Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jak zabezpieczyć halogeny przed kradzieżą ?


OneZero

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, nie montować nowych :tongue4:

A tak poważnie, jeśli je mocniej przyczepisz, to pół zderzaka CI zdemolują, więc nie wiem, czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma jakichś zaślepek w miejsce halogenów?

Poza tym może to był jednarozowy przypadek i więcej się nie połaszą ...

Zawsze możesz jeszcze podłączyć jakieś 12/24 V :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś po wewnętrznej stronie części plastikowych elementów wypal (np. lutownicą) lub wydrap swoje numery rejestracyjne.

Już kiedyś o tym pisałem.

Nie jest to zabezpieczenie,ale osoba która Ci coś zapier... przynajmniej pożytku nie bedzie miała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oznacz halogeny a później na klej albo łańcuch - ale tak jak pisze edmondo nie wiem czy warto bo i tak się znajdzie jakiś amator cudzej własności i rozpierniczy ci jeszcze zderzak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie wlasnie nad tym zastanawiam, jak to cholerstwo zabezpieczyc, zwlaszcza ze mam s-line ktore za sztuke wychodza 90 w ASO a wyciaga sie je jednym palcem w sekunde... moze jakos przewiercic cieniutkim wiertlem zderzak i kratke od spodu i polaczyc czyms, przynajmniej nie wyjdzie tak od razu...[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 23:09_________________________________________________w sensie pisze oczywiscie o kratkach, zapomnialem ze tu mowa o halogenach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyś nie wiem co robił to jeśli mają coś namierzonez Twojego auta to i tak nic nie zdziałasz. Niestety dziś w nocy koledze ukradli B6 spod domu i miał świetnie zabezpieczone i nawet nic nie pisneło jak kradli auto, a drugiemu 3tyg cały środek z B7 zrobili, więc naprawdę Panowie pilnować furek na tyle na ile sią da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety..., dobry złodziej złamie kazde zabezpieczenia :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając różne fora również doszedłem do wniosku, że to jest walka z wiatrakami. Jedynie co to oznaczyć w jakiś trwały sposób. A jak myślicie warto podjąć próbę z TU jeśli mam AC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będą chcieli ukraść to ukradna (no chyba że partacze jakieś) ale zawsze można zamontować alarm z gps'em i auto namierzyć razem ze złodziejami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając różne fora również doszedłem do wniosku, że to jest walka z wiatrakami. Jedynie co to oznaczyć w jakiś trwały sposób. A jak myślicie warto podjąć próbę z TU jeśli mam AC?

szkoda zniżek halogeny kupisz po ok 50 zł za szt.

Ja zastosowałem inne śruby i po dwie nakrędki z tyłu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niestety jakiś tępy ch.. też połakomił się na halogeny w moim Audi, co więcej drań musiał to zrobić w godzinach popołudniowych na osiedlu :confused4: Sk... przeciął kable i zabrał też plastikowe osłonki :confused4: Za późno znalazłem ten wątek, bo tak to przynajmniej oznaczyłbym je w jakiś sposób żeby za łatwo nie poszło mu ze sprzedażą.

Mam nadzieję, że tego sk. dotkną wszystkie choroby tego świata albo przynajmniej jedna, która skutecznie skróci jego żywot na tym świecie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zastosowałem inne śruby i po dwie nakrędki z tyłu :)

Ja mam tak samo :tongue4: ogólnie jeszcze nigdy nic mi nie zakosili przy aucie, moze dlatego, ze parkuje na swojej posesji w PL a w UK auto stoi na wjeździe przed domem a nie na ulicy albo jakimś parkingu publicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety..., dobry złodziej złamie kazde zabezpieczenia :confused4:

Dodam więcej - to złodziej pilnuje nas, a nie my złodzieja :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio nocą wracałem do domu, idę dużym parkingiem i widzę, że w śród klamotów stoi czarne B7 na ładnych dużych alu, podchodzę bliżej aby popatrzeć i odrazu w oczy rzuciły się chamsko zerwane emblematy z klapy oraz brak szkieł lusterek i wiszące po nich kable :kwasny::wallbash:

masakra, w tym głupim kraju nie można mieć nic dobrego, lepszego niż ogół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...