Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego


.i.KALI.i.

Rekomendowane odpowiedzi

A czy jedynym sposobem na sprawdzenie kondycji auta jest jego shamowanie?

Wstrzymaj się przed dalszym ośmieszaniem się. Niedługo wszystko będziesz miał dokładnie wyjasnione.

Proszę modów o niekasowanie postów, przynajmniej na razie, chciałbym aby zostało tutaj wszystko wyjasnione. z góry dzięki

samo hamowanie nie aczkolwiek to jedna z podstawowych rzeczy, myslisz ze wszytsko da sie sprawdzic logowaniem? osmiesza to sie ty, tym bardziej wypiswyaniem jakis glupot w stylu: nie udzielaj sie, nie oskarzaj, nie osmieszaj. Powiem ci tylko tyle, w pupie byles i gowno widziales..........o tym ze palowales na zimnym swoja eska tez im mowiles? zeby uwzgeldnili to przy pisaniu programu? ze motor moze byc przyjechany np.??[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 20:01_________________________________________________

Witam wszystkich zainteresowanych,chyba najbardziej kolegę który wypisuje takie bzdury że ciężko się czyta.

Po twoich wypowiedziach wnioskować można że miałeś kiedyś duży problem i dostałeś gotowy soft :)

Dokładna diagnostyka komputerowa ,podpięcie Autronica i sprawdzanie AFR ,zapłonu to co nie da się??Tylko hamownia ??Jeśli już to tylko MAHA bo z doświadczenia wiemy że inne dobrze nie działają.Gdyby cokolwiek z fura było nie tak Kali nie wyjechałby od nas z firmy.

Takie właśnie hamownie zostały zakupione i do Bielska i do Krakowa Trwało to trochę bo dla wtajemniczonych nie jest to tania zabawka.

Podczas pierwszej wizyty niestety kali wyjechał bez programu bo dv i n75 był do wymiany.

Drugie podjeście (paliwo Vpower 95) cofało zapłon po 10 ;) ale szybkie zlanie paliwa i zalanie odpowiedniego i wróciło do normy.

Powiem ci że pełen szacun dla firm które wgrywają gotowe programy do s4 :)

Jak nie wiesz jak robimy takie samochody nie wypowiadaj się bo kompromitujesz tylko swoją osobę.

Pozdrawiam

temp. w dolocie itp. tez sprawzdales na garazu? osmieszasz sie ty bo swoj bo sam podwazasz kwestie swojego profesjonalizmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na garażu raczej nic nie robimy jeżeli już to w garażu ciężko się pracuje "na garażu"

Myślę że powinieneś otworzyć firmę albo już jesteś z polecenia jednej z warszawskich firm i działać myślę że dasz rade :)

W przyszłym tygodniu robię s4 zapraszam do nas do firmy pokaże ci jak można zrobić fure dobrze bez hamowania :) i nie gotowym programem :)

Jeździsz hamownia czy na kołach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla twojej wiadomosci nie jestem z zadnej innej firmy to po pierwsze, po drugie to nie temat o tym czy c**j pisze sie przez H czy CH a po trzecie nie opdowiedziales na moje ost. pytanie?[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 20:07_________________________________________________

Jeździsz hamownia czy na kołach??

wlasnie jezdze a nie stoje a w twoim przypadku widze ze jest inaczej.............[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 20:08_________________________________________________

W przyszłym tygodniu robię s4 zapraszam do nas do firmy pokaże ci jak można zrobić fure dobrze bez hamowania :)

a sakd wiesz co tam wyszlo? a moze ten program dal 10ps i 20nm? skad wiesz ze jest taki dobry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję??hmmm wystarczy mi dobra obwodnica do sprawdzenia wszystkiego czego potrzebuje a co ty masz mahe ??Czy kolejny użytkownik inercji który nie widzi różnicy miedzy obciążeniówką??[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 20:10_________________________________________________Myślę że wyszło 5 KM bo Kali mi właśnie napisał że już mało mocy ;)

Czyli po dawkach,doładowaniu, według ciebie nie jesteśmy w stanie sprawdzić jakie są mniej więcej przyrosty ??

