Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus


Marfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Marfiol napisał:

Ja sie wlasnie zastanawiałem czy te moje biedrony to nie są jakieś z a3 bo nie wiem czy to na fotkach widać,ale sa dosc mocno do srodka nadkola wsadzone.

Moze na tych dystansach co mam do letnichj bedzie lepiej

Daliście mi klina do głowy Pany,szukam zacisków :D 

 Ori z a4 mają chyba et42 więc łatwo sprawdzić a poza tym autko obniżone więc koła i tak chowaja się do środka u mnie np koła 7j i et38 na gwincie jakieś 5cm niżej od  serii a sa schowane jak na foto (drugie zdjęcie na dystansie 17mmm) Zresztą jak masz dystanse to po problemie. Kompletuj od razu 288 na tyl i będzie miód malina ?

IMG_20210430_182749.jpg

IMG_20210510_193143.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Marfiol napisał:

Ja sie wlasnie zastanawiałem czy te moje biedrony to nie są jakieś z a3 bo nie wiem czy to na fotkach widać,ale sa dosc mocno do srodka nadkola wsadzone.

Wąskie felgi i z wysokim ET są schowane. Mam 7Jx16 z ET 38 oraz ET 42 i jest wewnątrz nadal. Co do zacisków... jeżeli masz ET 42 to wejdą, zawsze możesz sfrezować zacisk lub kupić od cabrio B7, ale o ten ciężko. Jeden z kompletów kupiłem w ubiegłym roku, były 2 wystawione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2021 o 14:28, Mr.Joker napisał:

 Ori z a4 mają chyba et42 więc łatwo sprawdzić a poza tym autko obniżone więc koła i tak chowaja się do środka u mnie np koła 7j i et38 na gwincie jakieś 5cm niżej od  serii a sa schowane jak na foto (drugie zdjęcie na dystansie 17mmm) Zresztą jak masz dystanse to po problemie. Kompletuj od razu 288 na tyl i będzie miód malina ?

IMG_20210430_182749.jpg

IMG_20210510_193143.jpg

Musze to na dniach sprawdzić jakie mam te ET,bo sa dosc mocno do srodka bardziej niz u Ciebie:D 

Heble dość ważna sprawa jak sie lubi czasem przycisnąć ;)

Chociaz wam powiem szczerze i tak jestem pozytywnie zaskoczony,w A3 miałem ori 280mm a tu 288mm a auto ciezsze wiec wsumie zadna roznica..

Ale w A3 duzo razy mi hebla brakło,albo sie z nich zakopciło xD A tutaj jeszcze krytycznych sytuacji nie miałem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawnooo nic nie było :tongue4:

-Wymieniłem egra bo pewnego dnia odpalam auto i ruszam,gaz w podłogę a obroty stoją w miejscu i telepie całym autem - klapa gasząca się rozsypała.

 

-Znaczek wymieniłem na drzwiach

IMG_20210527_204954.jpgIMG_20210527_210259.jpg

A tak to wsumie nic się nie działo ciekawego.. Na dniach do ogarnięcia przegub wewnętrzny,dla przygody kupione 2 z SKF,jeden przewód od klimy muszę wymienić bo się kiedyś przekrzywił jak przytarłem (może jakaś dobra duszyczka sprawdzi mi nr części ?) i czujnik cisnienia też czeka z Helli bo czasem się nie włączy klima i błąd z tego czujnika mam,odmę też muszę sprawdzić - jak to w nastoletnim aucie :P Jeszcze ciekawa sprawa apropo spalania,na 16 fis pokazywał dobrze a teraz na 18 mi zawyża o jakieś 1-1.2L,pozytywne zaskoczenie że na takim obuwiu wg tankowania ostatnio mi wychodziło 6.2-6.3/100km 

Zaniedlugo bede miał kilka dni czasu,to wleci jakis amatorski "detailing" i woskowanko :D

Swoja droga,co mi sie uwidzi jakieś fotki zrobić to jest brudas straszny wtedy..

