Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wytarty przełącznik świateł


Rako

Rekomendowane odpowiedzi

tylko przełożyłem :) bezproblemu wszystko stykło:)

Cineksik..no niestety nie dało rady ;/

Ale ja i tak jestem zadowolony jakies 150 zł w kieszeni :) A wszystko pinknie działa :)

Wykonanie naprawde bardzo ładne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałem zapytać,czy zakładając przełącznik z funkcją auto wszystko będzie grało,bo mój tez jest lekko zjechany,a nie mam tej funkcji u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...gdzieś to już chyba było na forum....poszukaj

Ale wg mnie nie powinno być problemu poprostu ta funcja nie bedzie dzialac a postojowe jak i drogowe powinny pykac.

Nie masz funkcji auto to czemu nie kupisz przełącznika własnie bez niej.?

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...gdzieś to już chyba było na forum....poszukaj

Ale wg mnie nie powinno być problemu poprostu ta funcja nie bedzie dzialac a postojowe jak i drogowe powinny pykac.

Nie masz funkcji auto to czemu nie kupisz przełącznika własnie bez niej.?

Pozdro ;)

a bo mam na oku taki :hi: za niewielkie pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za małą krytykę, ale jak dla mnie to chała.

Przełacznik nie jest "prosto" i jest po prostu inny.

Oczywiście to Twój wybór i jak Tobie pasi, to mi tym bardziej, ale dla 150 PLN to wolałbym taki, jak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za nówke musisz wydać gdzies w granicach 250 zł jak nie lepiej. Oczywiscie ori.

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro oglaszaja sie , ze maja w stanie idealnym za 200, 250 zl... O prosze linki :hi: :

Nr. 1http://moto.allegro.pl/item575598674_audi_a4.html cena 200 zl

Nr. 2http://moto.allegro.pl/item590738999_przelacznik_swiatel_audi_a4_8e0.html cena 179 zl ( stan wsumie na 5 bo minimalne slady uzytku)

Nr. 3http://moto.allegro.pl/item591422140_audi_a3_a4_a6_2005r_wlacznik_swiatel_8p2941531g.html ( a to cos dla mnie , wlasnie potrzebuje samo pokretło... bo ramka jest w stanie orginalnym , bez rys , ale za to przełącznik ucierpiał przez lata :thumbdown:

Wydaje mi sie ze lepiej jest dołożyc troche i kupic orgi ze wzgledów estetycznych i dla swietego spokoju , zeby ci przyszly kupca nie powiedzial ze auto bylo bite bo masz inny przelącznik swiatel... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za nówke musisz wydać gdzies w granicach 250 zł jak nie lepiej. Oczywiscie ori.

Pozdro:)

jak dla mnie jest OK. Byłem pewien że nie podejdzie, że będzie jakiś błąd... jest OK. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto było bite bo mam inny przełącznik no żal ;/ Goncarz sory ale to śmieczne jak dla mnie.

Jak dla mnie ten przełacznik jest jak najbardziej ok. Zaoszczedzilem kase no i zyskałem bardzo dobry zastepczy przełacznik.

Przetestowałem i śmiało polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rako1987 Satyryczne potraktowane tematu, ale cos w tym jest , bo kupcy patrza na kazdy szczegól, a ja jestem perfekcjonista i wszystko w aucie musze miec orginalne... Ale cenie sobie twoj propozycje zastopienia tego przelacznika, bo wsumie orginal, badz nie , wazne zeby nie byl wytarty bo tego nie zniose ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło w miarę dobrze, szkoda że nie jest ułożony w pozycji "0" tak jak ori ale git

najważniejsza jest satysfakcja właściciela (użytkownika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale można zapewne dopasować mocowanie .Muszę sprawdzić bo mam takie przetaczniki :mysli: Kepasa zapewne będzie pierwszym królikiem doświadczalnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nabyłem taki przełącznik do mojej audioli i niestety z przykrością stwierdzam że jakość tego przełącznika jest katastrofalnie krótka. Kupiłem przełącznik jakieś 3 miesiące temu i już nie ma na połowie pokrętła farby! Broń Boże nie przecierać tego badziewia jeszcze jakimś środkiem chemicznym typu PLAK (zaraz spęka). W skrócie przełaczniki za 50-60 zł to nic niewarta podróbka jeśli chcesz sobie poprawić wygląd zrysowanego oryginału. Dopiero oryginalna część za 160-200 zł da gwarancję, że wytrzyma Ci przełącznik, dajmy na to 2-3 lata. Kolor podświetlenia natomiast nie odbiega o oryginalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt koszt przełącznika to 350 zł :/

Czytając forum gdzieś natknąłem się na posta ad dorabianej naklejki na przełącznik...

W najbliższych dniach będę się kontkatował z zaprzyjaźnioną drukarnią i zapytam ich ile by kosztowało zrobienie takiego wynalzaku z jakiegoś wytrzymałego materiału...

Moja wizja jest taka... :przebiegly:

Druk czarny na przezroczystej folii (ze znaczkami nie barwionymi - czyli prześwitującymi

Bądź druk na czarnej matowej folii z białymi znaczkami do wycięcia :shocked: - troche pracochłonne :)

w ten sposób po niższych kosztach można przygotować minimalną poprawę estetyki :)

Pozostaje kwestia przygotowania projektu w Corell'u... Az strach się bąć jak mi on wyjdzie :) chyba że macie jakies schematy bądz zdjęcia z którch mogłbym zaadaptować ten pomysł :) [br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 15:47_________________________________________________Mam jeszcze jedno pytanko :)

Ja obecnie mam taki przełącznik:

http://allegro.pl/item682188847_audi_a4_a_4_przelacznik_swiatel_8e0941531a_vat.html

Co się stanie jak podłącze taki :

http://allegro.pl/item676806203_przelacznik_swiatel_audi_a8_03_08_nowy_model.html

TO w ogóle jest wykonalne?[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 22:58_________________________________________________

jak by ktos miał problem z wymontowaniem przełącznika to przez google znalazlem:

20090617170951.jpg[br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 15:25_________________________________________________

Mam jeszcze szybkie pytanie czy przy wymianie przełącznika muszę odłączyć akumulator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze szybkie pytanie czy przy wymianie przełącznika muszę odłączyć akumulator?

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje :) A czy będzie wymagało ingerowania VAG'iem ?

A to jakis problem sprawdzic po calym zabiegu? :tongue4: Oczywiscie tylko w celu wykasowania ewentualnych bledow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam to po wymianie zadne bledy sie u mnie nie pojawily :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...