Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich i na wstępie dziękuje za wszystkie posty i porady!

Od niedawna dbam o czarne Audi A4, produkcja 11/2005, model 2006.

Silnik 1.9TDI (długo przeze mnie poszukiwany). Autko miało jednego właściciela w Niemczech, wszystkie przeglądy w AUDI, przebieg 132tyś km. Dzięki za pomoc w analazie historii napraw wg VIN :)

Z wyposażenia jedynie tempomat i grzane fotele. Quattro odpuściłem ze względu na priorytety, bardzo dobry stan auta był dla mnie bezwarunkowo NR 1.

Z planowanych udoskonaleń przewiduję uwolnienie mocy, Leo ze Szczecina pracuje nad ciekawym programem - o szczegółach będę informował w krótce.

Lista zmian:

+ program na 153 kucy (zrobione)

+ kierownica skórzana 3 ramienna (zrobione)

+ bixenon (zrobione, kabelek KUFATEC-a)

+ ciemne szyby (zrobione)

+ skórzana tapicerka, sportowe fotele (zrobione)

Pozostało:

RNS-E ......

Lewarek zmiany biegów S-LINE .......

Zderzak przedni S-LINE, S4 , spryski .......

photo4.jpg

photo1.jpg

photo11.jpg

photo3.jpg

Wreszcie się zmobilizowałem i postanowiłem sprawdzić ile mocy drzemie w 1.9TDI po zmianie programu:

b92aeedacde6d983med.jpg

8f3cf0dc5ec5e52fmed.jpg

3b242f8d4fc8727emed.jpg

zmiana kiery:

kiera1.jpg

bixenon:

img_0866.jpg

zmiana foteli:

kierowca.jpg

pasazer.jpg

pasazer1.jpg

Badanie odbyło się w V-Tech w Mierzynie k. Szczecina - polecam :)

Opublikowano

coś nie tak z fotkami ...ja u siebie nic nie widzę .... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

już naprawione ;)

Opublikowano

Czarnulki są :kox:. Nawet gołe :naughty:

Opublikowano

ładny avant :good:

niezła baza do zmian, fotele, kiera, RNS :wink4:

Opublikowano

Czarnulki wygolone to tak :)

Popracujesz nad autem i będzie oki, FIS to chyba nie z modelu 2006 :)

A tak po za tym to kolego uzupełnij swój profil !

Opublikowano

gratulacje ladna czarnulka

Opublikowano

I to jest własnie Audi. Nawet goła jest :kox:

Teraz troszkę inwencji, gotówki i intesywne korzystanie z szukajki, a fora bedzie Kozak :naughty:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
:polew: tez mi się one marzą. No i stan jak mówisz twojej czarnulki...to się liczy PS i fele niczego sobie :hi:
Opublikowano

Potrzebuje kupić takie audi po 2005r. sedan 2.0 TDI nie znacie kogoś kto chce takie sprzedać???

Opublikowano
  • Autor

Potrzebuje kupić takie audi po 2005r. sedan 2.0 TDI nie znacie kogoś kto chce takie sprzedać???

sprawdź http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2798000 facet często przywozi audi, poleasingowe.

Obserwując jego aukcje widać, że ma ruch. Z resztą w ostatnim czasie ktoś z klubowiczów kupił u niego auto. Sprawdź ten wątek

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_audi_a4_20_tdi_bpw_rzeszow-t83044.0.html

[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 23:04_________________________________________________

:polew: tez mi się one marzą. No i stan jak mówisz twojej czarnulki...to się liczy PS i fele niczego sobie :hi:

dzwoniłem do tego faceta z aukcji, jest gotowy sprzedać za 3k. I tak dużo :)

W ostatnim czasie przyciemniłem szyby, wkrótce fotki

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

pisałem do KERCZI kilka razy ale zero odzewu, chyba już nieaktualne[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 07:03_________________________________________________dodałem kilka fotek obiecanych dawno temu[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 21:31_________________________________________________153KM, 345Nm przy 2400obr/min :notworthy:

Opublikowano

a tak z innej beczki... pierwsze co mi się rzuciło w oczy to mono wyświetlacz... do którego roku oni to dziadostwo wstawiali? bo tu model 2006 i jeszcze jest...

a autko piękne... wykresiku też pozazdrościć... moim zdaniem zdecydowanie lepszy wybór niż 2.0

Opublikowano
  • Autor

zgadza się wyświetlacz jest mono, choć model 2006 :thumbdown:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 16:37_________________________________________________

a autko piękne... wykresiku też pozazdrościć... moim zdaniem zdecydowanie lepszy wybór niż 2.0

wolałbym 2.0 170KM w quattro :evil:

Opublikowano

ładny wynik pozdrawiam :good:

Opublikowano
  • Autor

to fakt różnica z serią jest ogromna :evil:

Opublikowano

mnie też korci program co by wgrać :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nawet się nie zastanawiaj:) dopiero po programie auto zaczyna normalnie jeździć, pierwsze wrażenie to jakby zrzucić 300kg :wink4:

mogępolecić Ci dobrego specjalistę ze Szczecina (i super cenę)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.