Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Weryfikacja mojego samochodu


SzkopiX

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Mam wiele wątpliwości i niejasności co do mojej furki a mianowicie.

Mam audiczke 2008, 2.0 170km ON, podobno jest to wersja ABT, na silniku nalepka, pokrywa silnika ABT power, na grillu napis, ABT wbite w dowód. Ale zastanawia mnie jedno, moje audi wygląda dokładnie tak samo jak wersja podstawowa, nie biorąc pod uwagę alufelg 19" oryginalnych. I teraz do meritum, gdy wpisuje audi A4 B8 ABT, te samochody wyglądają faktycznie na ABT, zderzaki, lotka, wloty powietrza. To jak to z tą moją audi, to jest ABT czy nie jest ? A może nie pełny pakiet ? O co kaman. Bo s line to to najpewniej nie jest, żadnych znaczków sline, jedynie chyba wyposażenie takie jak ma sline, podgrzewanie i reg. Elektrycznie fotele, dwustrefowa klima, 6 biegów et cetera.

To jakiś składak, s line, abt czy jakis je pełny pakiet, wyjaśni mi ktoś?

 

IMG_20200815_143858.jpg

IMG_20200815_143909.jpg

IMG_20200815_143930.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już łapie, to zwykła a4 lecz po chipie ABT, nie jest to jednak seryjny full pakiet ABT ?. Na hamownie się wybiorę, ale chyba standardowo 170>190km. Tak czy siak wątpliwości rozwiane, dzięki ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzkopiX napisał:

Dobra już łapie, to zwykła a4 lecz po chipie ABT, nie jest to jednak seryjny full pakiet ABT ?. Na hamownie się wybiorę, ale chyba standardowo 170>190km. Tak czy siak wątpliwości rozwiane, dzięki ?.

Powinieneś mieć gdzieś papiery na ile ją zrobili a jak nie masz to raczej w ASO po Vinie Ci powiedzą jeśli było to robione za ich przyzwoleniem. Tak czy inaczej to możesz też podjechać na hamownię, bo to co piszą czasem że jest zrobione przez ABT ma się nijak w rzeczywistości.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko znalazłem, moja audiczka to 140 konna, podniesiona przez abt do 170, goli aż miło :D

Natomiast inne pytanie, czy te audi a4 b8 z tych roczników miały w standardzie ledowe światła tylnie ? bo widzę że są różne w tych audiczkach, ja mam ledy, standard to czy nie standard 

Edytowane przez SzkopiX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W standardzie były z przodu halogeny z tyłu żarówki. Ty masz bixenon dlatego masz led z tyłu. To było opcjonalne za dopłatą.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował za wiedzę ! :)

A jeśli już zacząłem temat, to pada następujące pytanie, da się taką audi przerobić na S-line ? Co dokładnie wchodzi w pakiet S line A4 B8 ? Ja mam już obniżone i sportowe zawieszenie, regulacje foteli na lędźwiach przy obu fotelach. Nie mam np. kierownicy oraz licznika z emblematem, emblematu na boku samochodu, na grillu, liczniku, oraz brak listw s-line na progach, co dokładnie jeszcze wchodziło w pakiet S-line w tej audi żebym mógł porównać ? Inne zderzaki ? Ile by kosztowała taka wymiana na części/akcesoria sline , i czy da sie wszystko zrobić samemu ?

Edytowane przez SzkopiX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2020 o 17:16, SzkopiX napisał:

Podziękował za wiedzę ! :)

A jeśli już zacząłem temat, to pada następujące pytanie, da się taką audi przerobić na S-line ? Co dokładnie wchodzi w pakiet S line A4 B8 ? Ja mam już obniżone i sportowe zawieszenie, regulacje foteli na lędźwiach przy obu fotelach. Nie mam np. kierownicy oraz licznika z emblematem, emblematu na boku samochodu, na grillu, liczniku, oraz brak listw s-line na progach, co dokładnie jeszcze wchodziło w pakiet S-line w tej audi żebym mógł porównać ? Inne zderzaki ? Ile by kosztowała taka wymiana na części/akcesoria sline , i czy da sie wszystko zrobić samemu ?

Zewnętrzny S-line to m.in.:

- zderzaki przód/tył

- listwy boczne

- w przypadku Avanta dodatkowo lotka na klapie

- emblematy na błotnikach

Wewnętrzny S-line to m.in.:

- sportowa kierownica

- czarna podsufitka

- fotele sportowe

- listwy progowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...