Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nietypowe zabezpieczenie


verus

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przed chwilą się dowiedziałem, że znajomemu ukradli piękne Audi... W biały dzień przed uczelnią... Czy i jakie miał zabezpieczenia niewiem ale zapewne miał a mimo to nie był to problem - jak wiadomo dziś złodziej to fachman posiłkujący się drogim sprzętem elektronicznym.

Może bez szczegółów ale napiszcie jak macie zabezpieczone auto. Jakie zabezpieczenia poza klasycznymi ( moim zdaniem bezużytkami ) jak autoalarm, multilock, blokada kierownicy :lol: można zamontować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby ktokolwiek pisał tutaj o swoich zabezpieczeniach. Różni ludzie tu zaglądają, więc to nie miejsce na takie dyskusje. :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze to AC, chodź nie tanie ale pewne. mi tak kiedyś doradzali na forum jak pytałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oka,oka :wink: Skoro bez szczegółów - to u mnie (prócz seryjnyej blokady kierownicy i immo) - alarm, antynapad, blokada skrzyni, AC - innych nie zdradze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie zabezpieczenia [...] można zamontować ?

Zależy od weny posiadacza, shocker w fotelu, gaz łzawiący w podsufitce itd. I brutalniej, tym lepiej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą się dowiedziałem, że znajomemu ukradli piękne Audi... W biały dzień przed uczelnią... Czy i jakie miał zabezpieczenia niewiem ale zapewne miał a mimo to nie był to problem - jak wiadomo dziś złodziej to fachman posiłkujący się drogim sprzętem elektronicznym.

Może bez szczegółów ale napiszcie jak macie zabezpieczone auto. Jakie zabezpieczenia poza klasycznymi ( moim zdaniem bezużytkami ) jak autoalarm, multilock, blokada kierownicy :lol: można zamontować ?

dlaczego nie jestem zdziwiony.Przeklete miasto Kraków wylegarnia zlodzieji :bicz::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowie ze sa tam sami zlodzieje ale co chwile slysze ze wlasnie w krakowie kradna bardzo nawet mi tez sie tam chamy wlamali do wozu wiec dlatego ta opinia moja :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech to zosatnie moja slodka tajemnica ehehe moge zdradzic tyle ze mam ladunek wybuchowy zeby skur...la zlodzieja roz...bac na drobny mak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze to chyba jest AC.

Nie zabezpieczy samochodu przed kradzieza, a oszczedzi kieszen wlasciciela.

Wszystkie wydane pieniadze na roznego rodzaju blokady, alarmy etc nic tu nie pomoga.

Jak ktos wczesniej napisal zlodzieje to profesjonalisci i wiedza co robia.

Sam parkuje pod blokiem i ostatnio mialem niemila przygode.

Dobrze, ze sasiad nie spal. Od tego czasu mam AC i moge spac troche spokojniej, choc niecalkiem. To g....no nazywane tez zlodziejami nie spi!!!

Pozdro

:quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącznik zapłonu, ale to jest raczej symboliczne i miało być do AC jako dodatkowe zabezpieczenie ale projekt AC zarzucony został ;)

Miejsca wyłącznika każdy złodziej zna więc.. ;)

Swojego czasu, kolega ojca kupił nówke octavie bo mu dmuchnęli pasata. Nie wiem jak, nie znam szczegółów ale jakaś firma założyła mu takie coś, że po wyjęciu kluczyka ze stacyjki (chyba tez powiązane z immo) zaciągał się hamulec na przednie koła, do tego była jakaś automatyczna (elektroniczna tez chyba po wyjęciu kluczyka) blokada skrzyni, poprostu lewarek był blokowany 'od środka' na jakimś biegu (napewno nie 1,2 i R). Tak więc blokady raczej nie do przejścia, jak odpali, zanim ruszy z wysokiego biegu to szlag trafi.. Sporo to kosztowało, nawet bardzo, nie przyznał sie nigdy ile. Skodziane po 2 latach sprzedał za pół ceny, kupił scenica, teraz przerzucił sie na CRV-wszystko to auta nowe z salonu..

[ Dodano: 27-03-2007, 16:40 ]

I już nie jeździ do Krakowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć co pojętniejsi elektrycy mają metody na zabezpieczenia faktycznie nie do przejścia.

wiem, bo mojej ciotce to Passata uratowało - złodziej sforsował wszystko ale nie odpalił.. nie było szans :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mysle ze dobrym zabezpieczeniem jest schowanie złacza diagnostycznego w inne miejsce , podobno podpinaja tam cos co łamie oryginalny immo.Pozdrawiam

Albo przeciąć jeden z zasadniczych kabli w wiadomym sobie miejscu i zrobićje na włącznik-wtedy włączamy gdy potrzebujemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci ukradną auto to zmnienisz zdanie

nie będę pisał na pewno jak zabezpieczyć auto na publicznym forum !!

Zastanówcie się lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...