Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy ktos byl juz na chipie???

Opublikowano

, ja jeszcze nie, czekam do końca kwietnia

może namówie sasiada lub brata,

poza tym moze dobijemy do 10, wtedy bedzie po tysiaku :kox:

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieje ze i u mnie diagnoza wypadnie pomyslnie i uda mi sie zawirusiwac auto w piatek, jesli tylko nic mi nie wypadnie niespodziewanego.

Tak wiec byle do piatku. O wynikach poinformuje "po" :naughty:

Opublikowano

Witam wszystkich.

Widze zainteresowanie jest spore :naughty:.

Oczywiście dopisuje się do listy ( zdaje się że jako 6 ), natomiast mam jeszcze pytanie do wszystkich chętnych na wirusa:

O ile planujecie podkręcic swoje Niunie? Czy któś z zainteresowanych ma silnik AVF i czy planuje tylko wirusa czy inne modyfikacje z nim związane ( podmianka wtrysków, turbiny,etc. ?). Pytam ponieważ zastanawiam sie nad wpływem zmiany softu na silnik lub elementy jego osprzętu.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie :wink4:.

Pozdrawiam.

Opublikowano

A co z tymi co maja quattro?? dynosoft niestety nie posiada hamowni quattro...czyli taki trochę chip w ciemno :wallbash:

A jak przedstawia się sprawa jetronika? można porównać ich do dynosoftu?

Opublikowano

Czy któś z zainteresowanych ma silnik AVF i czy planuje tylko wirusa czy inne modyfikacje z nim związane ( podmianka wtrysków, turbiny,etc. ?). Pytam ponieważ zastanawiam sie nad wpływem zmiany softu na silnik lub elementy jego osprzętu.

ja mam avf i planuje na razie tylko poprawienie fabryki

Opublikowano
  • Autor

ja mam niestety DPFa ktory troche ogranicza fantazje tunerów;)

mam jednak nadzieje ze 25-30ps uda sie poprawic fabryke

Opublikowano

Czy któś z zainteresowanych ma silnik AVF i czy planuje tylko wirusa czy inne modyfikacje z nim związane ( podmianka wtrysków, turbiny,etc. ?). Pytam ponieważ zastanawiam sie nad wpływem zmiany softu na silnik lub elementy jego osprzętu.

ja mam avf i planuje na razie tylko poprawienie fabryki

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 07:56_________________________________________________Z ciekawości zapytam ile kucyków Cie interesuje?
Opublikowano

A czy jest ktoś chętny do Katowic ?? :decayed: Bo ja bym ewentualnie reflektował, termin do dogadania :gwizdanie:

Opublikowano

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 07:56_________________________________________________Z ciekawości zapytam ile kucyków Cie interesuje?

Ile wyjdzie tyle będzie :) bardziej interesuje mnie przebieg krzywej momentu obrotowego :wink4: ale miło by było gdyby do mojej bazy doszło +30KM

Opublikowano

w środe wjeżdża pierwsze augtko z grupy.proszę o okreslenie się ile autek wpada do nas na wirusowanie.

pozdrawiam

"psuja" mirass

Opublikowano

1. piotrcar (koniec czerwca (29-30))

2.ems (miałem nadzieje na kwiecień ale w takim razie poczatek maja )

3.monsunn - pierwszy wolny dostepny termin, mam nadzieje ze uda sie jeszcze w kwietniu

4.martinwroc - rowniez pierwszy mozliwy dostepny termin

chyba :

5.topor

6.teeree

7.bobasan

dopisalemich jako chyba bo nie wiem czy wkoncu chca czy nie

Opublikowano

:hi:

1. piotrcar (koniec czerwca (29-30))

2.ems (miałem nadzieje na kwiecień ale w takim razie poczatek maja )

3.monsunn - pierwszy wolny dostepny termin, mam nadzieje ze uda sie jeszcze w kwietniu

4.martinwroc - rowniez pierwszy mozliwy dostepny termin

chyba :

5.topor

6.teeree

7.bobasan

dopisalemich jako chyba bo nie wiem czy wkoncu chca czy nie

5.teeree - 4.05 zadzwonie ustale termin, planuje druga połowa maja, może wczesniej

Opublikowano

Czyli jest nas 5moze ktos jeszcze???

1. piotrcar (koniec czerwca (29-30))

2.ems (miałem nadzieje na kwiecień ale w takim razie poczatek maja )

3.monsunn - pierwszy wolny dostepny termin, mam nadzieje ze uda sie jeszcze w kwietniu

4.martinwroc - rowniez pierwszy mozliwy dostepny termin

5.teeree - 4.05

Opublikowano

Witam wszystkich.

Chciałbym również podpiąć się do grupy chcącej zawirusować swoje autka.

Prosze o dopisanie mnie i potwierdzenie, że jestem na liscie.

Pozdrawiam

Sleep

Opublikowano

1. piotrcar (koniec czerwca (29-30))

2.ems (miałem nadzieje na kwiecień ale w takim razie poczatek maja )

3.monsunn - pierwszy wolny dostepny termin, mam nadzieje ze uda sie jeszcze w kwietniu

4.martinwroc - rowniez pierwszy mozliwy dostepny termin

5.teeree - 4.05

6.sleep

Opublikowano

z checia sie dolacze[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 09:26_________________________________________________termin obojetny

Opublikowano

1. piotrcar (koniec czerwca (29-30))

2.ems (miałem nadzieje na kwiecień ale w takim razie poczatek maja )

3.monsunn - pierwszy wolny dostepny termin, mam nadzieje ze uda sie jeszcze w kwietniu

4.martinwroc - rowniez pierwszy mozliwy dostepny termin

5.teeree - 4.05

6.sleep

7.cadima

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.