Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dużo pary film

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie wrzucam film, nie za duzo tego dymu? Jak jest cieplo bylo git , jezdze na lpg

 

Opublikowano

Norma,jak temperatura spadnie to będzie więcej tej pary. Przy lpg występuje większa kondensacja pary w wydechu niż przy pb.

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze wiecej? No to bedzie niezla zaslona dymna ;)

Opublikowano

U mnie z 2 rur przy -10°C i mocniejszym wciśnięciu para bucha jak z lokomotywy. 

Opublikowano

knapior Dobrze by było abyś się zdecydował czy to dym czy para? Bo to gigantyczne różnica.

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano
W dniu 13.10.2020 o 19:17, Pieterb napisał:

knapior Dobrze by było abyś się zdecydował czy to dym czy para? Bo to gigantyczne różnica.

A czy ta para nie ma zapachu spalonego oleju? :D

Opublikowano

. Raczej nie bo to biała chmurka jest, która się do góry unosi, olej spala na siwo-niebieski i utrzymuje się raczej u dołu nim opadnie. 

LPG zawiera więcej wodoru niż benzyna co w czasie spalania prowadzi do powstawania więcej pary wodnej. Nie tyle niska temperatura zewnętrzna co wilgotność powietrza sprawiają, że są większe chmurki z rury. Czym większa wilgotność powietrza tym mniej wilgotności z wydechu może być wchłonięte przez powietrze co prowadzi do powstania pary wodnej. Dlatego wam w łazienkach lusterka parują jak idziecie pod prysznic. Nie dlatego że jest zimno

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
50 minut temu, Muskel1 napisał:

. Raczej nie bo to biała chmurka jest która się do góry unosi, olej spala na siwo-niebieski i utrzymuje się raczej u dołu nim opadnie. 

LPG zawiera więcej wodoru niż benzyna co w czasie spalania prowadzi do powstawania więcej pary wodnej. Nie tyle niska temperatura zewnętrzna co wilgotność powietrza sprawiają, że są większe chmurki z rury. Czym większa wilgotność powietrza tym mniej wilgotności z wydechu może być wchłonięte przez powietrze co prowadzi do powstania pary wodnej. Dlatego wam w łazienkach lusterka parują jak idziecie pod prysznic. Nie dlatego że jest zimno

niestety większość nie potrafi rozróżnić czy to dym czy para i co roku szczególnie jesienią jest ta sama historia i nie tylko na tym forum(ludzie piszą z płaczem że dymi i czy to normalne) ;) - dlatego ja chciałem tak proforma dopytać.

A autor sam użył słowa dym a nie para i to aż 2 razy, chodź mnie to na oko też wygląda na parę.

Opublikowano
  • Autor

Dobrze przepraszam za okreslenie dym, jest duzo pary a z wydechu moze i czuc troche oleju ale w cieple dni niepuszcza nic z wydechu , jezdze na motul 6100 i na 1k km dolalem 300ml 

Opublikowano

Czyli w normie u mnie też para idzie jak cho..ra czasem, ale to naturalne na lpg. Wystarczy pojeździć jakiś czas na pb żeby pozbyć się wody z wydechu i nic nie będzie do momentu ponownej jazdy na lpg.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.