Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daytona Grey s-line audi a7 3.0 tdi bit. kolejna sztuka do modzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z uwagi, że Audi q5/sq5 znalazło nowego właściciela, postanowiłem poszukać czegoś innego. 

Pierwsze poszukiwania były ukierunkowane na audi a7 3.0 tfsi ze stanów z uwagi na tiptronik.  

Później kolega zaproponował, że sprowadzi mi q5 ze stanów, jednak z uwagi na kovit i ograniczony budżet 

postanowiłem poszukać czegoś na miejscu. 

Poszukiwałem A6 c7 kombi lub A7 obowiązkowo z silnikiem 3.0 tdi bit. 

Po długich poszukiwaniach niedaleko mnie trafiła się A7 właśnie z silnikiem 3.0 tdi bit oznaczenie CGQB 2012rok  kolor Daytona Grey

Wyposażenie:

-s-line zewnętrzny i wewnętrzny 

- pneumatyka

- bose

- tiptronic

- headup

- lampy  Led

- radary w zderzaku 

- aktywny układ wydechowy

- i jeszcze dużo innych bajerów hehe

 

Plany 

- lakier doprowadzić do stanu perfekcyjnego 

- nowa folia na szyby 

- serwis olejowy w silniku i w skrzyni 

- IC , turbo (hybryda), program 

- body kit audi rs7 bez oznaczeń oczywiście 

- hamulce 

 

 

 

FEED262D-EFF0-41A5-AC6B-64F5474A3E88.jpeg

47F20F44-B1CB-4F71-B596-FA0B7B35275E.jpeg

B199CC6C-6A6A-4174-82E6-5E61708AA294.jpeg

9D4D2760-F0CA-4ECF-9624-396F0811386F.jpeg

9B9BC8E2-2D50-4873-AC7F-2FEBB8DB10C2.jpeg

989AF892-B3CF-4230-8103-7C98783F85E6.jpeg

4EF2F4FD-D2AA-4C3E-8FF0-ECA2808D5D7E.jpeg

69343AF7-9D3D-4F13-9C64-9B354B2C0F3E.jpeg

108956C1-23D9-4DD3-A7DD-DD3D5B6A71B9.jpeg

5E43CB23-FADA-48FD-8E11-94079F9B522C.jpeg

B14CF0A7-0671-4B5D-BC67-D94093E19EB7.jpeg

C7FA058B-B7E6-46D0-951F-993B936C1733.jpeg

Edytowane przez peter22

Opublikowano

Graty zakupu:thumbup1:

Matrix Beam był tylko wersji polifcie  kolego :)

Opublikowano

Piękna✌? Chciales tipa No i masz tylko motor trochę inny.  Heble właśnie pomalowane jakbyś chciał te o których pisaliśmy?

62417428-859E-4B9B-A781-14740148EBF8.jpeg

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, WojtekA4B8 napisał:

Graty zakupu:thumbup1:

Matrix Beam był tylko wersji polifcie  kolego :)

Zaraz zmieniam w takim razie w opisie . Dzięki za podpowiedz nie zaglebialem się aż tak . Ale sporo ludzi nazywa te lampy przed liftem jako matrix

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Wandej napisał:

Piękna✌? Chciales tipa No i masz tylko motor trochę inny.  Heble właśnie pomalowane jakbyś chciał te o których pisaliśmy?

62417428-859E-4B9B-A781-14740148EBF8.jpeg

Pięknie wyglądają , ale narazie muszę ogarnąć ważniejsze rzeczy w aucie .

Opublikowano
2 minuty temu, peter22 napisał:

Pięknie wyglądają , ale narazie muszę ogarnąć ważniejsze rzeczy w aucie .

Aktywny wydech masz? W C7 fajnie to gada:slina:

Edytowane przez Wandej

Opublikowano
  • Autor

tak aktywny wydech tez jest 

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, wrclaguna napisał:

Gratulacje zakupu  :thumbup1:

Dzięki ?

Opublikowano

Gratuluję, również choruje na a7 ??

Opublikowano

A7 jest piękna :thumbup1:gratuluje zakupu , identyczna testował nie dawno petrolhead na youtube:wink:wiele pozytywnych słów na temat tego auta:thumbup1:

 

Edytowane przez instruktor83

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tez to oglądałem . Tylko dbać o wymianę oleju w silniku i skrzyni i powinna długo posłużyć .

Opublikowano

Graty zakupu  :) 

 

ps.Wyciagnił prełacznik od świateł bo ktos kolanem ci go wcisnał ;) 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Cuber napisał:

Graty zakupu  :) 

 

ps.Wyciagnił prełacznik od świateł bo ktos kolanem ci go wcisnał ;) 

Nie zauważyłem nawet . Jutro zerknę . Dzięki .

Opublikowano

Jeśli będą takie mody jak w Q5 to ciekawie sie zapowiada :D plus za wybór a7ki :hi:

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, MaciekPL napisał:

Jeśli będą takie mody jak w Q5 to ciekawie sie zapowiada :D plus za wybór a7ki :hi:

Dzięki za dobre słowo ?

no będę się starał zrobić coś fajnego napewno .

Opublikowano

Graty auta piękna jest z tym kolorkiem :kox:  

jak tam po przesiadce z q5 ? Duża różnica w przestrzeni ? Dasz radę również odnieść się do jazdy s-tronic/tiptronic? :) 

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, Norbas napisał:

Graty auta piękna jest z tym kolorkiem :kox:  

jak tam po przesiadce z q5 ? Duża różnica w przestrzeni ? Dasz radę również odnieść się do jazdy s-tronic/tiptronic? :) 

Jeśli chodzi o komfort to przewaga po stronie a7 - zawieszenie pneumatyczne . w q5 miałem zawieszenie adaptacyjne - amorki z opiłkami żelaza.  jeśli chodzi o miejsce przestrzeń a7 ma więcej miejsca, chociaż w q5 również było ok z uwagi na wyżej zamontowane fotele i kanapę. W q5 młody kopał fotel w a7 już nie . 

Jeśli chodzi o skrzynię biegów to dla mnie na razie nie ma jakiejś większej różnicy. W spalaniu natomiast jest różnica,  a7  z uwagi na 8 biegów spala  mniej po mieście niż q5. 

Może będę mógł coś więcej powiedzieć jak pojeżdżę dłużej. 

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie pisałem o aucie a wiec tak :

 

wleciał nowy rozrząd , silnik uszczelniony , turbiny - przegląd zrobiony , dpf wyczyszczony, w ostatnie mrozy odezwała się jedna świeca , wiec w poniedziałek wymiana dodatkowo wtryski zaworze do sprawdzenia, żeby mieć już wszystko sprawdzone. 
 

Zaczynam  tez pierwszy etap związany z podniesieniem mocy

 

B3A4EA93-1076-48B8-858E-4F2C1E1F7BEE.png

C368F507-95A3-46A5-9332-4876F6155CEC.png

696CD7FE-32A8-4BC1-832A-14D758882583.png

7DDB6F34-F731-4073-9611-67B539F80439.png

Opublikowano

W ile celujesz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.