Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon


SzczepSon

Rekomendowane odpowiedzi

I na taką odpowiedź liczyłem :D Dokładki S4 to w normalnej kasie pewnie nie znajdę, a szkoda, bo chętnie przeszedłbym na dwie dubeltówki.
Czas szukać dokładki sline

PS. Dużo roboty, żeby dołożyć Oryginalny system PDC? Nie chciałbym montować uniwersalnych zestawów, bo może mi w przyszłości odwali że zachce mi dorzucać przód. 
 

Edytowane przez SzczepSon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Geremi się spisał. Turbo stage3, było robione z myślą właśnie okolic 250KM

Jeszcze tylko wtryski i IC i można atakować program. 

 

Na ten tydzień wyleci SAI i spróbujemy ogarnąć zdrową pracę silnika. Moja kobieta już szykuje dla mnie szubienice za topienie kasy w auto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki koszt takiej zabawy? Jakie wtryski planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

430 lub 630 z zapasem.

Ogólnie hybryda wyszła nieco mniej niż 1500zl. Robione na mojej starej turbinie, z dobrym żeliwem i gruszką. Jeśli żeliwo będzie źle lub gruszka to koszty odpowiednio wieksze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6/B7 jest instalacja 4 bar i nawet od S3 obrobią 250 KM, ponieważ mają o 10% więcej wydajności od tego co jest w S3. Niemniej niech jakiś tuner potwierdzi lub zdementuje to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, będę chciał coś z zapasem, bo może uda się wykręcić z tej suszarki więcej. Może się uda 260 może 270, ludzie mają mega różne przyrosty z tej hybrydy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzczepSonBędę miał w niedługim czasie na sprzedaż dokładkę z s4 + końcówki 2x2, ze swojego autka :). Wstrzymaj się jeszcze z tydzień czasu i coś ogarniemy :)

 

 

Edytowane przez monthrey12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na tempo jakie sobie narzuciłem z modami, ciekawe czy nie będę musiał z dokładka poczekać dłużej niż tydzień. Napisz do mnie na pw jak będziesz wiedział ile za chcesz za tą dobroć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampka do tyłu wyrwana za 15ziko. Modzik podprowadzony od @kubicv10

teraz tylko wymyślić, co to wykombinować, żeby pasowała do przedniej :D Jakby pomalować w czarny mat, to trzeba by było przód też chyba, bo różnica odcienia będzie. Malował ktoś plastiki na czarno?

20220614_154558.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie to nie problem. Gorzej żeby piktogramy zostały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piktogramy do ogarnięcia. Mnie bardziej martwi odcień. Chyba że malować obie, ale wtedy musze znaleźć przód biały po taniości bo mojego mi szkoda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spokojnie jak pokryjesz dwoma warstwami to różnicy nie będzie ale najlepiej dwie sztuki na raz, w tedy będzie ten sam odcień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampka ogarnięta. Wyszła średnio, ale znośnie. Jeszcze przednia pójdzie do malowania a potem jakiś materiał na podsufitkę inny.

20220622_221856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update. 

Wszedł silikonowy Tip, N75 pierburga, prawie skończony intercooler.

 

Trochę poległem, brakuje mi kolanka żeby to w miarę połączyć i jakoś mocowanie map sensora.

 

Ma ktoś fotki jak połączył silikony z IC przy turbo? I wyrzeźbione gniazdo mapsensora? Mam flansze tylko muszę wspawać w rury a nie do końca wiem w którym miejscu najlepiej.

 

W pudełku czekają wtryski Bosha 440ccm i mała niespodzianka, ale trzeba ją polakierować.

20220708_140035.jpg

16573038103901895489494577090402.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma to stroić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze. Czy jest tu w okolicy ktoś ogarniający. Najlepiej z hamownią 4x4 ale z tym to w Słupsku ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...