Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive


WojtekA6C7

Rekomendowane odpowiedzi

Być może powodem było to, że felga była 8x19 a nie 9x19. Może 9J była by stabilniejsza chociaż 8J miała jeszcze duży zapas do górnej granicy dopuszczalnego nacisku. 8J miała 870 kg a auto miało nacisk na oś 1170 czyli na koło 585 kg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, WojtekA4B8 napisał:

@Muskel1 także radzę zainwestować w porządne felgi i problemów nie będzie ...;)

To chętnie posłucham ile Ty zapłaciłeś za te felgi i czy kupiłeś nowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Wy Panowie tak z tymi profilami....przecież ważniejsza jest szerokość opony. Inny będzie profil przy 225/30 a inny przy 265/30. Temat rzeka i zgodzę się, że komfort, to pojęcie względne. Ale dziur i jakości dróg nie da się porównać. Wszędzie są inne i wszędzie inaczej się będzie odczuwać "komfort". Chcąć być obiektywnym trzeby by porównać dwa rozmiary np 18 i 19 cali na odpowiednich oponach w tym samym aucie, na tej samej drodze. Wówczas nie będzie nie domówień - ale kto tak by robił ;-D

Jeżdziłem na różnych kołach, z różnymi oponami i jak wcześniej wspomniełem - różnica w komforcie jest odczuwalna, ale dramatu nie ma. Więc spory i przepychanki są bez sensu. Większe koło = ciekawszy wygląd = mniejszy komfort.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muskel1To że dałeś 500€ za sztukę i się skrzywiły  po 70km słabej jakości nawierzchni to mogę ci tylko pogratulować dobrego zakupu i nie widzę sensu dalszej dyskusji na ten temat...

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro radzisz mi zainwestować więcej pieniędzy chętnie wysłucham jaka jest Twoim zdaniem odpowiednia cena?

 

Na przyszłość proponuje uprzednio dowiedzieć się o produkcie zanim zaczniesz komuś wytykać, żeby zainwestował więcej pieniędzy w kupno innego produktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Muskel1 napisał:

Skoro radzisz mi zainwestować więcej pieniędzy chętnie wysłucham jaka jest Twoim zdaniem odpowiednia cena?

 

Na przyszłość proponuje uprzednio dowiedzieć się o produkcie zanim zaczniesz komuś wytykać, żeby zainwestował więcej pieniędzy w kupno innego produktu. 

Niestety ale cena nie jest wyznacznikiem jakości, kupiłeś bubez za który przepłaciłeś, trzeba było zainwestować w ory felgi i pewnie takich problemów byś nie uświadczył. Akurat u siebie miałem od 18 do 20 i śmiem twierdzić że między 19 a 20 jest różnica odczuwalna, ale dalej można komfortowo podróżować i nie ma mowy o krzywieniu kół po jeździe na płytach, moim zdaniem przy ory feldze na niskim profilu prędzej się podda opona niż felga. 

Poniżej zdjecie mojej opony, felga wytrzymała i dalej prosta. 

 

IMG_20200818_152213.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szafa napisał:

Niestety ale cena nie jest wyznacznikiem jakości, kupiłeś bubez za który przepłaciłeś, trzeba było zainwestować w ory felgi i pewnie takich problemów byś nie uświadczył. Akurat u siebie miałem od 18 do 20 i śmiem twierdzić że między 19 a 20 jest różnica odczuwalna, ale dalej można komfortowo podróżować i nie ma mowy o krzywieniu kół po jeździe na płytach, moim zdaniem przy ory feldze na niskim profilu prędzej się podda opona niż felga. 

Poniżej zdjecie mojej opony, felga wytrzymała i dalej prosta. 

