Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
31 minut temu, Barti_ napisał:

 

@Muskel1

Już Ci to mówiłem kiedyś, ale powinni Ci postawić pomnik za cierpliwość do takich ludzi. 

Tak, pamiętam:decayed: 

Oj nie wiem o co niektórym tu biega, wszyscy jesteśmy tu by dzielić się pasją i doświadczeniami, pomagać sobie lub krytykować bo każdy ma swój własny gust czy zdanie. Nie ma w tym nic złego, dopuki wzajemnie się będziemy szanować i wyrażać krytykę nie ubliżając nikomu. 

Opublikowano

Dokładnie tak , forum jest po to żeby sobie pomagać , a nie szydzić i śmiać się z innych ...

Opublikowano

 @NelsonPL to człowiek, którego pasjonują kosztowne zakupy w ASO i popijanie tam kawki. Nie lubi zamienników i wyrobów o "chińskiej" jakości o czym otwarcie pisze nie obrażając przy tym nikogo. Może drażnić niektórych sposobem swoich wypowiedzi, ale.. nie rozumiem dlaczego chłop jest za to gnębiony :mysli: Niech dba o swój samochód jak potrafi najlepiej i szacun mu za to jak każdemu z Was. Dla mnie zaplusował udaną lub mniej udaną próbą samodzielnego montażu końcówek wydechu. 

 

Edytowane przez R4xx

Opublikowano
Teraz, R4xx napisał:

 @NelsonPL to człowiek, którego pasjonują kosztowne zakupy w ASO i popijanie tam kawki. Nie lubi zamienników i wyrobów o "chińskiej" jakości o czym otwarcie pisze nie obrażając przy tym nikogo. Może drażnić niektórych sposobem swoich wypowiedzi, ale.. nie rozumiem dlaczego chłop jest za to gnębiony :mysli: Niech dba o swój samochód jak potrafi najlepiej i szacun mu za to jak każdemu z Was. Dla mnie zaplusował samodzielnym montażem końcówek wydechu. 

 

Niby każdy się śmieje z kolegi , a drugiej strony wątek o jego aucie ma już 8 stron :shock3:

Opublikowano
Teraz, Michu1996 napisał:

Niby każdy się śmieje z kolegi , a drugiej strony wątek o jego aucie ma już 8 stron :shock3:

Może jest w tym jakiś sposób :lol1: Jutro też pojadę sobie kupić nakładki na pedały w ASO :evil2:

Opublikowano
  • Autor

Nakładkę wystarczyło odrobinkę obrócić i ładnie doszła...:dance2:

Na chamskie zaczepki nie odpisuje. (szkoda mi na to czasu) :cygaro:

Jeśli ktoś szydzi  i obraża to sam pokazuje ile ma kultury w sobie.:hi:

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
5 minut temu, NelsonPL napisał:

Nakładkę wystarczyło odrobinkę obrócić i ładnie doszła...

Dawaj zdjęcia jak to teraz za dnia wygląda.

Opublikowano
  • Autor

Będą fotki jak zamontuje nakładki na pedały i projektory do drzwi.:cygaro:

Opublikowano

Przy montażu nakładek podgrzej je trochę opalarką albo suszarką, zrobią się mięciutkie i będzie łatwiej wcisnąć na pedały:wink: Tylko nie smaruj ich przypadkiem czymś, one właśnie ciasno muszą wchodzić żeby się nie ześlizgnęły. 

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem - dzięki. :thumbup1:

Projektorki to już prosta sprawa. (minutka roboty)  :cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
25 minut temu, NelsonPL napisał:

Rozumiem - dzięki. :thumbup1:

Projektorki to już prosta sprawa. (minutka roboty)  :cygaro:

:thumbup1: To czekamy na fotki:wink:

Opublikowano
14 godzin temu, NelsonPL napisał:

Rozumiem - dzięki. :thumbup1:

Projektorki to już prosta sprawa. (minutka roboty)  :cygaro:

O nie zamówili ich pod b9? Wtedy przejściówka lub zmiana wtyczek. 

Opublikowano
13 minut temu, gagat3k napisał:

O nie zamówili ich pod b9? Wtedy przejściówka lub zmiana wtyczek. 

Słuszna uwaga, jeżeli to te które wrzucił 4G0052133G to jest tam mała kostka, potrzebny będzie adapter na tą dużą płaską. 

Coś takiego

WWW.EBAY.DE

Finden Sie Top-Angebote für LED Einstiegsbeleuchtung Tür Logo Adapter SET für viele...

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie, dopiero będę zamawiał. :cygaro:

Wiem o tym.:dance2:

Będą projektorki we wszystkich drzwiach.:cygaro:

Na podkładki z RS-sa muszę jeszcze poczekać 2 tygodnie.:kawa:

Jak je będę odbierał to planuje zamówić projektory.:krol:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
  • Autor

Cele po montażu projektorów do drzwi:

1. Przedni spoiler.

2.Tylny dyfuzor ze skrzydłem. (oczywiście do mojej z podwójną rurą z lewej)

 

 

spoiler przód (3).jpg

 

dyffusor.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Dyfuzor jest tylko gruntowany. Będziesz musiał polakierować w kolorze nadwozia. 

SHOPS.AUDI.COM

<b>Erfüllt die Ansprüche, die in punkto Sportlichkeit und Aerodynamik von Ihrem Audi...

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

W ASO chyba zamontują i pomalują? :eusathink:

Opublikowano
5 minut temu, NelsonPL napisał:

W ASO chyba zamontują i pomalują? :eusathink:

Pewnie tak. Ja tam cieszę się, że swojego nie dałem w ręce lakierników w ASO. Sąsiadowi likwidowali szkodę - śmiech przez łzy. 

Opublikowano

Większość ASO sami nie lakierują. Mają zakłady partnerskie. 

Opublikowano
  • Autor

Tak czy tak nie będzie z tym problemu. :)

Takie dodatki z przodu i z tyłu fajnie wyglądają.:cygaro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.