Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jakie wybrać zawieszenie ?


LUKASA4QUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupiłem wczoraj w ASO 4 szt zapłaciłem 1300 zł. juz mam załozone.

amotyzatory mam seryje. komfort jazy minimalnie w moim odczuciu sie pogorszył ale prowadzi sie jakoś pewniej.

pozdro coti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem wczoraj w ASO 4 szt zapłaciłem 1300 zł. juz mam załozone.

amotyzatory mam seryje. komfort jazy minimalnie w moim odczuciu sie pogorszył ale prowadzi sie jakoś pewniej.

pozdro coti

jak założysz amorki od s-line'a to odczujesz większą twardość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem do wyboru FK i TEIN, TEIN trochę droższy ale i lepszy, znany w sportach samochodowych i wybrałem TEINa. Jak nie jesteś wymagający co do trakcji i zakrętów nie bierzesz na granicy przyczepności to FK może być dobrym wyborem. Ale i tak stawiam na TEINa :) Kuzaj też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu. Mam pytanie do bardziej znających się w tych sprawach, czy u mnie jest na pewno 1be bo tak mam w kodach wyposażenia, czy może poprzednik coś zrobił? Koła 17

b73885fbe3f6e049.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu. Mam pytanie do bardziej znających się w tych sprawach, czy u mnie jest na pewno 1be bo tak mam w kodach wyposażenia, czy może poprzednik coś zrobił? Koła 17

b73885fbe3f6e049.jpg

Ładnie siedzi :)

też takkkkk chceeee....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuce swoje trzy grosze....

tez planuje zalozyc wieksze fele do swojego adika, mysle o 19 stkach :naughty:, mam na mysli 255/35/19 tyl i 235/35/19 przod. :gwizdanie:

i tu moje putanie, czy moge zalozyc same sprezyny obnizajace (koni -40 ) do standardowych amorkow ???

czy to nie bedzie tarlo o kola ? :mysli:

no i podtrzymuje pytanie, ile kosztuje wymiana samych sprezyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana samych sprężyn kosztuje tyle co całego kompletu, zbieżność musisz zrobić, ja przy tym zestawie wziął bym pod uwagę utwardzone amorki. Poszukaj może gwintu z regulacją twardości, AP takie ma w ofercie ew. Tein.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AP pewnie ok 3000 PLN, TEIN 4000 PLN, niestety kurs Euro namieszał z cenami. Jeździć to pewnie się da ale pół-środki w takim przypadku nie popłacają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuce swoje trzy grosze....

tez planuje zalozyc wieksze fele do swojego adika, mysle o 19 stkach :naughty:, mam na mysli 255/35/19 tyl i 235/35/19 przod. :gwizdanie:

i tu moje putanie, czy moge zalozyc same sprezyny obnizajace (koni -40 ) do standardowych amorkow ???

czy to nie bedzie tarlo o kola ? :mysli:

no i podtrzymuje pytanie, ile kosztuje wymiana samych sprezyn?

Nie jestem pewien, czy wsadzisz wogóle takie laczki do siebie.. :gwizdanie: Może ładnie ocierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuce swoje trzy grosze....

tez planuje zalozyc wieksze fele do swojego adika, mysle o 19 stkach :naughty:, mam na mysli 255/35/19 tyl i 235/35/19 przod. :gwizdanie:

i tu moje putanie, czy moge zalozyc same sprezyny obnizajace (koni -40 ) do standardowych amorkow ???

czy to nie bedzie tarlo o kola ? :mysli:

no i podtrzymuje pytanie, ile kosztuje wymiana samych sprezyn?

Nie jestem pewien, czy wsadzisz wogóle takie laczki do siebie.. :gwizdanie: Może ładnie ocierać

sens moze byc tylko jeden ... lans

musisz jednak miec na uwadze jeden parametr ktory na tym napewno ucierpi...osiagi samochodu :)

...przemysl dobrze tym bardziej ze zarowno markowe felgi jak i dobre opony w rozmiarze 19" to juz naprawde spory wydatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle o uzywanych felgach z oponami ...

a ze mieszkam w Uk, to ten lans, tak nie wyglada jak w pl, bo 18' czy 19' to ma wiekszosc aut .

no i sa duzo tansze niz w pl, komplet 19 z oponami , oczywiscie uzywane , kosztuje srednio 250-350f.

co mysle nie jest wydatkiem astronomicznym.

bo jesli zaloze te 19' 255/35/19 na nie opuszczone audi, to bedzie wygladac jak jakas ciezarowka .. chyba :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponieważ nosze się z zamiarem zakupu audi a4 B5 wiec mam do was koledzy, użytkownicy tego auta pytanie:

Czy rzeczywiście jest to aż tak słabe zawieszenie na nasze polskie drogi? Ile kosztuje wymiana kompletnego zawieszenia na dzień dzisiejszy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...