Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność


NelsonPL

Rekomendowane odpowiedzi

Te końcówki chyba są źle założone? Jedna jest dłuższa częścią od góry a druga od prawej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rafalpe napisał:

nawet się nie odzywaj bo za moment pan adwokat przywoła Cię do porządku

wersji ULTRA nie można krytykować :kox:

Oj kolego, daj sobie spokój. Naprawdę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kamil1124 napisał:

Te końcówki chyba są źle założone? Jedna jest dłuższa częścią od góry a druga od prawej strony?

Myślę, że nie doszły do końca do krawędzi i być może należy je jeszcze lekko obrócić. Niestety słabo widać na tej fotce. Musi wstawić lepszej jakości i może z innej perspektywy (lekko z boku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rafalpe napisał:

a dopiero każdy mu wciskał, że montażu końcówek po prostu nie można wykonać źle :banan:

a tu niespodzianka hahaha

Poprawi i będzie dobrze, ważne że coś spróbował zrobić sam, ja to szanuję i to bardzo mocno.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, NelsonPL napisał:

Końcówki wydechu. :cygaro:

20210123_160324 (5).jpg

nie no tera to porządny fest komin je :cygaro:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Aso zrobiło źle, a przecież to zaufany i wiarygodny serwis. A nie wiedzą że końcówki są pod odpowiednim kątem montowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, karolek_ust napisał:

I Aso zrobiło źle, a przecież to zaufany i wiarygodny serwis. A nie wiedzą że końcówki są pod odpowiednim kątem montowane. 

Karol, przecież pisał kilka postów wcześniej, że montował sam..;) jak to się mówi: "pierwsze koty za płoty".

@Muskel1

Już Ci to mówiłem kiedyś, ale powinni Ci postawić pomnik za cierpliwość do takich ludzi. Można się śmiać z gościa (sam to robiłem), że kupuje oryginalne, że uważa, że chińskie to badziew, ale gość zrobił coś w końcu sam i w dalszym ciągu znajdzie się jakiś jeden "udany" z drugim, którzy będą z niego szydzić.

@rafalpe jak masz takie ciśnienie to radzę wrócić na forum A6 albo Passata może tam zejdzie ;)

Edytowane przez Barti_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Barti_ napisał:

 

@Muskel1

Już Ci to mówiłem kiedyś, ale powinni Ci postawić pomnik za cierpliwość do takich ludzi. 

Tak, pamiętam:decayed: 

Oj nie wiem o co niektórym tu biega, wszyscy jesteśmy tu by dzielić się pasją i doświadczeniami, pomagać sobie lub krytykować bo każdy ma swój własny gust czy zdanie. Nie ma w tym nic złego, dopuki wzajemnie się będziemy szanować i wyrażać krytykę nie ubliżając nikomu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak , forum jest po to żeby sobie pomagać , a nie szydzić i śmiać się z innych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @NelsonPL to człowiek, którego pasjonują kosztowne zakupy w ASO i popijanie tam kawki. Nie lubi zamienników i wyrobów o "chińskiej" jakości o czym otwarcie pisze nie obrażając przy tym nikogo. Może drażnić niektórych sposobem swoich wypowiedzi, ale.. nie rozumiem dlaczego chłop jest za to gnębiony :mysli: Niech dba o swój samochód jak potrafi najlepiej i szacun mu za to jak każdemu z Was. Dla mnie zaplusował udaną lub mniej udaną próbą samodzielnego montażu końcówek wydechu. 

 

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, R4xx napisał:

 @NelsonPL to człowiek, którego pasjonują kosztowne zakupy w ASO i popijanie tam kawki. Nie lubi zamienników i wyrobów o "chińskiej" jakości o czym otwarcie pisze nie obrażając przy tym nikogo. Może drażnić niektórych sposobem swoich wypowiedzi, ale.. nie rozumiem dlaczego chłop jest za to gnębiony :mysli: Niech dba o swój samochód jak potrafi najlepiej i szacun mu za to jak każdemu z Was. Dla mnie zaplusował samodzielnym montażem końcówek wydechu. 

 

Niby każdy się śmieje z kolegi , a drugiej strony wątek o jego aucie ma już 8 stron :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Michu1996 napisał:

Niby każdy się śmieje z kolegi , a drugiej strony wątek o jego aucie ma już 8 stron :shock3:

Może jest w tym jakiś sposób :lol1: Jutro też pojadę sobie kupić nakładki na pedały w ASO :evil2:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładkę wystarczyło odrobinkę obrócić i ładnie doszła...:dance2:

Na chamskie zaczepki nie odpisuje. (szkoda mi na to czasu) :cygaro:

Jeśli ktoś szydzi  i obraża to sam pokazuje ile ma kultury w sobie.:hi:

 

Edytowane przez NelsonPL
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NelsonPL napisał:

Nakładkę wystarczyło odrobinkę obrócić i ładnie doszła...

Dawaj zdjęcia jak to teraz za dnia wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy montażu nakładek podgrzej je trochę opalarką albo suszarką, zrobią się mięciutkie i będzie łatwiej wcisnąć na pedały:wink: Tylko nie smaruj ich przypadkiem czymś, one właśnie ciasno muszą wchodzić żeby się nie ześlizgnęły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem - dzięki. :thumbup1:

Projektorki to już prosta sprawa. (minutka roboty)  :cygaro:

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, NelsonPL napisał:

Rozumiem - dzięki. :thumbup1:

Projektorki to już prosta sprawa. (minutka roboty)  :cygaro:

:thumbup1: To czekamy na fotki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...