Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 + Power Box by V-tech Smerf D4NTEgo


D4NTE

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę taki agro-tuning z tymi naklejkami :decayed:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, H4mm3R napisał(a):

Trochę taki agro-tuning z tymi naklejkami :decayed:

Którymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, H4mm3R napisał(a):

Na felgach

Miałem naklejki i w nawiązaniu do obecnych modeli kół które audi wypuszcza postanowiłem nawiązać. (obawiam się tylko  że długo nie wytrzymają) ✌️

Screenshot_20230530_110641_Gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, D4NTE napisał(a):

Miałem naklejki i w nawiązaniu do obecnych modeli kół które audi wypuszcza postanowiłem nawiązać. (obawiam się tylko  że długo nie wytrzymają) ✌️

Screenshot_20230530_110641_Gallery.jpg

 

niewiem z czego je masz ale mi kumpela je wyciela w ploterze i narazie karchery im nie straszne :P
  

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mukade93 napisał(a):

niewiem z czego je masz ale mi kumpela je wyciela w ploterze i narazie karchery im nie straszne :P
  

image.png

Zamówiłem od 9af2cdee467f9bd90f353400d233

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka ujęć z dlugego weekendu nad morzem B)

20230603_121550.jpg

20230609_163753.jpg

20230603_121437.jpg

20230603_121426.jpg

20230607_024225.jpg

20230607_025221.jpg

20230606_133202.jpg

20230603_104441.jpg

IMG-20230607-WA0100.jpg

IMG-20230607-WA0087.jpg

IMG-20230607-WA0057.jpg

IMG-20230607-WA0056.jpg

IMG-20230607-WA0044.jpg

IMG-20230607-WA0045.jpg

Edytowane przez D4NTE
  • Lubię to 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ładna, wszystko fajnie siedzi z tym boxem na dachu OOOO, jedynie co to tył niżej siedzi ale to pewnie przez bagaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 15.06.2023 o 10:11, dawid195a napisał(a):

Jest bardzo ładna, wszystko fajnie siedzi z tym boxem na dachu OOOO, jedynie co to tył niżej siedzi ale to pewnie przez bagaże :)

Niestety po zamontowaniu haka jak i bagaży siada mocniej z tyłu i trzeba uważać na wybojach:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2023 o 15:05, D4NTE napisał(a):

Dzięki za pozytywną opinie, zawieszenie mam sport plus sprężyny eibach pro kit. Co do folii czekam na termin w studiu na jej zmianę na coś łagodniejszego ?

Bardzo ładna fura, bardzo mało jeździ audi s-line po naszych drogach, kolor kozak, te felgi z tym kolorem robią dobrą robotę.

Jakie hamulce przekładałeś z A4 40 tfsi ? Bo fabrycznie mam identyczne tylko czerwone.

Jedyny problem zawsze z eibach pro kit to że nigdy auto nie stoi równo tylko widać jak przód jest zawsze minimalnie wyżej.

Jak miałem B6 w sline to zakładałem cały kit (amortyzatory + sprężyny) - 40 mm od AP Sportfahrwerke i siadło idealnie, szukam czegoś takiego do B9 żeby siadło idealnie równo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, spin444 napisał(a):

bardzo mało jeździ audi s-line po naszych drogach,

Jestem innego zdania:whistling:

S-line to nie model pojazdu a pakiet stylistyczny sport line. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Jestem innego zdania:whistling:

S-line to nie model pojazdu a pakiet stylistyczny sport line. 

Wiem, myśle że każdy na forum wie czym jest s-line, chodziło mi tylko że mało osób w salonie zamawia pakiet s-line do Audi, przez co przynajmniej w Łodzi i okolicach bardzo rzadko można spotkać jakiekolwiek audi w pakiecie s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, spin444 napisał(a):

Wiem, myśle że każdy na forum wie czym jest s-line, chodziło mi tylko że mało osób w salonie zamawia pakiet s-line do Audi, przez co przynajmniej w Łodzi i okolicach bardzo rzadko można spotkać jakiekolwiek audi w pakiecie s-line

Dziwie się czemu, ale w Krk też zauważyłem tą przypadłość, że jak jest a4 to bez s-line i jeszcze bez full ledów czy matrixów :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spin444 napisał(a):

Bardzo ładna fura, bardzo mało jeździ audi s-line po naszych drogach, kolor kozak, te felgi z tym kolorem robią dobrą robotę.

