Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@HOLMATROJak to jest, że włącznik auto a CLH nie ma? Takie wersje też wychodziły? 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, monthrey12 napisał:

@HOLMATROJak to jest, że włącznik auto a CLH nie ma? Takie wersje też wychodziły? 

Zderzak DTM nie ma halogenów, dlatego tej funkcji nie włączysz. Chyba tylko w DTM na pełnym Xenonie jest taki przełącznik :wink:

Opublikowano
5 minut temu, HOLMATRO napisał:

Chyba tylko w DTM na pełnym Xenonie jest taki przełącznik

W B7 jest tylko halogen lub biksenon. Nie ma tak jak w B6 tylko ksenonu. 

Edytowane przez george

Opublikowano
14 minut temu, HOLMATRO napisał:

Zderzak DTM nie ma halogenów, dlatego tej funkcji nie włączysz. Chyba tylko w DTM na pełnym Xenonie jest taki przełącznik :wink:

ah no faktycznie... zapomnialem :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, george napisał:

W B7 jest tylko halogen lub biksenon. Nie ma tak jak w B6 tylko ksenonu. 

Mówiąc o „pełnym” xenonie miałem na myśli Bixa :wink:

 

13 godzin temu, marky2552 napisał:

Kurła co za bydle pod maską ? autko na żywo widziane robi robotę pod maską ręki nie włoży nigdzie  szkoda grzesiu że nie mogliśmy go wtedy odpalić i posłuchać jak chodzi dla ciebie to pewnie nic a dla kogoś kto jeździ klekotem ? to zawsze inne doznania dźwiękowe ?swoją drogą widziałem dziś to czwrwone audi chyba żona jechała mega autko również ?

S4 będzie na dniach gotowa, przyjedziesz po swoją furę którą Ci kupiłem w USA jak dopłynie to zrobimy objazd po włościach :drinks:

Opublikowano
  • Autor

Części z ASO przyszły, więc składamy, w piątek jazda do zakopca na weekend, chciałbym w końcu eskę przegonić B)

WhatsApp Image 2021-10-05 at 16.59.20.jpeg

Opublikowano
W dniu 5.10.2021 o 17:35, HOLMATRO napisał:

Części z ASO przyszły, więc składamy, w piątek jazda do zakopca na weekend, chciałbym w końcu eskę przegonić B)

WhatsApp Image 2021-10-05 at 16.59.20.jpeg

Ja już za sobą to wszystko mama haha. Ale najgorsze, że chyba lekko poci się spod uszczelniaczy wału z przodu :/ 

received_2575464259420583.jpeg

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, yogi_1997 napisał:

Ja już za sobą to wszystko mama haha. Ale najgorsze, że chyba lekko poci się spod uszczelniaczy wału z przodu :/ 

952BEACD-7FC6-4A4C-99CF-05F7035BFF86.jpeg
 

1C5CF363-6A13-435B-9B88-BEAF136BD87F.jpeg

90FF696E-EB96-4432-AAE4-F493695A1F8E.jpeg

F011DB69-EEB4-4D07-B1AD-84FC6B87F89E.jpeg

F27BD3AF-367C-4974-9298-955068684372.jpeg

BF842DF1-CC76-4375-96B9-D0CDB7D324A3.jpeg

 

Do 23, ale udało się złożyć i wyjechać na Zakopane ze szwagrem @dayd_4 :drunk:

Opublikowano
Godzinę temu, HOLMATRO napisał:

 

BF842DF1-CC76-4375-96B9-D0CDB7D324A3.jpeg

A w mordę, dopiero na tym zdjęciu widać jakie to grube auto:shock3:. Te kształty, ta d*pa. A całości dopełnia mega rolka... Ta ramka tablicy tylko mi nie pasi, ale reszta sztos. I gang V8, musisz mieć już obolałe policzki co?:decayed: Zazdro chłopie :D.

Edytowane przez monthrey12

Opublikowano
3 godziny temu, HOLMATRO napisał:

952BEACD-7FC6-4A4C-99CF-05F7035BFF86.jpeg
 

1C5CF363-6A13-435B-9B88-BEAF136BD87F.jpeg

90FF696E-EB96-4432-AAE4-F493695A1F8E.jpeg

F011DB69-EEB4-4D07-B1AD-84FC6B87F89E.jpeg

F27BD3AF-367C-4974-9298-955068684372.jpeg

BF842DF1-CC76-4375-96B9-D0CDB7D324A3.jpeg

 

Do 23, ale udało się złożyć i wyjechać na Zakopane ze szwagrem @dayd_4 :drunk:

Do kalendarza!

