Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

słabe hamowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam taki problem, 6000 km wymienione tarcze oz gładkie, klocki ferodo premier (320/288) b7 avant, na początku wszystko było fajnie ładnie, uważałem na początku żeby nie przegrzać tarcz,

ale ostatnio przy hamowaniu z dużych prędkości 200km/h strasznie zaczynają bić hamulce i powiedziałbym że bardziej hamuje mnie opór powietrza niż same hamulce, natomiast przy prędkościach 120 wszystko jest git... (nic nie bije i hamuje elegancko)

na tarczach i klockach nie widać sladu zużycia... w czym może być problem ?? klocki za słabe i za bardzo się nagrzewają czy jaki czort

Opublikowano

Piasty były prawidłowo oczyszczone przed montażem nowych tarcz ?

Opublikowano
  • Autor

tak wszystko było zrobione prima sort, jak już pisałem na początku nie było tego problemu

Opublikowano

Miałem to samo na tarczach zimmerman. Takie części robią...

Edytowane przez szpakuziom

Opublikowano
Godzinę temu, szpakuziom napisał:

Miałem to samo na tarczach zimmerman. Takie części robią...

Ja  mam 'dziurawe' Zimmermanny z przodu na 320 i po 8 tys , od założenia zero problemów.

Opublikowano
14 minut temu, dekiel 13 napisał:

Ja  mam 'dziurawe' Zimmermanny z przodu na 320 i po 8 tys , od założenia zero problemów.

Ja miałem gładkie 312

Opublikowano
14 godzin temu, sky2k napisał:

mam taki problem, 6000 km wymienione tarcze oz gładkie, klocki ferodo premier (320/288) b7 avant, na początku wszystko było fajnie ładnie, uważałem na początku żeby nie przegrzać tarcz,

ale ostatnio przy hamowaniu z dużych prędkości 200km/h strasznie zaczynają bić hamulce i powiedziałbym że bardziej hamuje mnie opór powietrza niż same hamulce, natomiast przy prędkościach 120 wszystko jest git... (nic nie bije i hamuje elegancko)

na tarczach i klockach nie widać sladu zużycia... w czym może być problem ?? klocki za słabe i za bardzo się nagrzewają czy jaki czort

Byl robiony pomiar piast ?

Czym byly czyszczone piasty ?

Opublikowano

miałem podobny problem przy tarczach 320 - na początku wszystko było ok, po około pół roku zaczęły bić przy hamowaniu z wyższych prędkości (być może zgrzałem je na autostradzie w deszczowy dzień). Po pomiarach wyszło, że jedna tarcza ma bicie 0,09mm, druga 0,06mm - oddałem tarcze do przetoczenia i teraz jest OK.

Opublikowano

Może za szybko zaczęliście ostro hamować na nowych tarczach,ja zrobiłem ok 20tyś  i nic takiego się nie dzieje ,tarcze przód tył oz

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.