Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dekielki do oryginalnych alufelg


maciekg

Rekomendowane odpowiedzi

Mi niestety też "zgineły", tlyko 4 dekle. Ktoś sobie pożyczył zeszłej nocy i nie oddał :evil: Wprawdzie były nieco porysowane, ale zamierzałem jes odnowić. A teraz wypadł mi niespodziewany wydatek :/

Portret pamięciowy:

beztytu322uzs7.th.jpg

Takie dresy co sie w tym babrają powinni :bicz:

Teraz chce kupić jakieś dekielki na allegro, kto wie jakie wymiary dokładnie potrzebuje? Felga jest ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zapytam tak zaczepnie... jest sens kupowania na allegro ? :cool:

no wiem, że w aso są cholernie drogie.... takie bardziej filozoficzno-retoryczne pytanie 95.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czudaj, poszukaj w aukcjach ze swojego regionu, podejrzewam że znajdzie się jakaś i dekielki będą

nieco porysowane
:evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tych kolpaczkow co pokazal czudaj, jest na gieldzie od cholery tylko przyjezdaj i sobie wybieraj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yelo, szukałem ale to chyba ktoś sobie pożyczył na zamówienie. Ech... to jest Polska właśnie. :frown:

rob, jak bym miał pewność że kupionych w ASO mi nie ukradną to na pewno bym je kupił, pomimo że są droższe od tych nowych na allegro. Kupując w ASO tym bardziej "sponsoruje" karki, bo dostają nówki ori pod sam nos. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl, domyślam się co masz na myśli, napędzanie złodziejom koniunktury tak? jeśli tak to mnie też drażni ten temat i chętnie połąmałbym złodziejskie paluchy, ale... co do dekielków, alufelg, orginalnych kołpaków audi to można je przecież znakować nawet samodzielnie niskim kosztem, założyć temat na forum "rzeczy skradzione" i zgłaszać każdą skradzioną rzecz z podaniem wykonanego przez siebie oznaczenia. Wydaje mi się że każdy członek klubu A4 mając styczność ze skradzioną rzeczą powiadomi właściciela. Co sądzicie o pomyśle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napiszę tak, jeśli miałbym kupić używane zaślepki i zobaczyłbym znaczenia - to odpuściłbym.... I chyba je oznaczę, tak jak Sprinter opisał to w dziale warsztat.

i tu mozna by isc krok dalej i wspolpracowac ( o ile to cos da ) z miskami.

dlaczego mamy mieć coś za złe, to całkiem dobry pomysł - choć nie wiem jak go wdrożyć w życie :rolleyes:

A może ktoś szybko przypomnieć cenę zaślepek w ASO i porównać do cen na allegro ? (10,20 zł za sztukę ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś szybko przypomnieć cenę zaślepek w ASO i porównać do cen na allegro ? (10,20 zł za sztukę ?)

zależy jaki model ale około 70 zł za (sztukę!)

Ja myslę, że u nas nie ma na forum ludzi którzy zlecają kradzież elementów, a do forum przyłączyło się sporo osób więc projekt może się sprawdzić w praktyce, na 100% zwiększymy prawdopodobieństwo odnalezienia swoich skradzionych części, jeśli nie zrobimy niczego w tym kierunku to prawdopodobieństwo będzie o wiele mniejsze. Co nam szkodzi powołać taki temat i wklejać posty z opisami skradzionych rzeczy tj.: felgi, dekle, kołpaki, nawet jeśli na 100 skradzionych dekielków 4 zostana rozpoznane to i tak będzie to jakiś sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety też "zgineły", tlyko 4 dekle. Ktoś sobie pożyczył zeszłej nocy i nie oddał :evil: Wprawdzie były nieco porysowane, ale zamierzałem jes odnowić. A teraz wypadł mi niespodziewany wydatek :/

Portret pamięciowy:

Obrazek

Takie dresy co sie w tym babrają powinni :bicz:

Teraz chce kupić jakieś dekielki na allegro, kto wie jakie wymiary dokładnie potrzebuje? Felga jest ori.

Widze ze mamy chyba takie same dekle.. tylko ze moja sa w bardzo oplakanym stanie.. :( napisales ze zamierzales odnowic je.. jezeli masz juz jakis konkretny pomysl to bardzo chetnie bym skorzystal.. ;)

A co do tematu/dzialu "skradzione czesci" to mysle ze to Xtra pomysl.. moze zadzialac, tylko troszke watpie w chec wspolpracy ze strony niebieskich aniolow.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bol3k, odnośnie dekielków napisałem CI na priv, lepiej nie robić tu OT.

swietny pomysl. i tu mozna by isc krok dalej i wspolpracowac ( o ile to cos da ) z miskami. tylko mnie nie :bicz: za to :twisted:

Bardzo dobry pomysł! Może warto by też było współpracować z jakimiś większymi forami audi w tym temacie. Stworzyć po prostu jakąś prostą bazę takich oznakowanych, skradzionych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...