktoś zakłada 19” ktoś 20”, kwestia gustu ;)

W jednym się zgadzamy , auto petarda :kox:

:hi:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie te zimmermany 350 sprawdzaja bo słyszałem że są problemy z zimmermanem ostatnio. Zawsze sprawdzony zestaw zimmer + ferodo a w golfie mi piszczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2022 o 11:31, kristof91 napisał:

Jak Ci sie te zimmermany 350 sprawdzaja bo słyszałem że są problemy z zimmermanem ostatnio. Zawsze sprawdzony zestaw zimmer + ferodo a w golfie mi piszczą...

Jak do tej pory wszytko Ok nie narzekam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślesz fotkę szpary miedzy zaciskiem, a felgą? Bo kupiłem takie koła i jest pici włos do zacisku akebono 350mm.

20221025_201629.jpg

20221025_200734.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...