Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a5 sportback


Tomafx

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się podoba delikatne podświetlenie schowków w drzwiach.  Wcześniej widziałem na żywo tekie podświetlenie i wyglądo to dla mnie super a i też jest praktyczne wieczorem - obowiązkowe podświetlenie jak dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomafx napisał:

Mi się podoba delikatne podświetlenie schowków w drzwiach.  Wcześniej widziałem na żywo tekie podświetlenie i wyglądo to dla mnie super a i też jest praktyczne wieczorem - obowiązkowe podświetlenie jak dla mnie. 

Marcinowi nie chodzi o samo umieszczenie lampek ale o model lampek który zastosowałeś, trzeba było zastosować lampki które seryjnie w q3 odpowiadają za podświetlenie, te mogą dawać za dużo światła i efekt może być średni.! Sam mod jak najbardziej na plus :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, plan był taki, żeby żarówki były wymienne, a tam z tego co pamiętam chyba nie są. Samej ramki nie widać a co do światła, to już sprawdzałem i mam kilka ledów kupionych wcześniej do testów i zapewniam, że będzie światło takie samo jak w q3. Jest też możliwość regulacji natężenia światła. Także brałem pod uwagę ilość światła wcześniej. ?

Edytowane przez Tomafx
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend zmodyfikowałem oświetlenie "nóg" na mocniejsze

 

 

 

 

 

Edytowane przez Tomafx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi jak narazie śmiga bez zarzutów. Wymieniłem rozrząd profilaktycznie, bo nikt nie był w stanie powiedzieć ile lat można jeździć na rozrządzie. 

IMG_20210222_130123.jpg

Edytowane przez Tomafx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj prawie 20 stopni w słońcu to zrobiłem dobicie klimatyzacji i ozonowanie ?

 

IMG_20210224_122824.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a5 sprawuję się bez zarzutu. Wymieniony kompletny rozrząd z paskiem PK przy przebiegu ok.160 tyś. Zrobiło się ciepło dlatego nadszedł czas na pranie tapicerki, czyszczenie i zabespieczenie skóry, wymiana filtrów i lekkie odświeżenie lakieru. 

IMG_20210610_152023.jpg

IMG_20210610_152013.jpg

IMG_20210610_131955.jpg

IMG_20210610_181032.jpg

IMG_20210611_222411.jpg

IMG_20210611_222501.jpg

Edytowane przez Tomafx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.10.2020 o 16:32, Tomafx napisał:

Wymiana na żarówki led w halogenach. Różnica widoczna w doswietleniu. 

 

IMG_20201014_162806.jpg

Jakie wybrałeś ledy? Piękne białe światło :) Dużo roboty przy wymianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy kupiłem na alliexpres i allegro kilka rodzajów i testowałem. Najważniejsze aby miały can bus. Ogólnie sama wymiana prosta. Jest sporo filmów na YouTube. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Ledy w środku to kupiłem kilka różnych rodzajów i testowałem. Także nie wiem co tam teraz jest. Wybrałem najlepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadł mały gadżet- spojler na klapę , nawet fajnie to wygląda. ?

 

IMG_20210714_163927.jpg

IMG_20210714_164304.jpg

IMG_20210714_155737.jpg

IMG_20210714_155748.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori  tylko lakierowany pod kolor. Wyprzedzam pytanie dot. gdzie kupiłem-kupiłem od kolegi, który miał kolizję i auto poszło na szkodę całkowitą. 

Edytowane przez Tomafx
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomafx napisał:

Ori  tylko lakierowany pod kolor. Wyprzedzam pytanie dot. gdzie kupiłem-kupiłem od kolegi, który miał kolizję i auto poszło na szkodę całkowitą. 

Gratulacje ,bo to nie jest zbyt łatwy towar do upolowania w normalnej cenie, tył odrazu dostał charakteru:thumbup1:

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda :thumbup1: dzięki 

Edytowane przez Tomafx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...