Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko dlaczego tak okrutnie wysoko stoi. Powinien już mieć zdjęte blokady transportowe :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

spacer.pngOdebrane:whistling::kox:

 

 

20200603_150651.jpg

20200603_150803.jpg

20200603_161155.jpg

20200603_161201.jpg

20200603_154641.jpg

20200603_154631.jpg

20200603_161224.jpg

20200603_161241.jpg

20200603_161230.jpg

20200603_161250.jpg

20200603_154615.jpg

20200603_154651.jpg

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

W sedanie bym taką przytulił,gratuluje kolego oby bezawaryjnie się auto prowadziło

Opublikowano

Jak dla mnie tylko avant w a4, na tych rotorach ładnie się prezentuje :) Sebastian, bezawaryjności i niech cieszy :) 

Edytowane przez leewang

Opublikowano

no i pięknie! jak pierwsze wrażenia?

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, kris67 napisał:

W sedanie bym taką przytulił,gratuluje kolego oby bezawaryjnie się auto prowadziło

Przy małych dzieciach Avant według mnie praktyczniejszy, stąd taki a nie inny model :drinks:

A prowadzi się w porównaniu do B8 obłędnie. S-tronik zmienia biegi niczym w melexie bezstopniowo.

Mega wygodny pojazd w dodatku nieco obszerniejszy od poprzedniczki. Multimedialnie to przepaść.

Jestem zauroczony tym samochodem:gicior:

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, leewang napisał:

Jak dla mnie tylko avant w a4, na tych rotorach ładnie się prezentuje :) Sebastian, bezawaryjności i niech cieszy :) 

Dzięki Grzegorz :drunk:

Musimy się trafić na mieście to porównamy nowe maszyny :evil:

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, jedrekx napisał:

no i pięknie! jak pierwsze wrażenia?

To jest miłość od pierwszego wrażenia :cool1:

Prowadzi się bardzo precyzyjnie, skrzynia pracuje delikatnie, fajnie przyśpiesza w trybie S, na D można czytać gazetę :evil:

ogólnie autko dużo lepiej wyciszone niż b8, zawieszenie mega wygodne.

W środku nieco obszerniejszy. Ta tkanina na fotelach bardzo przyjemna, fotele sport bardzo wygodne.

Technologicznie przepaść w porównaniu do B8.

Jednym słowem świetny wóz z innej epoki :giveheart:

Opublikowano

:good:

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

Gratulacje :) Fajny konfig ... tylko coś takie za wysokie ciut :D  

Pzd :) 

Opublikowano
2 godziny temu, D4NTE napisał:

Dzięki Grzegorz :drunk:

Musimy się trafić na mieście to porównamy nowe maszyny :evil:

Musimy :D Z chęcią zobacze co tam w polifcie pozmieniali :) Lecz tak jak piszesz do B8 to nie ma porównania, zarówno w prowadzeniu jak i w środku.

Opublikowano

Dobra furka, gratulacje ^^

Opublikowano

A silnik trochę nie za słaby ?

Opublikowano
21 godzin temu, leewang napisał:

Jak dla mnie tylko avant w a4

Jak dla mnie tylko sedan w A4:closed:

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, M@rcin napisał:

Gratulacje :) Fajny konfig ... tylko coś takie za wysokie ciut :D  

Pzd :) 

Zawieszenie ma sportowe 1be, kółka mają dość duży naciąg na tych pirelli p zero i stąd tak to wygląda. Na ten moment nie planuje innych sprężyn ✌️

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Zbig208 napisał:

A silnik trochę nie za słaby ?

Spokojnie daje radę, wbrew pozorom, spoko przyspiesza i do 200 się rozpędzi ? drugi dzień testów w większości w trybie S i spalanie ok 14l? frajda z jazdy jest a to najważniejsze ✌️

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, kris67 napisał:

Jak dla mnie tylko sedan w A4:closed:

rozumiem i szanuje, każdy ma inne potrzeby i fanaberie:gicior:

Opublikowano
14 godzin temu, kris67 napisał:

Jak dla mnie tylko sedan w A4:closed:

Nie bez powodu większość RSów jest w avancie :D Jak dla mnie dużo ładniejsze jest po prostu ta wersja nadwozia w Audi. Za to BMW czy Mercedes to tylko limuzyna, ale tak jak D4NTE napisał, co kto lubi :)

Opublikowano
Godzinę temu, leewang napisał:

Nie bez powodu większość RSów jest w avancie :D Jak dla mnie dużo ładniejsze jest po prostu ta wersja nadwozia w Audi. Za to BMW czy Mercedes to tylko limuzyna, ale tak jak D4NTE napisał, co kto lubi :)

Też wolę avanta, ale sedana też bym przyjął. Natomiast w Rosji coś takiego jak kombi nie istnieje. Tam kochają sedany :-)

Przy okazji graty z zakupu tej pięknej furki.

Edytowane przez vvalery

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.