Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Wymiana sprzęgła - 5000 PLN


odwrotnie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

oddałem auto do serwisu z wymianą pompy paliwowej i poprosiłem o sprawdzenie całego zawieszenia. Powiedziano mi, że "zalecają" wymianę sprzęgła ponieważ lekko skrzypi. Jestem zmuszony wydać 5000 PLN czy są jakieś alternatywy?

Z góry dzięki za pomoc,

Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile się orientuję to "normalnie" zapłacisz conajmniej 3 razy mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

oddałem auto do serwisu z wymianą pompy paliwowej i poprosiłem o sprawdzenie całego zawieszenia. Powiedziano mi, że "zalecają" wymianę sprzęgła ponieważ lekko skrzypi. Jestem zmuszony wydać 5000 PLN czy są jakieś alternatywy?

Z góry dzięki za pomoc,

Paweł.

bierz to auto z tego serwisu czym predzej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie nie robi sie takich - chyba, że lubisz wyrzucać kasę.

Poza tym fachowość serwisów pozostawia sporo do życzenia - tam się wymienia wszystko i kompletami, bo szybciej i większy zarobek.

Poszperaj na forum, poszukaj polecanego mechanika z Twoich okolic i sprawdź to raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: uciekaj stamtąd, i zabierz furmankę... i jeszcze podaj adres, żeby wiedzieć, kto takie diagnozy i ceny podaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram słowa kolegów - nawet nie wdawaj się z nimi w dyskusje bo potrafią nastraszyć i mentlik w głowie zrobić - serwis to ich najwiekszy zarobek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do "normalnego" mechanika i niech oceni czy to sprzęgło jest naprawdę do wymiany.

Większość serwisów nie zależnie od marki to naciągacze :naughty:. Gadka, kawka, jakaś fajna panienka i szok przy fakturze :wallbash:

I pisze to z pełną świadomością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do "normalnego" mechanika i niech oceni czy to sprzęgło jest naprawdę do wymiany.

Większość serwisów nie zależnie od marki to naciągacze :naughty:. Gadka, kawka, jakaś fajna panienka i szok przy fakturze :wallbash:

I pisze to z pełną świadomością.

OK, w poniedziałek jadę, zbadam i napiszę co i jak :). Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, w poniedziałek jadę, zbadam i napiszę co i jak :). Dzięki za pomoc.

Tutaj masz linka do tematu kolegi z forum z twoich okolic http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t41030.0.html;highlight=sprzeg%C5%82o+luk. Opisał tam swoje problemy ze sprzęgłem oraz są dane warsztatu który mu to robił. Masz jakieś problemy ze sprzęgłem bo określenie "lekko skrzypi" jest trochę dziwne? Na twoim miejscu zdiagnozował bym to jeszcze w innym warsztacie może chcieli cie naciągnąć na wymianę sprzęgła :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło za 5000 PLN ? Tyle to nawet sprzęgło + dwumas do 3.0 TDI Q nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym im powiedział,że uwielbiam to skrzypienie i od kilku lat tak jezdze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Premium w Poznaniu :).

Kiedyś to był dobry serwis, znajomy naprawiał tam Allroda a teraz zeszli na psy

znajomy wstawił tam swoją A3 do naprawy po stłuczce (lampa,chłodnica, zderzak, maska do malowania i parę drobiazgów)

trwało to 4 msc. w tym czasie wymienili centralny zamek, alarm, elementy klapy bagażnika

Podobno to zużycie materiałów :wink4: autkiem zrobił od nowości 47tys.km.

I to niby ASO, po wojnie z szefem serwisu zrobili wszystko za frajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Mnie zrobiony za połowę i jeszcze flakon wypijemy :wink4:

drogi jesteś :kox:

no tak napisałem pół na pół bez szczegółów /sprawdzania/ ,a i tak ma 2500 w kieszeni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski byle czego nie pije po prostu... :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 14:09_________________________________________________a propos tematu to zabierałbym auto natychmiast....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...