Jak już napisałem jeżeli chcesz wpadaj do nas zapraszam :) tylko szukaj w garażu nie na :)

Koniec OT

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagle sie okazalo ze auto wyjechalo z garazu na obwodnice, rewelacja............pytanie tylko czy po wgraniu softu czy przed? mysle ze jednak po, okazalo sie ze cofa zaploniki, ze cos tam jeszcze nie domaga, ze trzebabylo naprawic auto i mozna bylo spokojnie wgrac to, co bylo wiadomo ze w przeciwienstwie do niesprawnego wczensiej auta bylo dobre. Prosze cie, ja nie mam 15lat i nie nazywam sie KALI..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się juz tego komentować, tymbardziej, że wypowiedział się już prospect, który razem z resztą ekipy CS robił mi program.

Kolege kosiniaka prosze o pochamowanie się bo widze, że jeszcze stare drzazgi w oku siedzą. A nie potrzebuje tutaj kolejnej afery. I widze, że chyba nie warto opisywac co robie w aucie bo za dużo emocji się rodzi. Czy naprawde niektórych tak to boli, że pomimo mlodego wieku jeżdże eSą i jeszcze coś w niej grzebie, planuje dalej, inwestuje... Pytanie retoryczne, na które nie oczekuje odpowiedzi a napewno nie szczerej odpowiedzi.

Ja w tym momencie kończe jakąkolwiek dyskusje, przy kolejnych modach ewentualnie tutaj je przedstawie ale zastanowie się, żeby znowu nie było dyskusji, że napewno wszystko jest źle.

Pozdrawiam[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 20:15_________________________________________________

ja nie mam 15lat i nie nazywam sie KALI.....

Przeginasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie że właśnie po w ogóle nie cofało zapłonu :) Nie możliwe nie :) ??

Hahah ale Kali jak sciągałeś paliwo to już miałeś program nie czułeś nie wyszło nam więc musialem co na szybko powiedzieć i dla Beki kazałem ci zlać 60L paliwa i zatankowac jeszcze raz inne :)

Kali odpuść to jest żenująca sytuacja i szkoda nerwów :)

Każdy wybiera swojego tunera i ma takie prawo ale renoma w Polsce i za granicą jaką mamy wyrobioną nie robi się z gotowych programów a tym bardziej nie chcemy sobie jej psuć przez jakiegoś człowieka który ma jakiś duży kompleks z którym sobie nie radzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah ale Kali jak sciągałeś paliwo to już miałeś program nie czułeś nie wyszło nam więc musialem co na szybko powiedzieć i dla Beki kazałem ci zlać 60L paliwa i zatankowac jeszcze raz inne

a tak wlasnie coś czułem. I nie powiem, żarcik ze zlaniem paliwa się udał :good:

I faktycznie lipnie wyszedł ten program, jade równo z S3 wystrojoną na 314 km ale RS4 420 nie objeżdżam.

Nigdy nie jedźcie do CS bo robią programy na zasadzie ctr+c, ctr+v. Do malucha też wgrywają programy z S4.

smiać mi się chce... Ale z mojej strony ciach bajera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawde niektórych tak to boli, że pomimo mlodego wieku jeżdże eSą i jeszcze coś w niej grzebie, planuje dalej, inwestuje... Pytanie retoryczne, na które nie oczekuje odpowiedzi a napewno nie szczerej odpowiedzi.

uwierz nie ty jeden jestes mlody i jezdzisz eska, niektorzy mimo mlodego wieku maja nawet wiecej i jakos specjalnie sie tym nie szczyca na forum a juz na pewno nie zazdroszcza nic komus :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawde niektórych tak to boli, że pomimo mlodego wieku jeżdże eSą i jeszcze coś w niej grzebie, planuje dalej, inwestuje... Pytanie retoryczne, na które nie oczekuje odpowiedzi a napewno nie szczerej odpowiedzi.

hahahaha :polew: :polew: ej teraz napisales jakbys byl conajmniej bill gates ... czy ty myslisz ze s4 w dziesiejszych czasach to to samo co 10 lat temu ?

