Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.0 TDI 177km mogą być z adBlue?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam pytanie odnośnie silnika 2.0TDI Dziś w ogłoszeniu widziałem co prawda Audi Q5 produkcja 05.2013 z silnikiem 2.0TDI 177km i ku zdziwieniu jest w nim informacja że silnik z adBlue

Trochę jestem zdziwiony bo myślałem że AB wchodziło w nowszych modelach od 2015 w zwyż z silnikami o nazwie Ultra

Czy mógłby ktoś wyjaśnić jak to dokładnie jest? 

Pozdrawiam Radek.

 

Opublikowano

były takie egzemplarze, sąsiad ma

daj VIN to Ci rozkoduje

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Q5 2014 mają na 100% :)

Opublikowano

Były tyle że pomimo tego, że miały już SCR-Kat i AdBlue miały "tylko" norme spalin EU5

Opublikowano
2 godziny temu, Muskel1 napisał:

Były tyle że pomimo tego, że miały już SCR-Kat i AdBlue miały "tylko" norme spalin EU5

dopiero te z AB spełniają normę EU5 :)

Opublikowano

Masz na myśli EU6 chyba:wink:

Ja mam EU5 i nie mam ani SCR ani  AB . 

Są także jednostki tak jak właśnie ten powyżej, które pomimo AB i SCR maja tylko EU5

Opublikowano

miałem na myśli że EU5 po "aferze" nie spełniało norm i dopiero pod dodaniu SCR AB zbliża się do tych norm.

Edytowane przez RALF76

Opublikowano
16 minut temu, Muskel1 napisał:

Ja mam EU5 i nie mam ani SCR ani  AB . 

Chyba to występuje łącznie? SCR i AB?

Opublikowano
6 minut temu, RALF76 napisał:

Chyba to występuje łącznie? SCR i AB?

Tak oczywiście. AB bez SCR nie działa.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
10 minut temu, RALF76 napisał:

miałem na myśli że EU5 po "aferze" nie spełniało norm i dopiero pod dodaniu SCR AB zbliża się do tych norm.

Jaka jednostka?

Opublikowano

Wszystkie EA 189

Opublikowano

Ja nie musiałem nic dodawać. W Golfie 6 CBAB musiałem tylko softa wgrać obowiązkowo bo grozili wymeldowaniem. W CDUC na razie dostałem tylko zaproszenie na dobrowolną akcje zmiany softu. To samo w Golfie 7 DYCA. Ten ostatni mam EU6

Opublikowano
Teraz, Muskel1 napisał:

Ten ostatni mam EU6

tam jest podwójny SCR AB czyli dwa wtryski?

Opublikowano

Właśnie on nie ma SCR i tylko EU6. Też mnie to dziwiło. Dopiero późniejsze mają SCR i EU6d Temp.

Opublikowano
2 godziny temu, Muskel1 napisał:

To samo w Golfie 7 DYCA.

co to za silnik? może dcya?

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Trochę mi się rozjaśniło ?  Nie byłem świadomy że już w 2013 roku wychodził adBlue, coś mi świtało że od 2015 w całym VAG-u a tu proszę niespodzianka...

"Dev" co do VIN-a to nie będę kupować tego auta ale dzięki za chęci pomocy, może odezwę się kiedyś jak znajdę A6C7 bo takie auto mi się marzy ?

Q5 przeglądałem tylko z ciekawości jak się mają cenowo itd

Pozdrawiam forumowiczów Radek. 

Opublikowano
Godzinę temu, RALF76 napisał:

co to za silnik? może dcya?

Tak DCYA koordynacja paluchów zawiodła:decayed:

Opublikowano

Hej ja mam motor CSUA z końca 2014 roku i mam adblue i wbite w dowód euro6 b

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.