Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jedna nakładka jest bardziej wysunięta druga mniej.:cygaro:

Ale w środku widać jakby jedna rura przy jednej nakładce nie dochodziła do końca nakładki. ( możliwe, że muszę mocniej wcisnąć)

Są zamontowane w takiej pozycji jak na zdjęciu...Czyli OK?:eusathink:

20210115_191204-1.jpg

I jeszcze pytanko:

Jak można odrobinę podgłośnić panienkę w nawigacji?:co:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
45 minut temu, NelsonPL napisał:

Jak można odrobinę podgłośnić panienkę w nawigacji?:co:

Najprościej w momencie kiedy wypowiada jakiś komunikat pokrętłem głośności od radia

Opublikowano
  • Autor

Komplet nakładek  na pedały w ASO zamówiony.:cygaro:

Nakładki: Pedał hamulca, sprzęgła i gazu    -    307 zł

Nakładka (stopka) 600 zł

 

Następny cel::cygaro:

 

Bez tytułu (3).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Prawie 1k za nakładki?

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, kamil1124 napisał:

Prawie 1k za nakładki?

Tak.:cygaro:

Nie mam ich zdjęcia ale widziałem w ASO. (są ciemniejsze niż te chińskie) Od RS-a.Wyglądają fajnie. :cygaro:

Czego się nie robi dla ślicznotki. :a4fan:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Według obiegowej opinii to najgorszy silnik w tym modelu A4. 

Jak to u Ciebie wygląda, dużo żłopie oleju?

 

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, krzysiek_f napisał:

Według obiegowej opinii to najgorszy silnik w tym modelu A4. 

Jak to u Ciebie wygląda, dużo żłopie oleju?

 

Ja znam inne opinie.

Autko nie pije dużo oleju. :)

Zrobiłem już nim kilkanaście tys km i spisuje się wyśmienicie.

Wielki plus - mało pali na trasie. ( w mieście wiadomo -zawsze troszku więcej):cygaro:

Ogólnie jestem bardzo zadowolony.:dance2:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Opinie są różne, ale większość tych złych. 

Ile to pali w mieście a ile w trasie?

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, krzysiek_f napisał:

Opinie są różne, ale większość tych złych. 

Ile to pali w mieście a ile w trasie?

Na trasie mi pali 7 z małym kawałkiem. ( sprawdzane na autostradzie):cygaro:

W mieście nie sprawdzałem, ale z tego co widzę po tankowaniu to nie dużo więcej.

Jeśli chodzi o moc to 160 koników robi swoje.:good:

Wcześniej miałem Audi A4 1.8 B5 (Sedan) 125 koni i różnica jest ogromna.:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Miałeś dać foty założonych na wydech końcòwek:jerk:

Opublikowano
  • Autor

Jak będę miał chwile czasu, to wrzucę. (w sobote)

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
4 godziny temu, NelsonPL napisał:

Komplet nakładek  na pedały w ASO zamówiony.:cygaro:

Nakładki: Pedał hamulca, sprzęgła i gazu    -    307 zł

Nakładka (stopka) 600 zł

No gość ewidentnie albo ma kopalnie złota, albo udziały w jakimś dochodowym biznesie.. :hi:

Wrzuć foty jak już założysz bo jestem ciekaw czym się różnią od Chińczyków za 90zł.

Opublikowano
6 minut temu, Barti_ napisał:

No gość ewidentnie albo ma kopalnie złota, albo udziały w jakimś dochodowym biznesie.. :hi:

Wrzuć foty jak już założysz bo jestem ciekaw czym się różnią od Chińczyków za 90zł.

Jakbym mial dac 900zl za nakladki to by mi szkoda bylo w butach jezdzic. Wole te z ali i nawet wymieniac co rok?

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, kristof91 napisał:

Jakbym mial dac 900zl za nakladki to by mi szkoda bylo w butach jezdzic. Wole te z ali i nawet wymieniac co rok?

Ja tam wole zawsze dać więcej i mieć coś oryginalnego i porządnego.

Każdy ma wybór.:)

Ps. Nie mam kopalni złota, tylko diamentów.:cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
9 godzin temu, NelsonPL napisał:

Komplet nakładek  na pedały w ASO zamówiony.:cygaro:

Nakładki: Pedał hamulca, sprzęgła i gazu    -    307 zł

Nakładka (stopka) 600 zł

900zł za nakładki w ASO?:glupek2:

Zmień serwis bo kantuje Ciebie na cenach. Ja również kupowałem dla siebie komplet nakładek w serwisie Audi w Motorpolu we Wrocławiu. Cena wyjściowa zestawu na dzień dzisiejszy wynosi 583zł, wspominasz o zniżce i na akcesoria dają bez problemu 10-15% zniżki. To Ci wychodzi coś koło 500zł (ja kupuję na zniżkach pracowniczych więc ceny wychodzą mi o wiele taniej).

hm...może Ci liczą tak dużo bo kupujesz osobno pedały i osobno podstopnice. Spytaj ich o cały komplet: 8K1064205

Tu masz screena ile wychodzi we Wrocku w Audi ten komplet na dzień dzisiejszy totalnie bez zniżek.

Screenshot-1.jpg

W ASO ZAWSZE proś o zniżki, dają bez problemu. Olej ich i poszukaj inny serwis w okolicy co się trzyma cen katalogowych. Idź do Skody, podaj numerki a będziesz miał jeszcze taniej :cheesy: Ja zanim uzyskałem dostęp do zniżek pracowniczych w Audi to kupowałem w Skodzie czy VW podając numerki.

Opublikowano
  • Autor

Na amazon właśnie znalazłem nowy  ten komplet co podałeś numerki--koszt 860zł

Mi mogą nie przysługiwać zniżki.. Jesteś pracownikiem pewnie serwisu Audi (zniżki pracownicze)

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
8 minut temu, NelsonPL napisał:

Na amazon właśnie znalazłem nowy  ten komplet co podałeś numerki--koszt 860zł

Mi mogą nie przysługiwać zniżki.. Jesteś pracownikiem pewnie serwisu Audi (zniżki pracownicze)

Ja tez kupuje w aso skody i daja znizki normalnie. Klientowi z ulicy.

Opublikowano

W każdym powinni dać jakiś rabat dla ludzi z ulicy, jednak nie muszą ... . Po znajomości wiadomo rabaty inne i jest to dość znaczna różnica.

Opublikowano

Im wyższa cena za akcesoria i dodatki - tym większy rabat. Na części rabatu nigdy nie dostałem, ale na akcesoria zawsze.

Opublikowano
9 minut temu, R4xx napisał:

Im wyższa cena za akcesoria i dodatki - tym większy rabat. Na części rabatu nigdy nie dostałem, ale na akcesoria zawsze.

Ja zawsze coś tam dostaję, nawet mam 15% rabatu na wszystko, czasem dają więcej jak mogą i jestem klientem z ulicy. Rabat przypisany na imię i nazwisko. Przed chwilą zamawiałem 4H0919311 - normalna cena 35zł, kupiłem za 30 :)

Chociaż czasem zamawiam w getem.pl bo mają niektóre rzeczy taniej niż po moich zniżkach.

Edytowane przez pelonek1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.