Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Czy coś w temacie wiadomo. Grupa się zebrała jest jakiś termin?

Opublikowano

Tak jak juz mirass pisał jeśli ktoś jest chętny prosze wpisywać się na liste

1............

2...........

3.........

4............

itd.

Opublikowano

Czy temat jest nadal aktualny? Lista jeszcze otwarta? :)

Opublikowano

przydałoby sie pare kucy wiecej :evil: tak wiec tez jestem chetny...aktualne jeszcze??

Opublikowano

Nie wiem żadnej listy nie było jak trzeba robić to zacznijmy:

1. miro44 (Wrocław). Chętni niech się wpisują. Jak się zbierze grupa to uderzymy ;)

Opublikowano

No to lecimy z listą :good:

1. miro44 (Wrocław)

2. jaro86glogow

3. .................

4. ................

5. ...............

Opublikowano

No to lecimy z listą :good:

1. miro44 (Wrocław)

2. jaro86glogow

3. .................

4. ................

5. ...............

No to ruszyło :>. Oby się udało :good:

Opublikowano

1. miro44 (Wrocław)

2. jaro86glogow

3. oloo_g (Wrocław)

4. ................

5. ...............

:)

Opublikowano

Ja sie wybieram do dynosoftu wroclaw w tym badz przyszlym miesiacu tak wiec jestm otwarty na propozycje :)

Jak cenowo wyglada modzik AVF 130kucy ??? Jak juz to stawiam na Wrocek...

Opublikowano

No podawał ktoś koszt około 1400 plnów

Opublikowano

No podawał ktoś koszt około 1400 plnów

Ale chyba bez promocji, jak osobiście pojedziesz.

Normalnie miało stać:

1-5 osób - 1100, albo 1200pln

6-10 osób - 1000, albo 1100pln

Zadzwońcie do dyno i się dowiedzcie dokładnie jak coś. Cholera - a ja się waham cały czas... :gwizdanie:

Opublikowano

z tego co mi wiadomo to :

*min 5 osób - cena 1100zł

*min 10 osób - cena 1000zł

a normalna cana to chyba 1400 tak wiec nie ma nia co czakać tylko sie wpisywać :)

Opublikowano

No tak, nie ma na co czekać :).

WPISYWAĆ SIĘ !!!!!!!

Opublikowano

1. miro44 (Wrocław)

2. jaro86glogow

3. oloo_g (Wrocław)

4. mireq (lubin)

5. ...............

a jakas przyblizona data jest ?:)

Opublikowano

No podawał ktoś koszt około 1400 plnów

Ale chyba bez promocji, jak osobiście pojedziesz.

Normalnie miało stać:

1-5 osób - 1100, albo 1200pln

6-10 osób - 1000, albo 1100pln

Zadzwońcie do dyno i się dowiedzcie dokładnie jak coś. Cholera - a ja się waham cały czas... :gwizdanie:

A nad czym sie tutaj zastanawiac?

Kasa niewielka w stosunku do profitów, moc większa, moment większy, spalanie na tym samym poziomie...wirusowac i śmigac :naughty:

Opublikowano

Rozmawiałem z Gulu jeżeli będzie grupówka to dopiero we wrześniu a i to stoi pod znakiem zapytania

Opublikowano

No podawał ktoś koszt około 1400 plnów

Ale chyba bez promocji, jak osobiście pojedziesz.

Normalnie miało stać:

1-5 osób - 1100, albo 1200pln

6-10 osób - 1000, albo 1100pln

Zadzwońcie do dyno i się dowiedzcie dokładnie jak coś. Cholera - a ja się waham cały czas... :gwizdanie:

A nad czym sie tutaj zastanawiac?

Kasa niewielka w stosunku do profitów, moc większa, moment większy, spalanie na tym samym poziomie...wirusowac i śmigac :naughty:

Rozmawiałem z Gulu jeżeli będzie grupówka to dopiero we wrześniu a i to stoi pod znakiem zapytania

To już połowa lipca/początek sierpnia nieaktualne??

Opublikowano

początek/połowa sierpnia

pozdr

mirass

Opublikowano

Mirass mam pytanko żeby nie wprowadzać zamętu czy to pewne w tym sierpniu bo Ty i Gulu mówicie co inego ustalcie może jeden frąt.Bo w takim układzie trudno wyczuć co tu sobie zaplanować. Ja tego co napisałem wyżej nie wyssałem z palca ,mało tego to co napisałem to napisałem na prośbę Twojego wspólnika bo powiedział że nie ma czasu zaglądać na forum i dobrze było by o tym poinformować zainteresowanych,(rozmowa tel. 23.06 godz11.23)

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.