Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Śmieszne auta


Buszek

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję w tym wątku wstawiać zdjęcia "czegoś", bo tak to można czasem nazwać, co ludzie robią z samochodami.. Do założenia tego wątku zainspirowało mnie jedno auto, dzięki któremu stwierdziłem, że niektórzy to naprawdę mają nierówno pod hełmem :decayed: .

Nie znalazłem podobnego wątku jak jednak jest to proszę o przeniesienie :>

A o to zdjęcia owego bolidu:

9c25cb46e0384309m.jpg

8fd9606486c0d56fm.jpg

ee0ce7a3f2e3ab5bm.jpg

ale najlepszy jest środek.. mnie akurat podoba się ten "śmietniczek" przy mieszku, oraz pomarańczowy kokpit i czerwone siedzenia :decayed:

544d0d4ce38f241bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam B3 i aż mi sie żal robi jak widzę coś takiego, dostał by pierwsze miejsce na wiejskituning.pl :)

Każdy może mieć swoje B7-B8 :polew:

12023c6fa173fa96m.jpg

e2e9d4095e53f576m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam jedno panowie mialem tico i to bardzo zadbane od nowosci zwykle wozidło miejskie spalanie na poziomie 5 litrów, czesci do tico kosztuje tyle co do roweru, koszta eksploatacyjne minimalne, silnik malo mocy ale dla tico wystarczy auta typu polonez czy cos w tym stylu nie mialy z tikusiem szans w starcie z pod swiatel, blachy mialy papierowe temu sprzedalem na ale zrobic cos takiego z takiego auta to trzeba miec na bani hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dlugo nic smiesznego nie uwiecznilem :decayed: wiec wklejam dzisiejsza porazke czyt. Bolid Młodzieży Wiejskiej :polew: :polew:

img0079ni.th.jpg

img0078o.th.jpg

img0077fc.th.jpg

img0080dz.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka aut z działu moja a4 też powinno się tutaj znaleźć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chcesz od tego cinkociento? brakuje mu gleba z 10 centów i byłby kozak :cool1:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 13:50_________________________________________________http://www.wiejski-tuning.pl/ -tutaj to są dopiero kwiatki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chcesz od tego cinkociento? brakuje mu gleba z 10 centów i byłby kozak :cool1:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 13:50_________________________________________________http://www.wiejski-tuning.pl/ -tutaj to są dopiero kwiatki :decayed:

Zdjęcie nie oddaje tego dam lepszą perspektywę jak go upoluje na mieście wygląda bardzo śmiesznie :wink4:

Gleba i owszem ale te rant jest za duży..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodzynki z mojej kolekcji

Faworit W-power :kox:

31f46050b82071cc.jpg

vectra NFS

75887da5266b5522.jpg

i mega rodzyn : Thalia na 14" z V8 :polew:

b5e8d458d8c16991.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic, mój znajomy, z którym kiedyś chodziłem do szkoły, porusza się zieloną B5-tką z jednej strony ma znaczek S4 a z drugiej 1.1 (pewnie z jakiegoś Seicento). Jak znajde fotę to wrzucę.

Pare autek ode mnie

wie1.jpg

wie2.jpg

Uno W-Power :>

wie3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...