 

IMG_20200818_152213.jpg

Widzisz, to było 12 lat temu, nie było jakiegoś wielkiego wyboru w sortymencie ori Audi z czarnymi matowymi felgami, a dokładnie mówiąc panowie w Ingolstadt nawet w najgorszych koszmarach nie śnili, że kiedyś czarne felgi w Audi zakładać będą. Nie kierowałem  się ceną tylko optyką.  To koledzy proponowali dołożyć i kupić droższe, więc pytam jak drogie?  Oryginalne Audi felgi czarne pojawiły się dużo później. Rotorów czy oklepanych RS4 nie chciałem bo co drugi na nich jeździ i mi się opatrzyły. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do fajnej fury musi być fajne koło - a blade'y 21 cali z czarnymi wstawkami idealnie siadają do C7 competition i jeszcze w sepangu :dance:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na zimę założone ori 21” i jest komfort i felga prosta, ale wiadomo uważać trzeba ? bo będzie dziura to i 16” może pokrzywić.

 

A8B377FB-AA06-4BBA-A900-B9DD459F03B4.jpeg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tomi790 napisał:

Do fajnej fury musi być fajne koło - a blade'y 21 cali z czarnymi wstawkami idealnie siadają do C7 competition i jeszcze w sepangu :dance:

Też mi się tak wydaje ;)

 

19 minut temu, marcintuchola napisał:

Mam na zimę założone ori 21” i jest komfort i felga prosta, ale wiadomo uważać trzeba ? bo będzie dziura to i 16” może pokrzywić.

 

A8B377FB-AA06-4BBA-A900-B9DD459F03B4.jpeg

To mi się podoba :thumbup1: też jestem tego samego zdania .

Nie myślałeś żeby zejść trochę niżej:naughty:IMG_20210103_231015.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobre koło, mój brat na Q7 takie ma i jest petarda.

 

co do profilu to nie ma co przesadzać. jeździłem na 19tkach z takim profilem na A5, na 20tkach w A6.. w Cabrio miałem 215/35/19 i też jeździłem bez skrzywienia felgi ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechały dzisiaj czarne Ori emblematy  :audi:

Przód : 4H0853605CT94  ,A8,S8,Q2,Q8

Tył : 8W6853742AT94 ,RS5 Coupe

wymiary identyczne jak w c7 lift , zrobi się tylko trochę cieplej  i wlatują na auto , jeszcze pozostaje kwestia z emblematami V6T , oryginałów nie ma , myślę jeszcze czy włożyć chińskie czy może wywalić całkiem .

 

IMG_20210109_195532.jpg

Edytowane przez WojtekA4B8
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, skotyman napisał:

Chwalą sobie ludzie podróbki z ali, wiec ja bym spróbował na Twoim miejscu :wink:

Mimo to podziękuję :wink:

Nie jest to jakiś super duży koszt ...a te z ali jednak odbiegają troche od oryginału...

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

 

 

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, WojtekA4B8 said:

Mimo to podziękuję :wink:

Nie jest to jakiś super duży koszt ...a te z ali jednak odbiegają troche od oryginału...

Mówiłem o bocznych oznaczeniach, których nie ma w oryginale.. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, skotyman napisał:

Mówiłem o bocznych oznaczeniach, których nie ma w oryginale.. :facepalm:

Aaa to nie załapałem :facepalm:

Chyba właśnie zamówię  , wymiary się zgadzają nawet z oryginalnymi w chromie to może nie będzie źle :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u sobie v6t z Ali za szt. płaciłem chyba z 27zl  i naprawdę spoko mój pierwszy zakup z Chin udany

 ?

26,56 zł | ABS numer listu V6T V8T V10 godło dla Audi A4L A5 A6L A7 A8L TT RS7 SQ5 Car Styling Fender boczne odznaka absolutorium naklejka z Logo
https://a.aliexpress.com/_AcKm1R

Edytowane przez marcintuchola
Link
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, marcintuchola napisał:

Ja mam u sobie v6t z Ali za szt. płaciłem chyba z 27zl  i naprawdę spoko mój pierwszy zakup z Chin udany

 ?

 

W takim razie też  zamawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...