Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego


.i.KALI.i.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze o jednej rzeczy pamiętaj: 90* (na takim jednym wskaźniku) :hi::wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja pier**le , żyć chłopakowi nie dadzą :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze o jednej rzeczy pamiętaj: 90* (na takim jednym wskaźniku)

Pamiętam pamiętam. Tamto to był jednorazowy incydent ale tłumaczyć tego znowu mi się nie chce. auto sprawuje się pięknie :good:

kiedy bedzie hamowanie ?

wątpie że przed świętami się wyrobie ale zaraz po sylwestrze bede chciał juz to zalatwić :)

ja pier***e , żyć chłopakowi nie dadzą :polew: :polew:

Spoko spoko, ja to przyjmuje na miekko. Nie rusza mnie to... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam pamiętam. Tamto to był jednorazowy incydent ale tłumaczyć tego znowu mi się nie chce. auto sprawuje się pięknie :good:

Spoko spoko, ja to przyjmuje na miekko. Nie rusza mnie to... :good:

Luz joke sytuacyjny był :decayed: Wierzę że autko dobrze sie sprawuje :) Żeby nie było OT: Zrobiłeś coś z osłoną pod silnikiem, już Ci tam nic nie wisi tak jak na tej sesji? A no i te przyprogowe listwy drzwiowe? juz jest komplet? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisiał kawałek osłony - zostal kulturalnie wyciety nożem ;)

A listwy nie ma. Na wiosne bede chcial cały lakier odnowić, wszystkie ryski, wgniotki itd. Wtedy pouzupelniam tak, żeby było cacy. Może i kolor zmienie auta, zobaczymy co czas, moja fantazja i stan portfela przyniesie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... pomaluj auto, a pozniej bedzie to kolejna "wypadkowa" eSa w momencie sprzedazy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam z wczoraj. Kumpel prowadzil pierwszy raz moje auto ale i tak spoko wyszło. Potem pod M1 polataliśmy ale nie udało się nic nakręcić. Może dzisiaj kogoś postawie z kamerą i będzie lepsza relacja :thumbright:

A tak wyglądał tył po powrocie do domu:

zdjcie0166qg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj juz było dużo lepiej, więcej miejsca, ja za kółkiem plus bonusowy przejazd w wózku. :naughty: :naughty:

i bonus :kox:

Kali lepiej eS`a czy wózkiem?? :naughty: Tam idealnie masę miałeś rozłożoną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: A na tym filmiku (końcówka) widać, że nadal stosujesz coś takiego: daj mu i gasimy... :disgust: Nie mają z Tobą życia te turbinki :angry: Nie chodzi mi o to żeby się czepiać tylko chłopie dbaj o ten silnik, bo warto o niego dbać. No chyba, że mój błąd bo filmik słabej jakości i nie słychać zbyt dobrze czy zgasiłeś czy nie, a ta cisza na samym końcu wynika ze słabej jakości aparatu, a Ty siedziałeś w samochodzie i chłodziłeś przez odpowiedni czas, to zwracam honor :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzućta na luz..jego auto..jego brocha !

Ale przejazd w koszyku niezły..ale gleba jeszcze lepsza :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam nigdy ale to nigdy sie nie zdarzylo zgasic samochodu po jakiejs ostrzejszej jezdzie bez wystudzenia ? ... Nie mowie ze jest to dobre dla silnika i ze to pochwalam ale kazdemu sie to zdarza i czasem poprostu nie ma czasu, albo najzwyczajniej sie zapomni..

Nie :) Te kilkadziesiąt sekund zawsze odczekam (to nie jest dużo) lub spokojny dojazd na miejsce na luzie na wolnych obrotach, nawet jak mi się bardzo śpieszy. Być może dlatego jeżdżę dieslem i nie stać mnie na utrzymanie takiego S4 (przynajmniej w tej chwili) i na zmianę turbinki co 0,5 roku :) Ale ponieważ w przyszłości chciałbym kupić sobie taką "zabaweczkę" to nie chciałbym trafić na tak użytkowany egzemplarz :wink4: Zgadzam się z Tobą że może robić co chce, bo to jego samochód, ale znając życie zacznie mu się psuć i sprzeda, a potem ktoś z nas mógłby kupić i mieć problemy. Tak nie zachowuje się miłośnik marki i człowiek, który twierdzi że dba o auto... Nie mówię konkretnie, że Kali jest jakimś rzeźnikiem aut czy coś, wierzę mu że dba o auto, ale niech wystrzega się takich sytuacji, bo jak na tą chwilę widzę 2 filmik i znowu powtórka z "rozrywki". I na jednym i na drugim filmiku nigdzie mu się nie śpieszyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: A na tym filmiku (końcówka) widać, że nadal stosujesz coś takiego: daj mu i gasimy... :disgust: Nie mają z Tobą życia te turbinki :angry: Nie chodzi mi o to żeby się czepiać tylko chłopie dbaj o ten silnik, bo warto o niego dbać. No chyba, że mój błąd bo filmik słabej jakości i nie słychać zbyt dobrze czy zgasiłeś czy nie, a ta cisza na samym końcu wynika ze słabej jakości aparatu, a Ty siedziałeś w samochodzie i chłodziłeś przez odpowiedni czas, to zwracam honor :wink4:

skoro nie słychac zbyt dobrze to na ciul piszesz takie pierdoły. S4 na seryjnym wydechu ma to do siebie ze nie słychac jej jak chodzi na wolnych. Tamta akcja z zimnym była jednorazowa a po za nią umiem obchodzić się autem z turbo. Nie wiem coście się tak dojeballli, może fajnie czuć się lepszym od innego ale juz mnie to wkórwia. I nie wiem czy mam napierdaalaaać za to czy co.

rafalekx prosze Cie grzecznie, zamknij dziub jak nie wiedzisz dobrze jak było. I nie bój się, jak bede sprzedawał swoją eSe to napewno nie Tobie, uchronie Cie przed tą zajechaną sztuką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uchronie Cie przed tą zajechaną sztuką.

To ta blondyna z ciężkim cycem ? :decayed:

Rafał..nosz dowaliłeś się jak szczerbaty do sucharów :wink4: Jego auto , jego turbo.. Każdy traktuje auto jak mu się podoba.. Ty tam głaskasz delikatnie pedała ( :decayed:)..a on dusi.. każdy ma inny styl jazdy i inne podejście do życia :decayed:

Zluzujta bo wpierdolę po kropku i się rozejdzie towarzystwo :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...