Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus


Marfiol

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.01.2021 o 18:19, R4xx napisał:

Ładny, muszę też pomyśleć o usunięciu chromu u siebie :kox:

Moim zdaniem nie ma sie nad czym zastanawiać :thumbup1:

Tymbardziej,ze plasti dip jest dość trwały a jak Ci sie nie spodoba to wracasz do ori wygladu,sam nawet myslalem czy by sobie znaczka na tylniej klapie nie trzasnąc w dipie do dokladki by pasował ale znowu z przodu chrom a tu czarny.. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marfiol napisał:

Moim zdaniem nie ma sie nad czym zastanawiać :thumbup1:

Tymbardziej,ze plasti dip jest dość trwały a jak Ci sie nie spodoba to wracasz do ori wygladu,sam nawet myslalem czy by sobie znaczka na tylniej klapie nie trzasnąc w dipie do dokladki by pasował ale znowu z przodu chrom a tu czarny.. :chytry:

Przodu i tyłu w tym samym momencie nie oglądasz :decayed: Mogłoby to dobrze wyglądać. Przód uważam za idealny ze znaczkiem w chromie, ale nad tyłem się zastanów, bo pomysł dobry :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2021 o 21:32, R4xx napisał:

Przodu i tyłu w tym samym momencie nie oglądasz :decayed: Mogłoby to dobrze wyglądać. Przód uważam za idealny ze znaczkiem w chromie, ale nad tyłem się zastanów, bo pomysł dobry :mysli:

Noo też tak właśnie uważam,mega poprawia wyglad auta.

Wujowi sie tez wlasnie czarne grille spodobały i na wiosne bedziemy u Niego robić,ma bexa w tym samym kolorze co ja tylko On chce znaczek tez na czarno,zobaczymy jak to bedzie wygladac  :P Przy okazji wtedy moze prysne ten tył u mnie,tymbardziej ze na tym znaczku tego chromu nie mam zbyt pięknego B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2021 o 22:20, Marfiol napisał:

@R4xx @kamil-vag

Dzięki Panowie za dobre słowo ! Staram sie zeby ten grzechotnik był w dobrym stanie,zreszta nienawidze jak w aucie jest coś "nie tak" :D

Koła juz czekaja na lato ;) Dość długo tych felg szukałem.

Niby wszedzie tego pełno,ale tu coś do prostowania,tu "nie wiem czy sa proste" I zdecydowałem wkońcu na te - jak je "klepnąłem" to za kilka godzin sie pojawiły takie same,w tej samej cenie z oponami 30km ode mnie - no ale trudno :P Oczywiście po odpakowaniu paczki rura na wulkanizacje - prościutkie

Maja troche rys ale ten sezon chyba tak przelatam,na nastepny moze je malniemy 20210108_232503.jpg

Dołożyłem ostatnio moduł DRL na długich + przełacznik z B7 i nareszcie ta fukcja AUTO na włączniku świateł ma jakiś sens :P

Troche przebojów miałem z schematami i przekaznikami,ale finalnie śmiga (moduł startuje od 13.2V) Bixy sobie troche odpoczną :wink:

Przy okazji przywróciłem do życia dokładany alarm jaki był w aucie,zastałem wypiety bezpiecznik a po jego włożeniu wyła odrazu syrena i ogólnie te wiązki były poprowadzone średnio estetycznie..

Ogarnąłem to + przy okazji nowa parciana izolacja wszedzie tam gdzie stara się już odklejała :)

drl.jpg

Nastało kilka dni zimy wkońcu :D 

Pierw troche ubolewałem,ze nie mam legendarnego quattro ale niestety kupno nastoletniego auta to nie wybór jak w salonie. Ale powiem szczerze jako nauczony w zime bez ESP a nawet ABS. To auto na dobrych zimówkach (Alpin 5) to auto idzie po śniegu czy lodzie jak przecinak :D

Ogólnie fajnie mi sie tym autkiem śmiga :wub: Planów jeszcze jest dość dużo..

