Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wspaniałe auto :)

z czasem zyskuje na wartości - prawdziwy youngtimer :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

wspaniałe auto :)

z czasem zyskuje na wartości - prawdziwy youngtimer :tongue4:

warte jest tyle ile ktoś za nie zapłaci, ani mniej, ani więcej :)

Opublikowano

Czarnula godna uwagi gratulacje, mam pytanie gdzie dostałeś logo a4 klub które masz na grilu

Opublikowano
  • Autor

na forum znalazłem wątek i zamówiłem, ale nie polecam dawać go na przód, cała czarne tło zeszło i logo stało się mało czytelne :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

widziałem to auto na allegro do sprzedaży :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Jest również na forum w wątku auta na sprzedaż :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czemu sprzedajesz?Wlasnie jestem w trakcie poszukiwań tyle ze B6 w kombi.Jak juz kupie to chetnie udalbym sie do takiego magika po maly update oprogramowania :kox:

pozdrawiam po sąsiedzku :drinks:

Opublikowano
  • Autor

aktualnie na codzień do dojazdów do pracy służy mi dzielnie JEEP XJ, a w krótkiej perspektywie będzie auto służbowe :)

Opublikowano

Powiedz mi jeszcze tylko jak się zbiera ten samochód po czipsie? Zrób jakiś filmik w miarę możliwości bo nic nie mogę znaleźć

Opublikowano
  • Autor

No ok mogę zrobić filmik, jaki zakres prędkości Cię interesuje? 80-120km/h? 120-160km/h ?

Opublikowano

najlepiej 0-100 + te co podałeś :) Dzięki z góry !

Opublikowano
  • Autor

Hmm, tak sobie myślę, że chyba od 0 do 100km/h to najrzadziej sięrozpędzam z gazem do deski. Najczęściej jak już to przy wyprzedzaniu czyli 4 bieg 90km/h - 120km/h :evil:

Ale OK, filmik zrobię, może przyda się tym, którzy jeszcze programu w BKE nie mają :kox:

Opublikowano
:hi: Też jestem ciekawy jak to u ciebie wygląda bo ja mam w planach wirusa pod koniec roku :good:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:hi: Też jestem ciekawy jak to u ciebie wygląda bo ja mam w planach wirusa pod koniec roku :good:

voila

Dla dociekliwych:

+ było mokro, ESP był włączony, mój pomiar 9.9 sek do 100 km/h

+ kontrolka, która pali się w tle to AIRBAG oraz olej MIN (oleju nie brakuje.. :mysli:)

Opublikowano

Dla dociekliwych:

+ kontrolka, która pali się w tle to AIRBAG oraz olej MIN (oleju nie brakuje.. :mysli:)

w ogłoszeniu na allegro tego nie podałeś. Dla potencjalnego kupującego to już powód, żeby tego auta nie kupić :)

Opublikowano
  • Autor

Jest tylko jedna osoba zainteresowana kupnem i ona wie, ze taśma od airbag zostanie wymieniona przed sprzedażą, poki co autko stoi pod domem i czeka:)

a na Allegro celowo wspominam o forum A4-klub i zachęcam do zagladania tu

Opublikowano
:good: a co do oleju ja miałem połowę stanu i też kontrolka mi si zaświeciła dolałem troszkę i jest :good:
Opublikowano

Jest tylko jedna osoba zainteresowana kupnem i ona wie, ze taśma od airbag zostanie wymieniona przed sprzedażą, poki co autko stoi pod domem i czeka:)

a na Allegro celowo wspominam o forum A4-klub i zachęcam do zagladania tu

ale mógłbyś trochę paliwa dolać, bo wstyd pokazywać 40 km do 0 :D

Opublikowano
  • Autor

Jest tylko jedna osoba zainteresowana kupnem i ona wie, ze taśma od airbag zostanie wymieniona przed sprzedażą, poki co autko stoi pod domem i czeka:)

a na Allegro celowo wspominam o forum A4-klub i zachęcam do zagladania tu

ale mógłbyś trochę paliwa dolać, bo wstyd pokazywać 40 km do 0 :D

kurde, no nagrałem to jadąc zatankować do pełna :)

swoją drogą filmik nagrałem kilka dni temu, w międzyczasie miałem nagrać nowy, bez świecących kontrolek, bo znając was wiedziałem, że będą uwagi :> :> :> :>

Opublikowano

Ładnie się zbiera :oklaski: Ja pod koniec roku mam zamiar odwiedzić Rogala :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.