Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b7 avant.


byqu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam zakupić a4 B7, jak to wygląda z audio? Na co zwracać uwagę? Słyszałem że jest jakiś najuboższy zestaw gdzie są tylko 4 głośniki a zarówno w bose jak i w lepszym nagłośnieniu jest ich więcej. Jak to wygląda? To zależy od radia? Czy to nie idzie ze sobą w parze? Opisze ktoś jakie są zestawy audio w tym aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png

image.png

Proszę bardzo zestawienie głośników jakie było montowane a A4 b7

to jakie było audio nie zależy od tego jakie radio było zamontowane.

Jeśli zależy Ci na dźwięku to w grę wchodzi tylko BOSE.

Najlepsza opcja jeśli chodzi o ori rozwiązania to radio-nawigacja RNS-E + BOSE, jak zadowala cię radio bez wyświetlacza to ori Concert 2 cd też z BOSE gra bardzo dobrze (nie wiem jak w sedanie ale w avancie gra super)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie avantem jestem zainteresowany zapomniałem dodać. Z jakiej strony te zdjęcia jeśli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IFINTERFACE.COM

Программа ETKA, Program ETKA, ETKA онлайн, ETKA-онлайн, этка...

Klikasz "free service" a następnie carprog2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem też filmik o tym że bose wcale nie ma takich super głośników i dużo lepiej wymienić seryjny zestaw głośników na jakieś chociażby jbl ze średniej półki aby mieć lepszy efekt, czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem różne opinie słyszałem. Ja osobiście w mojej B6 z 2004 roku z ori Bose jestem bardzo zadowolony. Scena jest szeroka, bas jest ok, nie przyćmiewa reszty dźwięków dla mnie idealnie. Jak chcesz basu więcej i reszta Cię nie interesuje to faktycznie może być mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MaTeo85 napisał:

Nie wiem różne opinie słyszałem. Ja osobiście w mojej B6 z 2004 roku z ori Bose jestem bardzo zadowolony. Scena jest szeroka, bas jest ok, nie przyćmiewa reszty dźwięków dla mnie idealnie. Jak chcesz basu więcej i reszta Cię nie interesuje to faktycznie może być mało.

Właśnie tak myślałem, że ile ludzi tyle opinii. A czy bose od seryjnego nagłośnienia różni się ilością głośników? Czy tylko samymi głośnikami i tym że zasilane są z wzmacniacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wyżej informacje. W Bose masz 10 głośników inny wzmacniacz, sub, głośniki w drzwiach i centralny na desce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również w swojej b6 z 2004 r mam radio RNS-E i BOSE i naprawde daje to radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...