Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A5 8T Coupe 2.0 TFSI Quattro Scuba Blue Metalic 2016r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak, do samego końca produkcji. CPMB to ostatnia wersja jaka wychodziła w a4/a5/q5 US

Opublikowano
1 minutę temu, bodas napisał:

Tak, do samego końca produkcji. CPMB to ostatnia wersja jaka wychodziła w a4/a5/q5 US

:facepalm:

Opublikowano

Ale za to masz skrzynie lepszą ;)

Opublikowano
22 minuty temu, marcin_o23 napisał:

Ale za to masz skrzynie lepszą ;)

Ja tam wolę S-tronica  :tongue4:

Jak jest od nowości odpowiednio serwisowany to skrzynia bajka.

Opublikowano

a jak od nowości to serwisujesz?? że zrobisz przegląd w aso przy 60tys??

tip ma bieg więcej to na plus, a w użytkowaniu różnic brak żeby tu mówić o plusach minusach

 

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, marcin_o23 napisał:

Ale za to masz skrzynie lepszą ;)

Jeździłem ostatnio S-troniciem w a5 CNCD i w sumie to nie zachwyca na fabrycznym sofcie. Jak dla mnie wypada gorzej niż 7-biegowe dsg montowane przy silnikach poprzecznych: DQ380 i DQ500.

Opublikowano
21 minut temu, marcin_o23 napisał:

a jak od nowości to serwisujesz?? że zrobisz przegląd w aso przy 60tys??

tip ma bieg więcej to na plus, a w użytkowaniu różnic brak żeby tu mówić o plusach minusach

 

Tip ms 8 biegów?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, kamelus_ napisał:

Tip ms 8 biegów?

Tak, w a5 jest ZF8HP55 uznawana za dość udaną skrzynię. Przy 200 km/h nie ma nawet 3000 rpm.

Opublikowano
2 minuty temu, bodas napisał:

Tak, w a5 jest ZF8HP55 uznawana za dość udaną skrzynię. Przy 200 km/h nie ma nawet 3000 rpm.

O widzisz to nie wiedziałem

Opublikowano

dokładnie tip wypada bardzo dobrze, miałem w a5 i fajnie to jeździło, i s-tronic też mam dwa, 7 biegowy i 6 biegowy dq250 i nie znajde nic na plus co by miało stawiać s-tronica ponad tego tipa, jeszcze bym chciał tylko przejechać się autem z dq500 dla porównania

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, marcin_o23 napisał:

dokładnie tip wypada bardzo dobrze, miałem w a5 i fajnie to jeździło, i s-tronic też mam dwa, 7 biegowy i 6 biegowy dq250 i nie znajde nic na plus co by miało stawiać s-tronica ponad tego tipa, jeszcze bym chciał tylko przejechać się autem z dq500 dla porównania

Jeździłem w sobotę nową Octavią RS z dq380 jak dla mnie bajka. Brakuje jedynie takiego nadbiegu jak w 8HP.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały spojlerek ?

Kto zgadnie co to?

received_2774486249468942.jpeg

received_877366713035293.jpeg

received_2474389592870942.jpeg

received_442967810202508.jpeg

Opublikowano

Nie wiem ale chętnie się dowiem :decayed:

Opublikowano
  • Autor
51 minut temu, kamelus_ napisał:

Nie wiem ale chętnie się dowiem :decayed:

Maskownice obrysówek z lamp. W święta działamy.

Opublikowano
6 minut temu, bodas napisał:

Maskownice obrysówek z lamp. W święta działamy.

:facepalm:

Opublikowano
13 godzin temu, bodas napisał:

Maskownice obrysówek z lamp. W święta działamy.

Oj to nie wiem czy to takie dobre...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 23.12.2020 o 10:52, kamelus_ napisał:

Oj to nie wiem czy to takie dobre...

Czemu nie? Auto z USA ma tragiczny pomarańczowy plastik.  Wymienić plastiku na ten EU się nie da, bo jest mniejszy, więc jedynie przeróbka na carbon. Poza tym to tylko bok lampy, w niczym nie przeszkadza, a tylko poprawia wygląd. 

Sam w A4 będę montował, obrysówki w carbonie już czekają 

Opublikowano
1 godzinę temu, gagat3k napisał:

Czemu nie? Auto z USA ma tragiczny pomarańczowy plastik.  Wymienić plastiku na ten EU się nie da, bo jest mniejszy, więc jedynie przeróbka na carbon. Poza tym to tylko bok lampy, w niczym nie przeszkadza, a tylko poprawia wygląd. 

Sam w A4 będę montował, obrysówki w carbonie już czekają 

Mi podobają się obrysy w tych lampach, uwazam ze w europejskich wersjach tez powinny być. Tak samo z przodu jak i z tyłu, przez to auto jest bardziej widoczne nocą.

Opublikowano
13 godzin temu, gagat3k napisał:

Czemu nie? Auto z USA ma tragiczny pomarańczowy plastik.  Wymienić plastiku na ten EU się nie da, bo jest mniejszy, więc jedynie przeróbka na carbon. Poza tym to tylko bok lampy, w niczym nie przeszkadza, a tylko poprawia wygląd. 

Sam w A4 będę montował, obrysówki w carbonie już czekają 

Jestem tego samego zdania te obrysy w nowszych autach mega do d*py wyglądają.. eu ładniejsze sto razy :) 

Opublikowano

Mi się też podobają obrysówki us, ja bym tam nic nie kombinował. Ale to właścicielowi ma się podobać więc... :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.