20210116_134932.jpg

20210116_224703.jpg

Jaki to dokładnie zastosowałes moduł DRL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego sie wsumie nie działo z autem,tylko wiernie mi woziło moje skromne 4 litery :P

Wkońcu wpadło lato,wiem ze brudas ale to spontan był :naughty:

Fotki bez dekielków i dystansów,juz wpadły 13mm/15mm i naprawde spoko jezdzi teraz nie zaluje wyboru 18" ani opon,po montazu dystansów to juz trzyma sie jak rolnik dotacji :D

Z mniej przyjemnych spraw to wytarł sie wałek rozrzadu,i autko czeka az majster ja wezmie przy okazji inne felery poogarnia 

20210306_141149.jpg

20210306_140838.jpg

20210306_141947.jpg

20210306_141913.jpg

20210306_140901.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marfiol napisał:

Z mniej przyjemnych spraw to wytarł sie wałek rozrzadu,i autko czeka az majster ja wezmie przy okazji inne felery poogarnia 

Gniazda pompek z podkładkami, może i vacuum pompa przy okazji. Po ogarnięciu tych tematów AVF wraca do żywych. :)

Znam temat z 1. ręki, bo AVF w rodzinie boryka się z tymi przypadłościami.

Edytowane przez george
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bedzie sprawdzone przy okazji,i co trzeba zrobione ;) Podkładki na wtryskach na 100%

Rozrzad,wyciek jeszcze mam,i kilka innych dupereli do zrobienia za jednym razem chce machnąć bo nienawidze być bez auta :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś że masz 180 KM/400Nm  dłubałeś coś  czy sam program ?  Sprzęgło seria ? B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2021 o 11:38, Krzysiek15255 napisał:

Dobrze się prezentuje :D Taki OEM + bez zbędnych udziwnień.

Dzięki :D Pare zmian jeszcze wpadnie,zebym sie troszke bardziej wyrozniał haha

Ale nie zmienia to faktu,że B6 w S Line sama w sobie w miare juz wygląda :P

W dniu 17.03.2021 o 08:46, dekiel 13 napisał:

Pisałeś że masz 180 KM/400Nm  dłubałeś coś  czy sam program ?  Sprzęgło seria ? B)

Z tego co Ja sie dowiedziałem to jest wszystko seria,coś z wtryskami ponoć było robione.

Gość,który Ją sprowadzał i śmigał Nią 7 lat ma firme z chip tuningiem

Śmiga fajnie,ale po głowie mi chodzi GTB17 :wub:

Auto stoi u majstra,dwie krzywki na wałku są tak wytarte,że palec by szło o nie rozciąć :facepalm: Wtryski pojechały na sprawdzenie i czekamy na części :D

Fotki po montażu dystansów

 

 

20210313_153511.jpg

20210313_153531.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marfiol napisał:

Śmiga fajnie,ale po głowie mi chodzi GTB17 :wub:

GTB1752/GTB1756?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, george napisał:

GTB1752/GTB1756?

GTB1756 - z tego co słyszałem dobry dół ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Marfiol napisał:

 

20210313_153511.jpg

20210313_153531.jpg

Elegancko :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2021 o 09:28, Marfiol napisał:

GTB1756 - z tego co słyszałem dobry dół ma ;)

GTB1756 to już stary dziadek, zakładaj coś świeżego nie regenerowanego np GTD lub GTC tutaj dopiero są dobre doły :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, MichałA4 napisał:

GTB1756 to już stary dziadek, zakładaj coś świeżego nie regenerowanego np GTD lub GTC tutaj dopiero są dobre doły :kox:

Jakie konkretnie GTD GTC masz na myśli ?

Ja tam bym chciał poki co zeby aby 2 z przodu była z fajnym dołem :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gtd1752vrk potencjał na 220km i dół znaczne lepszy niż ori turbinka.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2021 o 23:01, MichałA4 napisał:

Gtd1752vrk potencjał na 220km i dół znaczne lepszy niż ori turbinka.

Mozesz coś wiecej o tej suszarce powiedzieć ? :D P&P ? Koszty ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest p&p, trzeba spawać do kolektora i przerabiać na podciśnienie. Plus przeróbki dolotu, wydechu, zasilania.

Oprócz BRD nie ma żadnego turbo p&p do wzdłużnego 1,9tdi :( ale w BRD lepiej się nie pchać.

Z tego co się czyta/słyszy GTD to idealne turbo do jazdy na co dzień, ale żeby wykorzystać w100% jej potencjał to trzeba by trochę wydajniejsze pompki od seryjnych.

Cen nie znam, pewnie około 2tys. +

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...