Opublikowano
3 godziny temu, monthrey12 napisał:

A w mordę, dopiero na tym zdjęciu widać jakie to grube auto:shock3:

Tez tak pomyślałem od razu, niby zwykły pstryk a dopiero tutaj widać jak tłusto się prezentują auta, dla mnie ogień z d*py:kox:  obie śliczne !:ok2:

Opublikowano
5 minut temu, FroS-t napisał:

Tez tak pomyślałem od razu, niby zwykły pstryk a dopiero tutaj widać jak tłusto się prezentują auta, dla mnie ogień z d*py:kox:  obie śliczne !:ok2:

Oj zapomniałem o B6 :facepalm:. Wiadomo, że też śliczna. A jak mocowo to wygląda @HOLMATRO B6 mocno odstaje? Po górskich? :decayed:

Opublikowano

Taki jakiś na pompie? Albo na sterydach  :kox::polew:

Patrząc na te foty to stwierdzam że sline powinni chyba zmienić na „slim” :grin:

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano
26 minut temu, monthrey12 napisał:

A jak mocowo to wygląda @HOLMATRO B6 mocno odstaje? Po górskich? :decayed:

70 Nm pewnie robi różnicę. 

Opublikowano

Trochę słabe jakościowo ale może się spodoba

BF842DF1-CC76-4375-96B9-D0CDB7D324A3.thumb.jpeg.5c24f60b5f37dec0c3818a41104ac084.JPG

Opublikowano
38 minut temu, FroS-t napisał:

Trochę słabe jakościowo ale może się spodoba

BF842DF1-CC76-4375-96B9-D0CDB7D324A3.thumb.jpeg.5c24f60b5f37dec0c3818a41104ac084.JPG

Dobra kolorystyka :D

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, monthrey12 napisał:

A jak mocowo to wygląda @HOLMATRO B6 mocno odstaje? Po górskich? :decayed:

Czy odstaje? Nie ganialiśmy się za bardzo, dzieci w fotelikach, Cycoliny w telefonach to zaraz im niedobrze.. Koło Suchej Beskickiej jest fajny fragment uphilla i można było na ślimakach fajnie redukować i znowu się napędzać. Auta szły podobnie bo szwagier jechał pierwszy... :zyzol:
 

Różnica jest, wiadomo, on fajnie startował ale po chwili widziałem, że puchnie, a u mnie połowa obrotomierza i silnik dopiero się przeciągał do jazdy :decayed: S4 jest dużo cięższe, wolniej wstaje, chyba, że pilnujesz biegów żeby poniżej 4 k obrotów nie spadać. 1.8T po koksowaniu też fajnie się zbiera, ale jednak pojemności nie oszukasz, szczególnie na autostradzie, gdzie u mnie wskazówka obrotomierza nawet powyżej 200 idzie proporcjonalnie do prędkościomierza - ile wdusisz pedału, tyle idzie. Dobiłem teraz do niecałych 230 km/h, ale bałem się wiecej przez dzieci na pokładzie, tak czy siak auto chciało z uśmiechem więcej. Szwagier też w lusterku widziałem walczył dzielnie, chociaż tak jak mówiłem, pojemności nie oszukasz. 

Opublikowano
8 godzin temu, HOLMATRO napisał:

 Nie ganialiśmy się za bardzo, dzieci w fotelikach, Cycoliny w telefonach to zaraz im niedobrze.. 

:polew:  Myślałem ż tylko moja Cycolina ma tak że zaraz jej nie dobrze :decayed:

Co to za miejscówka w Zako??

Opublikowano
1 godzinę temu, karol1981 napisał:

:polew:  Myślałem ż tylko moja Cycolina ma tak że zaraz jej nie dobrze :decayed:

Co to za miejscówka w Zako??

Moja tylko nienawidzi autostrad.. Zaraz ja kur... bierze, zresztą mnie też, ile można na ten asfalt się lampić :wallbash:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.10.2021 o 07:16, karol1981 napisał:

:polew:  Myślałem ż tylko moja Cycolina ma tak że zaraz jej nie dobrze :decayed:

Co to za miejscówka w Zako??

Zjazd z Gubałówki, w stronę Kościeliska.

 

W dniu 12.10.2021 o 08:58, monthrey12 napisał:

Moja tylko nienawidzi autostrad.. Zaraz ja kur... bierze, zresztą mnie też, ile można na ten asfalt się lampić :wallbash:

Dlatego ja ze szwagrem jak zaczyna się robić monotonnie to 2 z przodu na prędkościomierzu i można się trochę podniecić. Szczególnie w okolicach Kato, tam 3 pasy, można smigać 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.