Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny sedan CAGB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakieś foty wnętrza? :wink:   I teraz mam dylemat czy 19" czy jednak 20" hehe….wygląda to pryma sort :D

Opublikowano
  • Autor

We wnętrzu bieda niestety , ale w stanie salonowym ?, poluje na stołki jakieś, bo te taborety działają mi już na nerwy. Na szybko z dzisiejszego przepału w wielką sobote, swoją drogą wszystkim wesołych świąt Panowie ??

 

73E81868-6773-4A03-8E12-E8ABD83A3251.jpeg

Opublikowano

Dekory fabryczne czy czymś oklejone/malowane?

Opublikowano

Napewno sam malował :D no krzesła to najbiedniejsze jakie są , ale zazdroszcze ze masz MMI u mnie nie ma w SE mało jaka A4 B8 ma MMI 

Opublikowano

Doczytałem. Super wyglądają te dekory w kolorze budy.. szczególnie ramka wokół zegarów..:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Troche cieplej sie zrobiło, więc zmobilizowałem się w końcu do założenia progów maxtona. Przy okazji auto umyte i odkurzone, kilka fot niestety telefonem, trzeba jakąś sesje ogarnąć ?

371404E7-5E94-423A-B96D-D82B80A652C3.jpeg

C31CA179-F703-434E-951E-72C941F5A2D3.jpeg

960ED9BB-9C42-4A78-BDE2-6AE40E539EC5.jpeg

D3585890-361B-427D-B35C-F8DEDB18AA47.jpeg

2BF48B6F-6ECB-4DE3-95EF-63E46D490F9D.jpeg

924BB256-6A66-41E2-9D08-D52111888B32.jpeg

E5FB7184-7A8F-4AAE-A729-16DA8E8FF112.jpeg

ABB5C9C9-E736-4D1F-9774-F5D7FFD22E14.jpeg

7280D1E3-1DA4-409A-A422-8C1BA855128E.jpeg

B572A1FA-2EBA-4718-864E-498EB2CDA265.jpeg

Opublikowano

No ladny czarnuch 

Opublikowano

Kozak. Tylko te fotele psują całość..:thumbup1:

Opublikowano
Godzinę temu, wielik napisał:

Kozak. Tylko te fotele psują całość..:thumbup1:

napewno za niedlugo wpadnie jakies Recaro Motorsport lub z RS4 :D

Opublikowano
8 minut temu, karolek_ust napisał:

napewno za niedlugo wpadnie jakies Recaro Motorsport lub z RS4 :D

Taa widziałem ostatnio taki zestaw używanych stołków z RS4 za 25kzl :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, wielik napisał:

Taa widziałem ostatnio taki zestaw używanych stołków z RS4 za 25kzl :facepalm:

Nie moja półka, a nawet jakby to cena jest totalnie pojebana ;).Wiele zmian na tą chwilę nie przewiduje, okres jest taki, że warto się wstrzymać z niepotrzebnymi wydatkami. Dziękuje za miłe komentarze, fajnie, że nie tylko mi się podoba ;D

Opublikowano

Powiedz mi kolego ile razy Cie zatrzymali za tablice za szybą :D? i jak sie tłumaczysz :)? Ja u siebie chce tak zrobić ale nie wiem czy mam do tego zdrowie psychiczne ;)

Autko sztooooos czarnuch ;)

Edytowane przez Mordeliuss

Opublikowano
5 godzin temu, Mordeliuss napisał:

Powiedz mi kolego ile razy Cie zatrzymali za tablice za szybą :D? i jak sie tłumaczysz :)? Ja u siebie chce tak zrobić ale nie wiem czy mam do tego zdrowie psychiczne ;)

Autko sztooooos czarnuch ;)

ja w Vento Golfie Jetta jezdziłem tez za szyba i w ciagu łącznie 10 lat tuningowych jakie mam za sobą 2 razy mnie zatrzymali :D i zawsze ze ramka sie polamała i nie mam jak przymocować :D a tablica jest w widocznym miejscu nie ze ja ukryłem świadomie :D

Opublikowano
1 godzinę temu, karolek_ust napisał:

ja w Vento Golfie Jetta jezdziłem tez za szyba i w ciagu łącznie 10 lat tuningowych jakie mam za sobą 2 razy mnie zatrzymali :D i zawsze ze ramka sie polamała i nie mam jak przymocować :D a tablica jest w widocznym miejscu nie ze ja ukryłem świadomie :D

No tak tylko to podobno nie do końca wzgledem przepisów moze tak wisiec za szyba, a w zasadzie nie jest to jasno okreslone wiec policjant zawsze moze sie upierać. 
Mam znajomego ktory tak śmigal w B5 i znudziło mu się bo jak sie nie czepili tablicy to zabrali dowod za co innego i tak w kolko :lol:

Opublikowano
  • Autor

Nigdy nie miałem problemu z policją, raz mnie zatrzymali i po prostu założyłem tacke na golfa i odjechałem ;). W bagażniku są trytki, moge zapiąć w każdej chwili rejke ;)

Kontrolowany golf i jakieś słabe telefonowe foto nielegalnego zgromadzenia, niedługo będą lepsze zdjęcia 

 

2FFDA09D-8559-4DB9-B59F-7EFD965077F1.jpeg

95810761-7B01-4E54-9974-E99147F70D17.jpeg

F2BB12DD-736D-446E-AC66-2C83C538D547.jpeg

Opublikowano

CZerwone A2 robi robotę :D ale Audi też kozacko na tym kole wygląda 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.04.2020 o 10:54, karolek_ust napisał:

CZerwone A2 robi robotę :D ale Audi też kozacko na tym kole wygląda 

Bardzo fajnie wygląda, a niedługo wpada west ;D

Lekkie koniowanie :D, niedługo pewnie będą foty dobrej jakości... w końcu ;)

 

96359742_301662427491623_5035183606427811840_n.jpg

Opublikowano
12 godzin temu, Chuck Norris napisał:

Bardzo fajnie wygląda, a niedługo wpada west ;D

Lekkie koniowanie :D, niedługo pewnie będą foty dobrej jakości... w końcu ;)

 

96359742_301662427491623_5035183606427811840_n.jpg

Skąd wy te westy bierzecie. Ja szukałem rok i nie było 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.05.2020 o 10:36, karolek_ust napisał:

Skąd wy te westy bierzecie. Ja szukałem rok i nie było 

szukajcie, a znajdziecie czy jakoś tak :D

 

lewyprzodig1.jpg

lewytyl.jpg

przód.jpg

IMG_2387.jpg

IMG_2401.jpg

imgsds.jpg

IMG_2339.jpg

wnętrze2.jpg

IMG_2368.jpg

Opublikowano

:kox:

Korci tak posadzic swoja :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.