Jakie hamulce przekładałeś z A4 40 tfsi ? Bo fabrycznie mam identyczne tylko czerwone.

Jedyny problem zawsze z eibach pro kit to że nigdy auto nie stoi równo tylko widać jak przód jest zawsze minimalnie wyżej.

Jak miałem B6 w sline to zakładałem cały kit (amortyzatory + sprężyny) - 40 mm od AP Sportfahrwerke i siadło idealnie, szukam czegoś takiego do B9 żeby siadło idealnie równo.

hamulce ma z wersji 45 tfsi 338 mm co do pro-kit jest minimalna różnica ale bez dramatu wg mnie. Avant ze względu na przeznaczenie i większy bagażnik w którym się wszystko przewozi ma prawo lekko tyłem ciążyć. Ja jeszcze haka dołożyłem i lekko usiadł

przed założeniem haka

obraz.png.13bc58b28118028baf45812ca87d05ee.png

 

poobraz.png.2401db77d521fb7c5775d9bc8fd36af5.png

Edytowane przez D4NTE
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, D4NTE napisał(a):

 

poobraz.png.2401db77d521fb7c5775d9bc8fd36af5.png

Na tej drugiej fotce mega siedzi o taki właśnie efekt mi chodzi 🤩 musze zainwestować chyba tez w te sprężyny jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2023 o 13:34, D4NTE napisał(a):

Dziwie się czemu, ale w Krk też zauważyłem tą przypadłość, że jak jest a4 to bez s-line i jeszcze bez full ledów czy matrixów :facepalm:

Nie każdy ma taki portfel, żeby wszystko zaznaczyć w konfiguratorze. :) Ze swoich obserwacji mogę dodać że często są konfiguracje "ładne" ale słabe, albo "bieda" wersja w mocnym silniku i quattro :P Rzadko kiedy jest full zestaw.
Niektórzy wolą mieć ładnie, a inni przedkładają quattro ponad bajery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna kwestia, Audi dzisiaj już jakością nie grzeszy, nie dziwię się jak ktoś chce auto tylko do jazdy po torze czy na spoty i ma jedynie wyglądać + nie dać się wyprzedzić, a dla komfortu biorą Skodę, która lepsze wyposażenie i wykończenie ma za połowę ceny. No i też sam fakt problemu z bogatszym wyposażeniem - problem z elektroniką.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Langista napisał(a):

a dla komfortu biorą Skodę, która lepsze wyposażenie i wykończenie ma za połowę ceny

Np. jakie?

Ta rączka w Octavi do zamykania klapy w standardzie zamiast elektrycznej klapy bagażnika, jak w B9?

Bez przesady ale jakości B9 nie da się porówać do Skody.

Skoda to trochę większy Golf i jedyną zaletą Skody Octavi w porównaniu do B9 to miejsce, którego wewnątrz jest więcej niż w B9.

 

Screenshot_20230623_121746_Opera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o wartość tego za co płacimy. Pomijając rączkę to z tego co widzę, najbogatsza wersja SuperB to 260k, na ilu skończy się B9? Na 400? 500?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Np. jakie?

Ta rączka w Octavi do zamykania klapy w standardzie zamiast elektrycznej klapy bagażnika, jak w B9?

Bez przesady ale jakości B9 nie da się porówać do Skody.

Skoda to trochę większy Golf i jedyną zaletą Skody Octavi w porównaniu do B9 to miejsce, którego wewnątrz jest więcej niż w B9.

 

Screenshot_20230623_121746_Opera.jpg

Zgadzam się całkowicie w tamtym roku skuszony ceną miałem zamawiać octavie RS ale odstraszyła mnie jakość wykonania wnętrza, w audi A4 jak się domówi fajne fotele i dodatkowe obszycie to jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...