Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kilka pytań ogólnych a4b7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No właśnie też bym chciał to inaczej rozplanować. Dziś to już pewnie nie dam rady ale muszę tam pogrzebać trochę może coś poprzestawiam. Chyba, że ktoś ma jakiś plan jak to poprzestawiać. 

Opublikowano

No to już każdy ma swoje ustawienia. 

Jedni wolą to inni tamto. Mnie osobiście to nie przeszkadzało.

Opublikowano
  • Autor

A powiedzcie czy jest sens ustawiać sobie spalanie na krótkich odcinkach? Chyba, że u mnie coś jest rozkalibrowane. Bo podczas jazdy pokazuje mi skrajne spalanie od 3 l do 10. Domyślam się, że ciągle skręcanie, redukowanie, przyspieszanie itp. wpływa ciągle na wskaźnik spalania. Raczej po trasie nie mam dłuższego jak 3-4 km odcinka prostej drogi, reszta to typowe skręty, zjazdy itp. Dziś rano na próbę włączyłem to spalanie i wahania były bardzo duże. 

Opublikowano
4 minuty temu, Arnem napisał:

Dziś rano na próbę włączyłem to spalanie i wahania były bardzo duże. 

Im dłużej jedziesz tym średnie spalanie bardziej się stabilizuje,jest jeszcze chwilowe spalanie i ono zmienia się czas

Opublikowano
  • Autor

Racja jest jeszcze ta opcja i to pewnie tą włączyłem. Stąd te częste zmiany. 

Opublikowano

Ten komputer składa sie tak jakby z 2 komputerów pokładowych naciskając na przycisk reset przełączasz między nimi. Wtedy obok kreski pokazywane jest jedynka lub dwójka w zależności w którym komputerze aktualnie sie znajdujesz. Jedynka to pamięć krótkoterminowa, kasuje sie w niej wszystko gdy auto nie używane 2 godz stoii. Dwójka to pamięć długoterminowa. Zapamiętuje dane aż do momentu gdy je wykasujesz (lub odłączycz akumulator).

Obydwa komputery maja te same funkcje które pokazują czyli, spalanie chwilowe, spalanie srednie, czas jazdy od uruchomienia, przejechana odległość od uruchomienia oraz zasięg, który pozostał na tym paliwie w baku. By zmienić na inna funkcję którą ma wyświetlić muszisz kliknąć jednym z przyciskóe na manetce wycieraczek (prawa zewnętrzna krawędź) w górę lub w dół. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Przeca to jest w instrukcji pojazdu objaśnione, darmo tylko poklepałeś w klawisze.

Strona 28

 

Edytowane przez Fido

Opublikowano
12 minut temu, Fido napisał:

Przeca to jest w instrukcji pojazdu objaśnione, darmo tylko poklepałeś w klawisze.

Strona 28

 

Jakbyś czytał od początku może byś wyczytał, że on instrukcji nie ma więc Ty tu poklepałeś w klawisze na darmo. Chyba że czytasz i nie rozumiesz. Może nie Ci ktoś na głos przeczyta. 

Opublikowano

Wydrukuj mu jeszcze i wyślij tą instrukcję.

Jak ktoś jest leniem to i taką wysłaną przez ciebie nie przeczyta, bo to za trudne.

Instrukcja dostępna po sekundzie od wpisania hasła w google.

 

PS. Czytam od początku i już w 4 poście poleciłem mu zapoznać się z tym , co powinien od razu, zamiast pytać na forum.

W instrukcji znalazłby odpowiedź na swoje pytania.

Muskel, nie spinaj się tak.

Opublikowano

Nie spinam się pełny luzik:wink:

Też napisałem, że instrukcja to wszystko zawiera ale 1-2 informacje na szybko można podać zanim sobie instrukcje załatwi. 

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dopiero dziś mam chwilę, żeby odpisać. Więc, tak przejrzałem instrukcje i nadal nie wiem jak to zmienić. Jak odpalam samochód to od razu włącza mi się taki widok jak na 1 zdjęciu czyli tyt piosenki, kierunek i poniżej brak nazwy ulicy itp ( gdy wyjmę płytę od navi to pojawia się na dole, że brak płyty). Ogólnie nie jest mi to obecnie potrzebne. 

Ja chcę żeby po uruchomieniu od razu pojawiało mi się to co jest na drugim zdjęciu. 

Chcąc uzyskać to co na drugim zd. muszę wejść w opcje wciskając "reset" a następnie wyjść z opcji czyli znów "reset". Da się to ustawić tak aby od razu wyświetlało się spalanie, tyt i np. temperatura?

IMG_20200924_165232.jpg

IMG_20200924_165242.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, Arnem napisał:

Dopiero dziś mam chwilę, żeby odpisać. Więc, tak przejrzałem instrukcje i nadal nie wiem jak to zmienić. Jak odpalam samochód to od razu włącza mi się taki widok jak na 1 zdjęciu czyli tyt piosenki, kierunek i poniżej brak nazwy ulicy itp ( gdy wyjmę płytę od navi to pojawia się na dole, że brak płyty). Ogólnie nie jest mi to obecnie potrzebne. 

Ja chcę żeby po uruchomieniu od razu pojawiało mi się to co jest na drugim zdjęciu. 

Chcąc uzyskać to co na drugim zd. muszę wejść w opcje wciskając "reset" a następnie wyjść z opcji czyli znów "reset". Da się to ustawić tak aby od razu wyświetlało się spalanie, tyt i np. temperatura?

IMG_20200924_165232.jpg

IMG_20200924_165242.jpg

Przecież pisałem jak to wyłączyć. ..czytasz w ogóle posty? W rsne odpal navi,wciśnij setup i wyłącz kompas. I tyle 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.