gdybys jezdzil ferrari to moze bys skoczyl komus na gulu tutaj .... ale raczej s4 b5 nikt juz nie zazdrosci bo wiekszosc moze sobie na to pozwolic. to juz nie jest auto za 200 000zl ... tylko za +/- 30 000zl

w dodatku cale poobijane ( tu cos pekniete... tam cos urwane itp ) z tego co widzialem na allegro i troche skatowane z tego co widzialem na filmiku z youtube

ps. nie chce mi sie wdawac w dyskusje ale ja mam takie same zdanie co kosiniak ;)

ps2. w dodatku dziwne ze taki 'zarobas' zatankowal pb95 do s4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wybiera swojego tunera i ma takie prawo ale renoma w Polsce i za granicą jaką mamy wyrobioną nie robi się z gotowych programów a tym bardziej nie chcemy sobie jej psuć przez jakiegoś człowieka który ma jakiś duży kompleks z którym sobie nie radzi :)

dlatego nie potraficie odpowiedziec na kilka podstawowych pytan, moze dlatego ze to akurat nie ty piszesz te "programy"?? zreszta tez juz koncze, po co sie denerwoac? :) mi ciemnoty bys nie wcisnal, chyba ze zwyczajnie bys powiedzial ze masz zajebistego softa i mozesz mi go wgrac a ja zwyczajnie bym sie an to zgodzil i odpowiedzialnosc w razie lipy wzial na siebie..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie gryziecie :) Ja mowie tylko ze chetnie bym przygarnal taki dobry wsad albo czekam juz az skompletuje turba itp ;) Wdg mnie nawet jesli comsport wgral "gotowca" ktorego komus wczesniej zrobil to co w tym zlego ? Skoro silniki sa identyczne ? Wtedy ewentualnie jakies male zmiany i ma latac. I nie ma w tym nic zlego wdg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha nawet kosiniak zacytowal to samo i tak samo to skomentowal :)[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 20:29_________________________________________________nie wiem czy jest tu gotowiec czy nie ;) ja np po prostu uwazam ze kazdy program powinien byc robiony indywidualnie lub chociaz miec korekty ktore moga go 'dopasowac' do danego auta...

i fajnie miec shamowane auto .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie gryziecie :) Ja mowie tylko ze chetnie bym przygarnal taki dobry wsad albo czekam juz az skompletuje turba itp ;) Wdg mnie nawet jesli comsport wgral "gotowca" ktorego komus wczesniej zrobil to co w tym zlego ? Skoro silniki sa identyczne ? Wtedy ewentualnie jakies male zmiany i ma latac. I nie ma w tym nic zlego wdg mnie.

wlasnie, nic zlego!! jak chcesz dobry soft to wiem kto ma :) i na bank nie powie ci ze napisze cos specjalnie dla ciebie, przeczytaj posta wyzej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napisałem że zrobię coś specjalnie dla kogoś ale każdy samochód traktujemy indywidualnie i tak jest od początku działalności naszej firmy i nie mamy gotowych softów.

Pisze programy Patryk który robi to od początku

Nie rozumiem na jakie podstawowe informacje nie potrafimy odpowiedzieć??

Skoro nie wiesz na jakiej zasadzie działamy po co wypisujesz takie bzdury??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że my nie mamy się czego wstydzić na chwile obecną wystroiliśmy najszybsze cywilne s4 w Polsce i wiemy co robimy.

Samochód mający 10 lat może mieć zupełnie inaczej zurzyte turbosprężarki i w ogóle cały motor ja drugi taki sam egzemplarz i co wrzucisz mu gotowca??

Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących i do zobaczenia na najbliższych zawodach wiosennych na których będzie można pooglądać s4 na naszych gotowcach :)

Peace

CS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co się spieracie... to tylko czip nic więcej... takie czipy teraz to nawet tuneforce wgrywa...

kosiniak przecież wiemy jak jest nie wiem po co się spinać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co się spieracie... to tylko czip nic więcej... takie czipy teraz to nawet tuneforce wgrywa...

kosiniak przecież wiemy jak jest nie wiem po co się spinać :wink4:

jest gdzies reszta fotek z avatara? :slina:

hyhy mogę jedynie podesłać te jedną w lepszej rozdzielczości :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...