IMG_20210607_202050.jpgIMG_20210607_202035.jpg20210509_200550.jpg20210509_201416.jpgIMG_20210618_203446.jpg

No i bym zapomniał,ze mały jubileusz wczoraj mieliśmy (nie wiem,ktory raz hahaha)

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Marfiol
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, george napisał:

Foty ślij do kalendarza. :decayed:

Spróbuję szczescia hahah 

Fajnie by było mieć swoja furke w garażu na ścianie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, george napisał:

Foty ślij do kalendarza. :decayed:

Coś temat głosowań do kalendarza stoi ostatnio :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2021 o 08:51, R4xx napisał:

Coś temat głosowań do kalendarza stoi ostatnio :decayed:

Dokładnie ;), cisza w temacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

301.184km na blacie wymienione oba przeguby wewnętrzne na SKF.

Poprzedni właściciel jakiś rok temu wymieniał całe ośki na nówki GSP a wewnętrzne już wywalone,jeden spec mi mówił że te auta mają słabe przeguby a po zrobieniu mapy to już wogole padają jak muchy.

I wkurzające wibracje budy od 100-120 ustały,gałka od biegów też teraz już tylko minimalnie drga.

IMG_20210712_180121.jpg

W sobotę umyłem furke,spolerowalem maske bo pod światło jakieś dziwne mazy na niej były,no i na całość wpadł Soft99 Fusso Coat,fotek za bardzo nie mam bo standardowo wywołałem deszcz i avanturnik brudny stoi ?

IMG_20210710_135730.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem dzisiaj czujnik G65 klimatyzacji,jutro się skocze dobić czynnik.

Mam nadzieję,że ECON się już nie będzie pojawiał :D

IMG_20210713_182311.jpgIMG_20210713_185047.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Mega klawe foty . 2ga i , 3cia od dołu do kalendarza. :thumbup1:

Dzięki :D

Wsumie to posłałem,ale akurat nie te :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wkoncu się wziąłem za ściemnienie lamp + spodobały mi się dyfuzory w połysku więc zacząłem działać.

Na lampy Oracal,a na dyfuzor 3M 2080 - szczególnie folia 3M mnie zachwyciła bo układa się świetnie,a moja wprawa jest malutka :tongue4:

 

Żeby nie było tak kolorowo - audikowi od jakiegoś czasu zdarza się na zimnym mocno trząść przez chwilę po odpaleniu i wsumie jest to dość dziwne bo nie raz odpale chodzi chwile git i dopiero za chwile go wezmą te wibracje.. Na VCDS błąd 16688 - wypadanie zapłonu 4 cylinder i jest tak tylko na wolnych obrotach,jutro spróbuję podoginać piny na PD jak nie to nowe oringi.

I jeszcze zauważyłem,że jak stoi pod górkę to dluuugo kręci.

Zawsze coś ? 

 

 

 

IMG_20210817_171226.jpgIMG_20210817_171250.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę u siebie zrobić taki mod z lampami. Fajnie wyszło :kox:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba :grin:

Ściągnąłem dekiel,przy odpinaniu kostek jedna się rozsypała,wsadzilem druga ale dalej to samo jest 

Chociaż pokrywkę umyłem do porzadku,odma drozna uszczelka nowa wpadła.

Nic.. zamawiam nowe oringi ze sruby do pompek i wiązkę..

 

IMG_20210820_171506.jpg

IMG_20210819_182726.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

304.200km

Olej i wszystkie filtryIMG_20210807_133120.jpg

Lewy przegub i drążek kierowniczy + zbieżność

Wymiana gumek w zacisku prawy tył

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wymienione zostały oringi pompek + śruby,wyregulowane wtryski i wszystko jest gitara :lol:

I wpadła ori używana półoś lewa z nowym zewnetrznym,bo GSP się rozleciał po chyba 200km i jeszcze wystąpiło podskakiwanie koła przy skręcie..

IMG_20210824_142013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem nad tym Ci powiem:eusathink:

Tylko coś czuje ze plastidipem na aucie moze sie to nie udać hahah,ale sie jakiegoś wieczorku przy piwku sprawdzi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...